ВИСТАВКА ДИДАКТИЧНИХ ПОСІБНИКІВ

В  «Дзвіночку» підведені підсумки щорічної виставки-презентації дидактичних посібників, що проходила в закладі з 14 по 18 грудня 2015 року.

У виставці-презентації взяли участь 15 педагогів, що складає 80 відсотків від загальної кількості та було презентовано  22 зразки дидактичних посібників.

Представлені зразки були  виготовлені з картону, паперу, з тканини.  2 зразки представлені в авторському виконанні, решта – виготовлені за зразком. До кожного зразка додавався паспорт, в якому зазначено назву дидактичного посібника, автора, описані функціональні можливості, вік дітей, матеріал з якого виготовлено обладнання.

 

Дидактичні посібники, представлені на виставці, мали в основному поліфункціональний характер, але за домінуючими завданнями, посібники можна умовно розприділити за таким педагогічним спрямуванням:

Освітня лінія  «Мовлення дитини» - 12 зразків;

Освітня лінія "Дитина в соціумі» - 4 зразки;

Освітня лінія «Особистість дитини» - 2 зразки:

Освітня лінія  «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» - 2 зразки:

Освітня лінія «Дитина в природному довкіллі» - 2 зразки.

 

Кращими визнані дидактичні посібники вихователя Маланухо Наталії Володимирівни - «Ляльок – мотанок вивчаємо, українські традиції знаємо» та вчителя-логопеда Гетьманенко Ірини Вікторівни - «Шкарпетки співочі,  до гри охочі».

Колектив "Дзвіночка" щиро вітає переможців та бажає нових творчих здобутків і професійних перемог!

Оставить комментарий

Комментарии: 0

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 4 РОКИ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ