LEGO- МІСТО КЛИЧЕ В ГОСТІ

12 грудня 2017 року, в рамках засідання методичного об’єднання, вихователь «Дзвіночка» Ганна Ігорівна Казановська провела домінантне заняття  з фізичної культури для дітей старшого дошкільного віку за темою: «LEGO- місто кличе в гості».

 

Педагоги  ще раз переконалися, що LEGO - це цілий методичний комплекс, який може бути інтегрований практично у всі види роботи педагогів закладу дошкільної освіти в тому числі  і на заняттях з фізичної культури.

 Ганна Казановська майстерно продемонструвала доцільне використання цеглинок LEGO в різних частинах заняття з різною метою.  LEGO – цеглинка, як предмет, з яким діти виконували комплекс загальнорозвиваючих вправ; як орієнтир  - для бігу дітей змійкою; як балансир - для  формування рівноваги під час ходьби по масажному килимку; як спортивне обладнання для перестрибування невисоких предметів.

З цеглинок  LEGO для розвитку у дітей рівноваги були виготовлені «LEGO- ходулі», а «LEGO – кеглі», які побудували самі діти  - для вправляння дітей в прокочуванні дитячого боулінг - м’яча та розвитку окоміру. Вправляючись у стрибках на батуті, діти намагалися дострибнути і доторкнутися до LEGO – цеглинки. В рухливій грі «LEGO – цеглинку підбери – товариша собі знайди» - цеглинки були використані як ігровий атрибут.  Велике задоволення отримали малюки від пошуку цеглинок LEGO в сухому басейні та колективної побудови  LEGO –доріжки насамкінець заняття.

Малята не лише отримали потрібне фізичне навантаження і тренуючий ефект від фізкультурного заняття, а і неабияку емоційну насолоду і радість.

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook.

Оставить комментарий

Комментарии: 0

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ