НАШІ НАГОРОДИ

ДИПЛОМИ

 2005 р. – Диплом  Сумської обласної держаної адміністрації управління освіти і науки ІІ ступеня за досягнуті успіхи у справі фізичного виховання учнів та активну і результативну участь в обласному - огляді конкурсі на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах області у 2004 – 2005 навчальному році.

2006 р.  – Диплом міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за зайняте І місце у міських змаганнях «тато, мама, я – спортивна сім’я» серед дошкільних закладів міста.

2008 р. -  Диплом  Сумської обласної держаної адміністрації управління освіти і науки за  активну участь в обласній акції «Іграшці – нове життя».

2011 р. - Диплом  Сумської обласної держаної адміністрації управління освіти і науки у номінації «За забезпечення високого рівня освітньої діяльності дошкільного навчального закладу» обласного етапу конкурсу «Імідж дошкільного навчального закладу».

ПОЧЕСНІ ГРАМОТИ

29.08.2006 р. – Почесна грамота виконавчого комітету Шосткинської міської ради. За високий рівень освітньої діяльності, досягнуті успіхи у справі навчання й виховання підростаючого покоління.

26.12.2006 р. - Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За творчий підхід у справі виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці розвивальних ігор «Іграшка  в житті дитини».

26.12.2006 р. - Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За творчий підхід у справі виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці розвивальних ігор «Мій кращий посібник».

26.12.2007 р. - Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За творчий підхід у справі виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці розвивальних ігор «Іграшка  в житті дитини».

31.03.2008 р. – Почесна грамота редакції журналу «Дошкільне виховання» за перемогу у Конкурсі освітніх технологій, проведеному редакцією журналів «Дошкільне виховання», «Палітра педагога»,»Джміль» МОН України.

21.05. 2008 р. -   Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За високий рівень фізкультурно-оздоровчої роботи та зайняте ІІ місце в міських змаганнях «Веселі старти».

29.06. 2008 р. - Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За активну участь в акції «Іграшці – нове життя», значний вклад у виховання бережливого ставлення  до іграшки, поповнення дошкільного навчального закладу ігровим обладнанням та високий рівень підготовки матеріалів.

25.12. 2008 р. - Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За творчий підхід у справі виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці розвивальних ігор «Іграшка  в житті дитини».

2009 р. - Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За прояв творчості, популяризацію та висвітлення важливості професії педагога, ініціативу у проведенні конкурсу творчих робіт «Моя професія  - найкраща».

28.11. 2009 р. - Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За творчий підхід у справі виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці нестандартного фізкультурного обладнання.

18.05. 2010 р.  - Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За  зайняте І місце у міських змаганнях з легкої атлетики  та високий рівень фізкультурно- оздоровчої роботи.

16.06.2010 р. – Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За активну діяльність з вивчення й розповсюдження інноваційних технологій та передового педагогічного досвіду.

23. 03.2011 р. - Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За творчий підхід у справі виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці дидактичних посібників.

16.12. 2011 р. - Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За творчий підхід у справі виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці дидактичних посібників.

18.05. 2012 р. -  Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За  зайняте ІІ місце у міських змаганнях з легкої атлетики «Веселі старти».

   24.12. 2013 р. - Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За творчий підхід у справі виховання і навчання дітей, активну участь у міській виставці дидактичних посібників.

  15. 05. 2014 р. - Почесна грамота управління освіти Шосткинської міської ради. За високий рівень фізкультурно-оздоровчої роботи та зайняте І місце у міських змаганнях з легкої атлетики "Веселі старти".

2014 р. - Почесна грамота управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за "Інформаційне наповнення і динамічність" в обласному конкурсі на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2014 році.

2017 р. - Почесна грамота управління освіти Щосткинської міської ради за  зайняте І місце у І (міському) етапі обласного конкурсу Інтернет-сайтів дошкільних навчальних закладів у 2017 році.(Наказ УО ШМР від 02.03.2017 №73-ОД)

2017 р. - Почесна грамота Сумської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки  за  зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі на кращий Інтернет сайт дошкільного навчального закладу у 2017 році (у номінації "Сай дошкільного навчального закладу".

2017 р. - Почесна грамота управління освіти Щосткинської міської ради за активну участь у спортивному святі "Веселі старти" (Наказ УО ШМР від 28.04.2017 №120-ОД) 

 

ПОДЯКИ

2008 р . – Подяка редакції журналу «Пізнайко» за відданість дітям та уміння роками бути берегинями яскравих моментів дитинства. За мистецтво робити цікавим кожен день у дитячому садочку.  За здатність гармонійно поєднувати сучасні освітні тенденції з освітянським досвідом!

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ