КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ

Fri

10

Mar

2017

ДЕСЯТЬ МУЗИЧНИХ ХИТРОЩІВ ДЛЯ БАТЬКІВ

1. Іноді вам просто треба танцювати

Коли ваша дитина вередує або втомлюється сидіти на одному місці чи, якщо вже на те пішло, ви самі відчуваєте себе трохи роздратованими та стомленими, танець під улюблену пісню допоможе змінити настрій майже миттєво. Повільний танець чудово підходить для того, щоб опанувати себе й заспокоїтись, а веселий, жвавий танець дасть вихід накопиченій енергії.

 

2. Каструлі, сковорідки, миски та пластиковий посуд допоможуть створити кухонний оркестр (і дадуть вам трохи часу, щоби приготувати вечерю!)

 

Коли ви готуєте обід або вечерю, посадіть дитину на кухні в безпечному місці поруч з вами, оточивши її предметами для музичних досліджень. Нічого особливого для цього не потрібно, металеві миски та пластиковий посуд можуть успішно захопити увагу малюка, поки ви готуєте їжу.

Read More 0 Comments

Thu

09

Mar

2017

ВИБИРАЄМО КЛАСИЧНУ МУЗИКУ ДЛЯ МАЛЮКІВ

Нам іноді складно повірити в те, що класична музика може принести малечі величезну користь. Однак деякі експерти вважають, що слухання класики робить дитину більш здоровою, розумною та щасливою.

Ідея про те, що класична музика приносить маленьким дітям користь, не нова, за останні десятиліття зібрано безліч доказів на підтримку цього твердження. Цікаво, що в даний час є досить багато інформації, яка вказує на те, що класичні мелодії можуть покращити фізичний розвиток і здоров'я малюка на додаток до розвитку інтелектуальних здібностей.

Чому для маленьких дітей треба вибирати класичну музику?

Є багато причин, чому маленьким дітям треба слухати класику. Такі мелодії можуть принести багато користі.

1. Позитивний вплив на фізичне здоров'я

 

На відміну від багатьох видів музики, класичні твори мають заспокійливу дію на людський розум і тіло. Структуровані й повільні мелодії мають релаксуючу дію на центральну нервову систему і, згідно з деякими дослідженнями, на серце. Це допомагає малюкам краще спати та зміцнює їх психічне здоров'я. Маленькі діти, які погано засинають, і ті, хто страждає від наслідків перенесеної психологічної травми, отримують найбільшу користь від класичної музики.

Read More 0 Comments

Tue

07

Mar

2017

ВПЛИВ МУЗИКИ НА РОЗВИТОК МОЗКУ ДИТИНИ

Музику мало викладають у школі. Це дуже дивує, особливо з огляду на те, що все більша кількість досліджень доводить, що музика активізує багато з тих ділянок мозку, які задіяні у сприйнятті мови, запам'ятовуванні та зберіганні інформації, а також використанні інших важливих навичок мислення, необхідних для досягнення успіху в навчанні. Як виявилось, музика також приносить користь дітям у соціальному й емоційному плані.

Далі зазначено сім сфер життя дитини, на які, відповідно до результатів досліджень, позитивно впливає музика.

1. Значеннєве сприйняття мови (мовлення)

 

Кілька недавніх досліджень дозволяють припустити, що мозок сприймає й обробляє музику й мову однаково, і що навчання музики може принести користь у розвитку мовних навичок. Зокрема, одне з досліджень виявило значний ступінь збігу в обробці мозком музики й мови, інше дослідження, проведене вченими Стенфордського університету, показало, що опанування музичного інструмента покращує ефективність обробки людським мозком розмовної мови. Отримані результати свідчать про те, що учням, які відчувають труднощі з мовою й навчанням читання, заняття музикою особливо корисні.

Read More 0 Comments

Wed

01

Mar

2017

СЛУХАЙТЕ МУЗИКУ РАЗОМ ЗІ СВОЇМИ ДІТЬМИ

Музична терапія нині є одним із найпопулярніших методів корекційної роботи, заснованих на контрольованому використанні музики під час лікування, профілактики та відновлення резервних сил організму. Окрім того, що музична терапія має лікувально-оздоровчий вплив на психологічний та фізичний стани людини, вона здатна ще й емоційно збагачувати та творчо розвивати її.

 

Для підтримки фізичного та психічного здоров’я дітям корисно брати участь у різноманітних іграх, танцювати під супровід класичних музичних творів бадьорого характеру – мажорних, радісних, піднесених. Проте слід зауважити, що найбільш музично-терапевтичний вплив на дітей все ж має цілеспрямоване слухання музичних творів.

0 Comments

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ