НАМ – ЛИШЕ 50!!!

Сьогодні, 16 лютого 2018 року, наш «Дзвіночок» готується до урочистостей з нагоди ювілею дитячого садка. Рівно 50 років тому, в січні 1968 року, маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дитячого садка. За цей час чимало цікавого, захоплюючого, радісного, дивовижного відбулося в чудовій, теплій домівці під яскравою назвою «Дзвіночок», де оселилось безтурботне і щасливе дитинство.

Найперші випускники «Дзвіночка» уже давно привели до нас своїх внуків! Але, як і 50 років тому, в садочку працюють люди, які люблять свою справу, які теплоту своїх сердець, ніжну турботу, свої вміння і знання від щирої душі щодень віддають малятам!

Працівникам «Дзвіночка» є чим пишатися і хвалитися! Дзвінкий, голосистий і професійний дзвін нашого «Дзвіночка» давно вилетів за наші межі. Сьогодні про наш «Дзвіночок» можна чути по всій Україні.

 

Колектив «Дзвіночка» щиро вітає всіх ветеранів нашого садочку, своїх випускників, вихованців та їх батьків з ЮВІЛЕЄМ! Зичить вам міцного здоров'я, щастя та світлої долі на довгі-довгі роки!

Оставить комментарий

Комментарии: 0

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ