НАШІ УСПІХИ І ДОСЯГНЕННЯ

2001р.  дошкільний навчальний заклад в особі вихователя-методиста Шалди Н.В. представляв матеріал на всеукраїнську виставку «Українське дошкілля на межі тисячоліть» у Київському палаці дітей та юнацтва, де отримав схвалення колег та організаторів виставки. Сутність представленого матеріалу висвітлено у всеукраїнських фахових журналах «Дошкільне виховання» 12/2001.-С.-5, «Палітра педагога» 4/2001.- С.-24-27.

 

2001р.  створено відеофільм «Дзвіночкові розради для доброї поради» пізнавально-розважального характеру (автор сценарію та голос за кадром – вихователь-методист Шалда Н.В.).

 

2001-2014р. – педагоги – закладу є авторами понад 130 публікацій у всеукраїнських фахових виданнях: журналах «Дошкільне виховання», «Палітра педагога», «Вихователь-методист», «Дошкілля»; газетах «Бібліотечка вихователя дитячого садка», «Дитячий садок» у місцевих газетах «Полісся», «Перекресток».

 

2002р.  на базі дошкільного навчального закладу в рамках обласного семінару «Панорама педагогічних ідей та інновацій» відбувся відкритий семінар з педагогічними кадрами з елементами методичного тренінгу з проблеми: «Роль педагогічного колективу в захисті прав та гідності дітей дошкільного віку» (керівник семінару вихователь-методист Шалда Н.В.).

 

2002р.  міським кабінетом управління освіти Шосткинської міської ради вивчено та узагальнено у формі методичного посібника «У пошуку нових форм методичної роботи» досвід Відмінника освіти України вихователя-методиста Шалди Н.В.В методичних рекомендаціях ОІППО щодо роботи дошкільних навчальних закладів в 2003-2004 навчальному році досвід роботи Шалди Н.В. рекомендовано до використання в закладах області.

 

2003р.  вихователь Чаус О.М. посіла третє місце в першому міському конкурсі «Вихователь року».

 

7 років (2004-2005 н.р., 2005-2006 н.р., 2008-2009 н.р., 2009-2010 н.р., 2010-2011 н.р.; 2011-2012 н.р.; 2012-2013 н.р.) на базі дошкільного закладу під керівництвом вихователя-методиста Шалди Н.В. працює Школа підвищення професійної майстерності молодих вихователів-методистів міста.

 

2005р.  дошкільний навчальний заклад першим з дошкільних закладів міста взяв участь в обласному огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання, посів 2-е місце та нагороджений Дипломом ІІ ступеня управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за досягнуті успіхи у справі фізичного виховання дітей та активну участь в огляді-конкурсі.

 

2005р.  розроблений вихователем-методистом Шалдою Н.В. та вихователем Чаус О.М. Орієнтовний зміст освітньо-виховної роботи з дітьми старшого дошкільного віку на тему «День Великої Перемоги» через методичний бюлетень методичного кабінету управління освіти Шосткинської міської ради розповсюджений серед дошкільних закладів міста.

 

2005р. – педагогічний колектив нагороджений Грамотою управління освіти за творчий підхід у справі виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці розвивальних ігор «Мій кращий посібник». 14 зразків ігрових посібників представили 12 педагогів, з яких 9 ввійшли до списку вихователів, ігри яких визнані кращими та нагороджені Подякою управління освіти Шосткинської міської ради. За кількістю представлених зразків дошкільний заклад посів 2-е місце.

 

2006р.  за результатами державної атестації підтверджено статус дошкільного закладу та встановлено високий рівень діяльності.

 

2006р.  вперше в історії дошкільної освіти міста напрацювання творчої групи з формування правил безпечної поведінки під час ігрової діяльності вийшли у формі методичного посібника «Коли гра не доводить до добра» (упорядник вихователь-методист Шалда Н.В.) у видавництві «ЛІПС» м. Запоріжжя.

 

2006р.  вихователь Мужило Л.М. лауреат першого міського конкурсу «Моє краще заняття».

 

2006р. – педагогічний колектив нагороджений Грамотою управління освіти за творчий підхід у справі виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці розвивальних ігор «Іграшка в житті дитини». 16 зразків ігрових посібників представили 15 педагогів, з яких 9 ввійшли до списку вихователів, ігри яких визнані кращими та нагороджені Подякою управління освіти Шосткинської міської ради. За кількістю представлених зразків дошкільний заклад посів 2-е місце.

 

2007р.  вихователь Михайленко Л.М. посіла третє місце в другому міському конкурсі «Моє краще заняття».

 

2007р. – започатковано тематичний випуск Педагогічного порадника для батьків.

 

2007р.  вихователем-методистом Шалдою Н.В. узагальнено досвід роботи педагогічного колективу „Від творчого педагога – до творчої дитини”.

 

2007р.  завідувач Неселевська О.Впершою серед колег м. Шостки взяла участь у відбірковому турі обласного конкурсу „Золоте серце” в номінації „Керівник навчального закладу”.

 

2007р.  педагогічний колектив нагороджений Грамотою управління освіти за творчий підхід у справі виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці розвивальних ігор „Іграшка в житті дитини”. 15 педагогами представлено 26 зразків, 9 з яких ввійшли до списку зразків, визначених кращими, автори яких нагороджені Подякою управління освіти Шосткинської міської ради. За кількістю представлених зразків дошкільний заклад посів 1-е місце.

 

2007р. – створено збірник «Шосткинський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 «Дзвіночок»: історія, здобутки, перспективи».

 

2007р. – 28 березня 2007 року на базі дошкільного закладу відбувся міський семінар завідуючих ДНЗ міста Шостки за темою «Цілісний підхід до розвитку, навчання та виховання дітей раннього віку»

 

2008р.  вихователь Єнжиєвська В.А. переможець третього міського конкурсу „Моє краще заняття”.

 

2008р.  за результатами анкетування, проведеного редакцією журналу „Дошкільне виховання” щодо визнання найкращих друкованих матеріалів освітніх технологій в журналах „Дошкільне виховання”, „Палітра педагога” та „Джміль” колектив вихователів за серію публікацій з „Безпеки життєдіяльності” в журналі „Джміль” (№№1-4/2007р.) нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

 

2008р. – дошкільний навчальний заклад включений до обласної творчої групи з проблеми «Психолого-педагогічне проектування – сучасна освітня технологія дошкільної освіти».

 

2008р. – педагогічний колектив   став переможцем в обласній акції «Іграшці – нове життя». За представлений матеріал з досвіду роботи «Іграшковий дивокрай бережи, люби, пізнай» та за активну участь в обласній акції «Іграшці – нове життя» педагогічний колектив нагороджений Дипломом управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та комплектом іграшок.

 

2008р. - на міському огляді-конкурсі представлений матеріал по організації літнього оздоровлення «Різнобарвне літо – на добро, на втіху» визнано кращим.

 

2008р. - педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою управління освіти Шосткинської міської ради за високий рівень фізкультурно-оздоровчої роботи та зайняте ІІ місце в міських змаганнях «Веселі старти».

 

2009р. – практичний психолог Лагода С.О. у міському конкурсі «Психолог року» посіла перше місце.

 

2009р.  вихователь Гутянка Т. М. у міському конкурсі «Моє краще заняття» посіла третє місце.

 

2009р. – вихователь Басиста В.А. стала переможецем першого міського конкурсу творчих робіт «Моя професія - найкраща».

 

2009р. – педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою управління освіти Шосткинської міської ради за прояв творчості, популяризацію та висвітлення важливості професії педагога, ініціативу у проведенні конкурсу творчих робіт «Моя професія найкраща».

 

2009р. - педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою управління освіти Шосткинської міської ради за творчий підхід у справі виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці розвивальних ігор «Іграшка в житті дитини».

 

2009р. – друге видання методичного посібника «Коли гра не доводить до добра» (упорядник вихователь-методист Шалда Н.В.) у видавництві «ЛІПС» м. Запоріжжя.

 

2010р.- вихователь Усенко Н.В. - переможець міського конкурсу «Вихователь року -2010».

 

2010р. – Вихователь Тюлюнова Л.М. – лауреат міського фестивалю - конкурсу занять “Моє краще заняття».

 

2010р. - вихователем-методистом Шалдою Н.В. узагальнено досвід роботи вихователя Усенко Н.В. з проблеми «Навчання грамоти дітей дошкільного віку засобами дидактичних та розвиваючих ігор».

 

2010р. – вихователь Усенко Н.В. взяла участь у відбірковому турі обласного конкурсу „Золоте серце” в номінації „Вихователь дошкільного навчального закладу”.

 

2010р. -  вихователь-методист Шалда Н.В. 26 січня 2010 року на запрошення обласного інституту післядипломної педагогічної освіти брала участь в обласному науково - практичному семінарі в м. Глухів з проблеми «Шляхи впровадження Базової програми «Я у «Світі» в практику роботи дошкільних навчальних закладів" з виступом презентацією «Особливості організації та проведення освітнього процесу за Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі"  в дошкільному закладі".

 

2010р. - вихователь-методист Шалда Н.В 26 лютого 2010 року була запрошена на Всеукраїнський День Дошкілля до міста Києва з виступом презентацією з досвіду роботи "Професійні конкурси в житті дошкільного віку" 

 

2010р. - Методичні розробки з досвіду роботи педагогічного колективу закладу ввійшли до методичної збірки ОІППОПП «Проектна технологія у діяльності дошкільного навчального закладу».

 

2010р. - педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою управління освіти Шосткинської міської ради за високий рівень фізкультурно-оздоровчої роботи та зайняте І місце в міських змаганнях «Веселі старти».

 

2010р. - за результатами анкетування, проведеного МОН та редакцією журналу „Дошкільне виховання” щодо визнання найкращих друкованих матеріалів освітніх технологій в журналах „Дошкільне виховання”, „Палітра педагога” та „Джміль” вихователь-методист Шалда Н.В., та музичний керівник Демиденко Л.І. за творчий доробок «Різнобарвне літо – на добро, на втіху» визнані переможцями у Конкурсі освітніх технологій - 2009 від Сумської області.

 

2010р. - педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою управління освіти Шосткинської міської Шосткинської міської ради за активну діяльність з вивчення й розповсюдження інноваційних технологій та передового педагогічного досвіду.

 

2010р. - педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою управління освіти Шосткинської міської за творчий підхід у справі виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці нестандартного фізкультурного обладнання.

 

2010р. – У міській акції «У садочку як у віночку» представлений матеріал дошкільного закладу «Дзвіночок», то дитячий край…» - визнаний кращим серед дошкільних навчальних закладів міста.

 

2010р. - на базі дошкільного навчального закладу 10.11.2010р. проведено регіональний науково-практичний семінар «Реалізація завдань Державної базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» відповідно змістових ліній розвитку» з проблеми «Особливості життєдіяльності дітей у дошкільному навчальному закладі за емоційно-ціннісною лінією розвитку».

 

2011р. - за результатами анкетування, проведеного МОНмолоді і спорту України та редакцією журналу „Дошкільне виховання” щодо визнання найкращих друкованих матеріалів освітніх технологій в журналах „Дошкільне виховання”, „Палітра педагога” та „Джміль”вихователь Усенко Н.В.., за сюжетно-ігрове заняття «У Киці Сніжки – День народження» та вихователь Тюлюнова Л.М. за інтегроване заняття «Ліки від вередливості» визнані переможцями у Конкурсі освітніх технологій - 2010 від Сумської області.

 

2011р.- вихователь Казановська Г.І. посіла друге місце у міському конкурсі «Вихователь року -2011»

 

2011р. - ІУ місце у міських змаганнях з легкої атлетики «Веселі старти».

 

2011р. - вихователем-методистом Шалдою Н.В. узагальнено досвід роботи педагогічного колективу з проблеми «Щоб серце дитини не стало байдужим» (Комплексний підхід до реалізації завдань емоційно-ціннісної лінії розвитку Державної базової програми «Я У Світі»)

 

2011р. – з 16 по 27 травня відповідно до плану роботи обласного управління освіти і науки проводилось вивчення стану роботи щодо охоплення дітей старшого дошкільного віку дошкільною освітою в районах Сумської області. Результати перевірки дошкільного навчального закладу №11 «Дзвіночок» міста Шостки – були успішними.

 

2011р. - педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою управління освіти Шосткинської міської за творчий підхід у справі розвитку, виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці дидактичних посібників.

 

2011р.  вихователь-методист, Відмінник освіти України Шалда Наталія Володимирівна нагороджена Сумською обласною премією імені А.С.Макаренка у номінації «Дошкільний навчальний заклад».

 

2011р. - в обласному конкурсі «Імідж дошкільного закладу» дошкільний заклад відзначено Дипломом та цінним подарунком «За забезпечення високого рівня освітньої діяльності дошкільного закладу»

 

2011р. – 10.11.2011 року дошкільний заклад брав участь в обласній естафеті педагогічних інновацій: «Нові горизонти Сумщини»

 

2011р. - вихователь-методист Шалди Н.В. 11.11.2011 р. брала участь в обласній педагогічні конференції «Життєва компетентність дитини як результат роботи за Державною базовою програмою «Я у Світі» з виступом: “Інтеграція суспільного та родинного виховання в умовах реалізації БП”

 

2012р. – ІІ місце у міських змаганнях з легкої атлетики «Веселі старти».

 

2012р.-  Вихователь Трофимець Лариса Анатоліївна нагороджена Свідоцтвом Шосткинського краєзнавчого музею за участь у виставці декоративно-ужиткового мистецтва в рамках фестивалю «Таланти освіти тобі, рідне місто!», яка відбулась в Шосткинському краєзнавчому музеї у травні 2012 року

 

2012р. - Машиніст з прання та ремонту білизни Трус Ніна Федорівна нагороджена Свідоцтвом Шосткинського краєзнавчого музею за участь у виставці декоративно-ужиткового мистецтва в рамках фестивалю «Таланти освіти тобі, рідне місто!», яка відбулась в Шосткинському краєзнавчому музеї у травні 2012 року

 

2012р. - 27 вересня вихователь – методист Шалда Н.В. в складі делегації від Сумської області взяла участь у розширеному засіданні колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з нагоди запровадження на державному рівні Дня працівника дошкільної освіти.

 

2012р.  Вихователь-методист Шалда Наталія Володимирівна – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Кращий вихователь дошкільного навчального закладу 2012 року»

 

2012р. - педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою управління освіти Шосткинської міської за творчий підхід у справі розвитку, виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці дидактичних посібників.

 

2013р.  -  завідувачем Неселевською О.В. на міському конкурсі «Дошкільний навчальний заклад майбутнього» був представлений творчий проект «Кімната здоров’я – як засіб впровадження в роботу з дошкільниками здоров′язберігаючих технологій».

 

2013р. – вихователь Губенок Олена Петрівна – лауреат міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року - 2013».

 

2013р. -  вихователь Губенок Олена Петрівна взяла участь  в обласному конкурсі «Золоте серце» в номінації «Працівник дошкільного навчального закладу» та нагороджена Грамотою Сумської обласної державної адміністрації управління освіти і науки за високий професіоналізм, результативність у роботі та з нагоди святкування Свята дошкілля.

 

2013р. – Вихователі  Чаус Олена Миколаївна, Архіпова Наталія Євгеніївна –  лауреати  міського фестивалю - конкурсу занять “Моє краще заняття».

 

2013р. - вихователем-методистом Шалдою Н.В. узагальнено досвід роботи завідувача Неселевської О.В. з проблеми «Інтеграція суспільного та родинного виховання».

 

2013р. - УІІ місце у міських змаганнях з легкої атлетики  «Веселі старти».

 

2013р. - педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою управління освіти Шосткинської міської за зайняте перше місце міського етапу Обласного конкурсу «На кращий інтернет –сайт дошкільних навчальних закладів».

 

2013р. - 18.04.2013 року вихователь з фізичної культури «Дзвіночка»   Казановська Ганна Ігорівна взяла участь в обласному науково-теоретичному семінарі з проблеми «Здров’язбереження в організації життєдіяльності дітей дошкільного віку».

 

2013р. - педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою управління освіти Шосткинської міської за творчий підхід у справі розвитку, виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці дидактичних посібників. 

 

2013р. - досвід завідувача Неселевської О.В. та вихователя- методиста Шалди Н.В. з теми «Інтеграція суспільного та родинного виховання в сучасних умовах», що вивчався на рівні міста, схвалений науково-методичною радою методичного кабінету управління освіти (Протокол №1 від 23.05.2013 року) та рекомендовано до занесення до обласного банку даних передового педагогічного досвіду.

 

2013р.  – 8 листопада 2013 року завідувач Неселевська Ольга Володимирівна  взяла участь в  регіональній науково-методичній конференції «Сучасні тенденції розвитку дошкільної освіти дітей п’ятирічного віку»  в рамках обласного Дня дошкільника,  де поділилась  досвідом роботи педагогічного колективу «Дзвіночка» з проблеми «Освіта без кордонів: співпраця з батьками».

 

2013р.  – 14 листопада 2013 рок вихователь Чаус Олена Миколаївна  для молодих вихователів міста  провела Майстер-клас, де продемонструвала  інтегроване заняття  для дітей старшого дошкільного віку з використанням інтерактивних методів. 

 

2013р. – 14 серпня 2013 року Шосткинським міськрайонним управлінням юстиції дошкільний заклад  здійснено планову перевірку стану правової освіти та визнано, що стан правової освіти на високому рівні та заслуговує на розповсюдження серед навчальних закладів як позитивний досвід. 

 

2013-2014 н.р. - на базі дошкільного закладу для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів міста Шостки під керівництвом вихователя-методиста Шалди Н.В. працювала Школа передового педагогічного досвіду  з проблеми «Роль вихователя-методиста в інтеграції суспільного та родинного виховання». 

 

2014р. – дошкільний навчальний заклад №1 «Дзвіночок» - лауреат Обласного конкурсу «На кращий інтернет –сайт дошкільних навчальних закладів»,  відзначений Дипломом та цінним подарунком  за  інформаційне наповнення і динамічність. 

 

2014р. - 7 травня 2014 року музичний керівник Демиденко Людмила  Іванівна взяла участь в міському семінарі вихователів-методистів, заступників директорів НВК, музичних керівників  з проблеми: «Особливості організації музичних занять з дітьми в дошкільному закладі» з мультимедійною презентацію з досвіду роботи з питання «Робота музичного керівника з батьками щодо музичного розвитку дітей»

 

2014р. - педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою управління освіти Шосткинської міської ради за високий рівень фізкультурно-оздоровчої роботи та зайняте І місце в міських змаганнях «Веселі старти». 

 

2014р. – 30 жовтня 2014 року на базі дошкільного закладу відбувся міський семінар завідувачів, вихователів- методистів ДНЗ, заступників директорів НВК міста Шостки за темою: «Освіта без кордонів: співпраця з батьками».

 

2015р. – 26 травня 2015 року  вчитель-логопед Гетьманенко Ірина Вікторівна  взяла участь в авторському науково-практичному семінарі з проблеми «Мнемотехніка: технологія засвоєння інформації» та отримала відповідний Сертифікат, що надає право проведення навчання за відповідною програмою.

 

2015р. – вихователь – методист Шалда Наталія Володимирівна, вихователь Зеленська Людмила Анатоліївна взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Планета дитинства», в номінації «Найменші у дитячому садку» з творчим доробком «Встановлення довірливих відносин між педагогами та батьками в групі дітей раннього віку», організованого редакцією колегії «БВДС» та стали переможцями, нагороджені Дипломами. 

 

2015р. – дошкільний навчальний заклад №1 «Дзвіночок»  в листопаді місяці посів ІІ місце в номінації «Фізкультурно-оздоровче спрямування» в Обласному фестивалі «Гармонія руху – 2015»

 

2015р. – дошкільний навчальний заклад №1 «Дзвіночок»  в грудні місяці посів ІІ місце в міському огляді-конкурсі Веб-сайтів дошкільних навчальних закладів  та нагороджений двома сучасними комп'ютерами.

 

2015р. – дидактичний посібник вчителя - логопеда Гетьманенко І.В. Шкарпетки співочі, до гри охочі" - визнаний найкращим в номінації "Практична цінність". Автор нагороджена Почесною грамотою Управління освіти Шосткинської міської ради.

 

2016р. – дошкільний навчальний заклад №1 «Дзвіночок»  з 11 по 22 квітня пройшов Державну атестацію. Відповідно до висновків атетстаційної комісії "Дзвіночок" визнано атестованим за рівнем впровадження дошкільної освіти.

 

2017р. – за результатами читацького голосування фото з горобиною на обкладинці журналу "Дошкільне виховання" №2 / 2016 року перемогло у конкурсі "Найкраще фото на обкладинці" у всеукраїнському конкурсі освітніх технологій - 2016 (дошкільна освіта).

 

 

 

 

 

Примечание: Обязательные к заполнению поля помечены *.

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ