ІНТЕГРАЦІЯ LEGO-ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

Саме з такого питання "Інтеграція LEGO-технології в освітній процес дошкільного навчального закладу"  презентувала досвід роботи колективу вихователь-методист "Дзвіночка" Шалда Наталія Володимирівна 28 лютого 2018 року на Всеукраїнській науково-методичній конференції «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика», на базі Комунального закладу "Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти", де другий рік поспіль працювала секція «Особистісно-професійна компетентність педагога дошкільної освіти».

У роботі секції, яка відбувалася у формі круглого столу, взяли участь близько 30 педагогів-дошкільників. У наукових доповідях, проголошених на секційному засіданні, піднімалися актуальні питання проблеми розвитку дошкільної освіти, обговорювалися інноваційні технології (мнемотехніка, LEGO – технологія, та ін.), що активно впроваджуються у ЗДО Сумщини. 
Учасники секції мали змогу обговорити актуальні проблеми й переконатись, що важливу роль у забезпеченні позитивних змін в системі дошкільної освіти має вирішити удосконалення професійної компетентності педагогічних кадрів та підвищення їх наукового і загальнокультурного рівня.

Оставить комментарий

Комментарии: 0

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ