ХАЙ В СЕРЦІ КОЖНОЇ ДИТИНИ ЖИВЕ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ!

 До уваги батьків вихованців групи «Веселка» в  рамках Дня відкритих дверей для батьків за темою:  «Це моя Україна, що як тато і мама, одна!», що проходив 14 лютого 2017 року вихователь Марія Василівна Кузьменко запропонувала пізнавальне заняття – розвагу  «Хай в серці кожної дитини живе любов до України». Зміст заняття -  розваги розкривав  головну ідею, що батьківщина починається з сім’ї, що рідна Україна має давню історію, самобутні звичаї і традиції, свою культуру і ремесла, національну символіку, національний одяг, українську кухню. А ще впродовж заняття – розваги лунали веселі українські пісні, малята змагались в спритності, як справжні козаки, танцювали український гопак, водили хороводи і закінчили розвагу піснею (слова Поліни  Дудченко, музика Олексія Чухліба) «Україна – рідний край».

 

Більше фото на сторінці Facebook.

Оставить комментарий

Комментарии: 2
  • #1

    Людмила (Пятница, 17 Февраль 2017 12:54)

    Надзвичайно цікавий захід, що подарував малечі не лише знання про символіку нашої держави, звичаї українського народу, а й безліч яскравих вражень та емоцій!

  • #2

    dnz-dzvinochok (Пятница, 17 Февраль 2017 15:23)

    Так! Повністю з Вами погоджуємось, пані Людмило, і щиро вдячні за небайдужість до роботи нашого "Дзвіночка" і роботи педагогів.

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ