СКОРІШ, ЛЮБА ВЕСНО, ДО НАС ЗАВІТАЙ, ЩОБ ЗНОВУ ОЗВАВСЬ СОЛОВЕЙКАМИ ГАЙ!

      15 лютого 2016 року  у «Дзвіночку» відбулася спортивна розвага до свята Стрітення під назвою «Скоріш, люба Весно, до нас прибувай, щоб знову озвавсь соловейками гай!». Розвагу підготувала вихователь з фізичної культури Кузьменко Марія Василівна. 

   Як тільки - но до дошкільників у гості завітала Зима (вихователь Кузьменко Юлія Петрівна),  то одразу ж «заморозила» малят. Заспівавши  веселу веснянку, діти покликали квітучу Весну (вихователь Клименко Ольга Петрівна), яка звільнила діток з холодного полону. 

    Зима з Весною змагалися, а дошкільники їм у цьому  залюбки допомагали, співаючи пісні та заклички, граючи разом з ними в рухливі ігри та естафети. Хоч як би Зима не хурделила, але Весна зігріла всіх своїм теплом та перемогла. 

    На згадку про розвагу діти отримали паперових пташечок, що здавна символізували прихід весни.   

Оставить комментарий

Комментарии: 2
 • #1

  Наталья (Пятница, 26 Февраль 2016 14:39)

  Наталія Володимирівна! Хочу виразити Вам своє захоплення проявом Вашої працьовитості, творчості і фантазії. Бажаю Вам натхнення і хай заряд Вашої енергії не закінчується ще довго.
  З повагою Ваша колега

 • #2

  Наталія (Пятница, 26 Февраль 2016 15:03)

  Щиро дяую Вам, Наталья, за теплий коментар!!!! Приємно чути такі слова!!! Новини та інформація на Вашому сайті також цікаві, корисні, мобільні! Творчого вам довголіття!!!!

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 4 РОКИ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ