ІНТЕГРАЦІЯ LEGO-ТЕХНОЛОГІЇ

Ср

19

дек

2018

НОВІ ПУБЛІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ «ДЗВІНОЧКА»

Далее Комментариев: 0

Чт

13

дек

2018

LEGO-КОНСТРУЮВАННЯ - В ПРОСТОРІ STREAM - ОСВІТИ ДОШКІЛЬНИКІВ

Саме за такою темою 11 грудня 2018 року практичний психолог  «Дзвіночка» Світлана Лагода для педагогів закладу цікаво та динамічно провела майстер-клас. Майстер-клас містив теоретичну і практичну частину.

І. Теоретична частина

1.1. Міні-лекція « Інженерами не народжуються  (Формування культури інженерного мислення засобами LEGO-конструювання)».

1.2. Презентація - повідомлення «LEGO-конструювання – компонент STREAM  - освіти дошкільників».

 

1.3. Методичні рекомендації щодо використання LEGO-конструктора в  формуванні культури інженерного мислення у дітей дошкільного віку

Далее Комментариев: 0

Пн

12

ноя

2018

ВЕДМЕДИКАМ ДОПОМАГАЛИ, LEGO-МЕБЛІ БУДУВАЛИ

9 листопада 2018 року  за Річним  планом роботи  вихователь «Дзвіночка» Оксана Лейко  провела для колег відкрите інтегроване заняття (сенсорно-пізнавальний розвиток + LEGO конструювання)  з дітьми середньої групи «Всезнайки» за темою «Ведмедикам допомагали, LEGO-меблі будували».

Малята не лише збудували для персонажів казки «Три ведмеді» нові LEGO-меблі для нового будинку, але подбали і про те, щоб у будинку ведмедиків були меблі (стільчик, ліжечко, стіл) і для гостей, наприклад, для Маші. А ще за допомогою LEGO-цеглинок малята визначали кількість персонажів у казці,  диференціювали персонажів за величиною і співвідносили вербальне визначення з різними за висотою (величиною) цеглинками. За допомогою  LEGO-цеглинок виміряли довжину доріжки, яка вела до будинку ведмедиків та порівнювали з доріжкою, що вела до іншого персонажу.

 

 Дітям було цікаво, повчально і зовсім нескладно!

Комментариев: 0

Пт

09

ноя

2018

LEGO-ТЕХНОЛОГІЇ У РОБОТІ ВЧИТЕЛЯ-ЛОГОПЕДА

Комментариев: 0

Чт

25

окт

2018

ЛЕГО-КОНСТРУЮВАННЯ ЯК КОМПОНЕНТ STREAM-ОСВІТИ ДОШКІЛЬНИКІВ

25 жовтня 2018 року у «Дзвіночку» відбувся міський семінар завідувачів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, заступників директорів НВК з проблеми «ЛЕГО-КОНСТРУЮВАННЯ ЯК КОМПОНЕНТ STREAM-ОСВІТИ ДОШКІЛЬНИКІВ».

Учасники семінару обговорили питання:

 STREAM-освіта дошкільнят: виховуємо культуру інженерного мислення;

LEGO-конструювання як компонент STREAM-освіти дошкільників.

 

Познайомились з досвідом роботи педагогічного колективу «Дзвіночка» щодо Інтеграції LEGO-технології в освітній процес закладу дошкільної освіти; використання потенціалу гри з LEGO у роботі вчителя-логопеда; взаємодія з батьками щодо впровадження LEGO-технології в освітній процес закладу. 

Далее Комментариев: 0

Чт

18

окт

2018

З LEGO-ЦЕГЛИНОК БУДУЄМО - НАД КАЗКОЮ МІРКУЄМО

18 жовтня 2018 року у «Дзвіночку» відповідно Річного плану роботи вихователь Тетяна Михайлівна Гутянка на високому професійному рівні провела інтегроване заняття з дітьми молодшої групи інтегроване заняття за темою «З LEGO-цеглинок будуємо - над казкою міркуємо», де колеги вкотре переконалися, що  конструювання з   LEGO виходить далеко за межі розуміння поняття «конструювання» у традиційному значенні  цього слова. Це цілий методичний комплекс, який може бути інтегрований практично у всі види роботи педагога.

Комментариев: 0

Чт

26

апр

2018

ІНТЕГРАЦІЯ LEGO-ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

Комментариев: 0

Ср

25

апр

2018

НОВА РУБРИКА "ІНТЕГРАЦІЯ LEGO-ТЕХНОЛОГІЇ

УВАГА! 

Шановні колеги, батьки, користувачі сайту! 

 

 

Нагадуємо, що на сторінці «Освітня діяльність» знаходиться рубрика «Інтеграція LEGO-технології». Тут ви знайдете інформацію, що розкриває зміст роботи колективу «Дзвіночка» по впровадженню LEGO-технології в освітній процес. Під статтями ви можете залишати свої коментарі, думки, пропозиції.

Комментариев: 0

Вт

20

мар

2018

LEGO-ТВАРИНИ ДЛЯ LEGO-ЗООПАРКУ!

Комментариев: 0

Вт

13

мар

2018

З LEGO ГРАЄМО, МОВУ ВИВЧАЄМО!

Шановні батьки

та відвідувачі сайту!

 

 

Знайомтесь з блогом вчителя-логопеда «Дзвіночка» Гетьманенко Ірини Вікторівни! Блог створений для батьків, колег і для тих, кому цікавий мовленнєвий світ дитини.

Комментариев: 0

Пн

12

мар

2018

ДОБРЕ-ПОГАНО ВИВЧАЛИ, ПІД LEGO-ЦЕГЛИНКОЮ ЗАЙЧИКА ХОВАЛИ!

Шановні батьки

та відвідувачі сайту!

 

 

Знайомтесь з блогом вихователя  «Дзвіночка» Кузьменко Марії Василівни! Блог створений для батьків, колег і для тих, хто цікавиться освітньою діяльністю  дошкільників.

Комментариев: 0

Чт

01

мар

2018

ІНТЕГРАЦІЯ LEGO-ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

Саме з такого питання "Інтеграція LEGO-технології в освітній процес дошкільного навчального закладу"  презентувала досвід роботи колективу вихователь-методист "Дзвіночка" Шалда Наталія Володимирівна 28 лютого 2018 року на Всеукраїнській науково-методичній конференції «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика», на базі Комунального закладу "Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти", де другий рік поспіль працювала секція «Особистісно-професійна компетентність педагога дошкільної освіти».

Далее Комментариев: 0

Ср

21

фев

2018

УКРАЇНА -РІДНИЙ КРАЙ! ПІЗНАЄМО РАЗОМ З LEGO!

Комментариев: 0

Пт

09

фев

2018

LEGO СНІГ, LEGO ЗИМА - ПРОЯВЛЯЄ СВОЮ ТВОРЧІСТЬ ДІТВОРА!

Комментариев: 0

Пн

05

фев

2018

БУДУЄМО І ФАНТАЗУЄМО РАЗОМ З LEGO!

Комментариев: 0

Пт

19

янв

2018

З LEGO ФАНТАЗУЄМО - ПРАВИЛА РУХУ ВИВЧАЄМО!

Комментариев: 0

Вт

19

дек

2017

LEGO-СТІЛЬЧИКИ ДЛЯ МУХИ-ЦОКОТУХИ І ЇЇ ДРУЗІВ

Відповідно до Річного плану роботи педагоги «Дзвіночка» продовжують обмінюватися досвідом роботи через колективний перегляд організованих форм роботи з дошкільниками. 15 грудня 2017 року вихователь групи «Веселка» Марія Кузьменко провела цікаве заняття з логіко-математичного розвитку в поєднанні з LEGO конструювання для молодших дошкільнят. За сюжетом знайомої казки малята виконували різні пізнавально-розвивальні завдання та вправи: порівнювали самовари за розміром і відшукували найбільший,визначали форму запакованих подарунків, знаходили пелюстки до квіток, схожих на геометричні фігури, уточнювали колір та форму пелюсток, визначали кількість (багато) гостей на дні народження Мухи-цокотухи і з задоволенням будували з LEGO - цеглинок стільчики для гостей і «накривали» стіл для гостей казкової іменинниці.

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook.

Комментариев: 0

Вт

12

дек

2017

LEGO- МІСТО КЛИЧЕ В ГОСТІ

12 грудня 2017 року, в рамках засідання методичного об’єднання, вихователь «Дзвіночка» Ганна Ігорівна Казановська провела домінантне заняття  з фізичної культури для дітей старшого дошкільного віку за темою: «LEGO- місто кличе в гості».

 

Педагоги  ще раз переконалися, що LEGO - це цілий методичний комплекс, який може бути інтегрований практично у всі види роботи педагогів закладу дошкільної освіти в тому числі  і на заняттях з фізичної культури.

Далее Комментариев: 0

Чт

30

ноя

2017

КОНСТРУКТОР LEGO – РОЗУМНА ЗНАХІДКА ДЛЯ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА

Відповідно до Річного плану вихователька групи «Веселка» Марія Кузьменко  29 листопада 2017 року провела для батьків консультацію -  практикум «Конструктор LEGO – розумна знахідка для щасливого дитинства». Батьки вихованців вкотре обговорили те, що конструктори  LEGO — є простим і практичним інструментом, відкритою системою, що дає дитині змогу робити перші відкриття, досліджувати, пізнавати світ і себе в ньому, творити та імпровізувати досхочу, а потім  учасники заходу  залюбки перетворилися на маленьких дошкільнят і  спробували самі пограти та пофантазувати з цеглинками LEGO.

Комментариев: 0

Вт

07

ноя

2017

ІНТЕГРАЦІЯ LEGO – ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

Комментариев: 0

Вт

31

окт

2017

МИ ЗМАЙСТРУЄМО LEGO – РАКЕТУ, ЩОБ ПОБАЧИТИ ГОЛУБУ ПЛАНЕТУ

Доцільне і цікаве використання LEGO – конструктора в змісті заняття за темою «Космос» продемонструвала в рамках  методичного проекту «Інтеграція LEGO технології в освітній процес» вихователь групи «Пізнайки» Тетяна Владиславівна Кузьміна. Разом з вихователем малята через різні форми роботи розширювали свої уявлення про безмежний світ космосу, «подорожували»  у космічному просторі на LEGO – ракетах, побудованих власноруч, а наприкінці – для «інопланетянина» побудували моделі з LEGO (квіти, дерева, озера, моря, гори, свійські тварини), які допоможуть йому більше дізнатися про нашу голубу планету, тобто Землю.

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

Комментариев: 0

Пн

30

окт

2017

LEGO –ЗООПАРК ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ

Саме за такою темою,  в рамках  методичного проекту «Інтеграція LEGO технології в освітній процес», 30 жовтня 2017 року вихователь групи «Краплинки» Наталія Євгенівна Архіпова майстерно провела цікаве заняття для колег і батьків вихованців. Діти поділилися своїми враженнями про зоопарк і його мешканців, що доводилось колись спостерігати, дізналися багато нового та цікавого, а насамкінець  - побудували моделі LEGO – тваринок для LEGO-зоопарку і провели цікаву екскурсію для його відвідувачів.

 

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

Комментариев: 0

Пн

30

окт

2017

ЗАГЛЯНУЛО СОНЕЧКО У РАНКОВИЙ ЧАС, ПОГРАТИ З ЦЕГЛИНКАМИ ЗАПРОСИЛО НАС

У «Дзвіночку» продовжується колективний перегляд освітньої роботи з дошкільниками в рамках  методичного проекту «Інтеграція LEGO технології в освітній процес». Вихователь Людмила Анатоліївна Зеленська з найменшими малятами полинула у цікаву гру з Їжачком та Сонечком: малята з LEGO - цеглинок будували довгі та короткі промінці сонечку, підбирали за кольором колючки для кольорових їжачків, пригощали їжачків дарунками, прикрашали осіннє дерево осінніми LEGO- листочками.

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

Комментариев: 0

Чт

26

окт

2017

ОСІННІ ГРИБОЧКИ З LEGO

І знову у «Дзвіночку» -  методичний проект «Інтеграція  LEGO – технології в освітній процес». На цей раз (26 жовтня 2017 року) молодий вихователь групи «Веселка» Марія Василівна Кузьменко для колег і батьків вихованців продемонструвала цікаве інтегроване заняття за темою «Осінні грибочки з LEGO».

Разом з казковим Їжачком, що «завітав»  до малят в групу, діти згадали дощову осінь та те, що в теплу осінню пору від дощу ростуть грибочки, а в казці В. Сутеєва «Під грибом» - грибок,  який виріс від дощу, став для звірят чудовою домівкою. Малята порівнювали грибочки за розміром, визначали їхню кількість, а насамкінець, для осінньої LEGO – галявини створили модель грибочка  з LEGO - цеглинок.

Емоційну насолоду від заняття отримали всі: і малюки, і батьки, і колеги!

 

 

 Більше фото на нашій сторінці у Facebook

Комментариев: 0

Ср

25

окт

2017

ЯК КЛЕНОВИЙ ЛИСТОЧОК ВРЯТУВАВ КОЛОБКА!

Сьогодні, 25 жовтня 2017 року, колеги, батьки вихованців і діти отримали  безмежне море позитивних вражень від інтегрованого заняття  «Як кленовий Листочок врятував Колобка», яке підготувала і провела для дітей молодшого дошкільного віку молода вихователька «Дзвіночка»  Юлія Петрівна Кузьменко в рамках методичного проекту «Інтеграція LEGO – технології в освітній процес».

Малята з безпосередньою дитячою щирістю разом з Кленовим Листочком рятували Колобка, допомагаючи йому виконати підступні завдання персонажів з казки: будували з  LEGO конструктора для Зайчика доріжку в лісі, Вовчику – подарували  різнокольорову башточку,  з Ведмедиком пограли в гру «Хто швидше знайде потрібну цеглинку», а для хитрої Лисички – змайстрували LEGO - намисто!

Колектив «Дзвіночка» пишається, що з малюками працюють вихователі, що безмежно люблять дітей і  ту справу, якою займаються!

                  

 

 Більше фото на нашій сторінці у Facebook

Комментариев: 0

Вт

24

окт

2017

З КОНСТРУКТОРОМ LEGO ГРАЛИ - МЕШКАНЦЯМ ДЖУНГЛІВ ДОПОМАГАЛИ!

У «Дзвіночку» продовжується Панорама перегляду освітньої роботи з дошкільниками в рамках методичного проекту «Інтеграція LEGO – технології в освітній процес». Сьогодні, вихователь вищої категорії  Олена Миколаївна Чаус  майстерно продемонструвала доцільне  та цікаве залучення дітей  старшого дошкільного віку до створення моделей з LEGO – конструктора  при вивченні теми «Тваринний світ джунглів».

 До перегляду освітньої роботи в групі «Грайлики» долучилися і батьки вихованців.

 

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

Комментариев: 0

Вт

24

окт

2017

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОЗВИВАЮЧИХ ІГОР НА ОСНОВІ LEGO - КОНСТРУКТОРА

Комментариев: 0

Пн

23

окт

2017

КОЛИ ВОНА ЗАГЛЯНЕ В САД – НАЛЛЄТЬСЯ СОКОМ ВИНОГРАД

Саме за такою темою 23 жовтня 2017 року педагоги «Дзвіночка» переглянули цікаве інтегроване заняття у досвідченого вихователя Валентини Анатоліївни Єнжиєвської в рамках методичного проекту «Інтеграція LEGO-технології в освітній процес». Діти старшого дошкільного віку з групи «Зайченята» вкотре з цікавістю розглядали, розповідали,  впізнавали на  дотик та за смаком, досліджували, порівнювали, визначали корисні та лікарські якості фруктів, що ростуть в наших садах та в тих, що не ростуть в наших місцевостях. Практична діяльність малят доцільно поєднувалась з LEGO  - конструюванням:  діти залюбки будували гроно винограду на кольоровому тлі, фруктове дерево  для осіннього саду, ящики для зберігання фруктів.

Разом з педагогами на занятті були присутні і батьки вихованців.

 

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

Комментариев: 0

Пт

20

окт

2017

ОСЬ ЗАХОДЬТЕ В ЗООПАРК! БЕЗ КВИТОЧКІВ, ПРОСТО ТАК!

У «Дзвіночку» розпочався колективний перегляд освітньої роботи з дошкільниками в рамках методичного проекту «Інтеграція LEGO-технологій в освітній процес». 20 жовтня 2017 року педагоги переглянули заняття «Ось заходьте в зоопарк! Без квиточків, просто так!» в групі дітей п’ятого року життя «Сонечко», що майстерно провела  вихователь Єрьоменко Катерина Ігорівна.

Використані форми роботи на занятті, систематизували знання малят про тварин зоопарку, а в другій частині заняття - діти залюби конструювали цих тварин з конструктора LEGO за власним вибором.

 

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

Комментариев: 0

Пт

20

окт

2017

LEGO-ОСІНЬ В ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ

Комментариев: 0

Чт

19

окт

2017

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ БАТЬКІВ «ГРА З LEGO»

     Цікаво та пізнавально пройшов майстер-клас для батьків вихованців групи «Краплинки» за темою «Гра з LEGO – безмежний простір для розвитку дитини та цікаве заняття для всієї родини», що провела досвідчений вихователь «Дзвіночка»  Наталія Євгенівна Архіпова.

Насамкінець, до уваги батьків було запропоновано невеличкий відеоролик з життя малят групи «Будуємо та фантазуємо разом з LEGO» (дивіться нижче)

 

Колектив «Дзвіночка» щиро дякує батькам групи «Краплинки» за активну участь в майстер-класі.

 

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

 

Далее Комментариев: 0

Ср

15

мар

2017

З LEGO ГРАТИ - СВІТ ПІЗНАВАТИ!

Далее Комментариев: 0

Пт

03

фев

2017

В ДЖУНГЛЯХ КОЖЕН ЗВІР БОЇТЬСЯ САМ БЕЗ ДРУЗІВ ЗАЛИШИТИСЬ!

А чи доводилось вам  хвилин за двадцять потрапити в джунглі? Ні? Тоді позаздріть малятам з групи «Грайлики». Саме вони миттєво  помандрували до джунглів за допомогою сюрпризного подарунку - конструктора LEGO. DUPLO. «Джунглі». Роль ведучого інженера-конструктора взяла на себе  Вероніка Пелешук. І кожен крок своїх друзів в конструюванні майстерно звіряла з інструкцією, що додавалася до конструктора. Від сьогодні таємничі та загадкові джунглі ховатимуть не лише звіряток, а і найпотаємніші секретики самих малюків.

 

Новенький конструктор дістався малятам в результаті онлайн-голосування на сайті міської ради в грудні 2016 року.

Далее Комментариев: 2

Пт

03

фев

2017

МИ БУДИНОК ДЛЯ ТВАРИН ЗБУДУЄМО ШВИДКО!

Про бабусю, що живе в селі, та її велике господарство - діти з групи «Пізнайки» чули не один раз. Дехто навіть був на сільському подвір’ї і залюбки допомагав бабусі доглядати та годувати домашню живність. А ось на килимку в групі домашня ферма з’явилася завдяки умілим старанням самих малюків. Побудували ферму для домашніх тварин діти з конструктора LEGO. DUPLO. «Моя перша ферма».

 

Новенький конструктор дістався малятам в результаті онлайн-голосування на сайті міської ради в грудні 2016 року.

Далее Комментариев: 2

Пт

03

фев

2017

ЦЕГЛИНКА, РУЛЬ, ПЕДАЛІ Й ШИНИ І ОСЬ ГОТОВІ ВЖЕ МАШИНИ!

Радості малят з групи «Чомусики» не було меж від новенького конструктора LEGO. DUPLO. «Мої перші машини». Дітлахи не лише завзято стали складати lego - конструктор, роздивляючись картки і підбираючи потрібні цеглинки, а ще й залюбки допомагали один одному та швидко перевтілювалися в ролі шоферів автомобілів різного призначення. І, звичайно, що хлопчикам найбільше кортіло «працювати» на евакуаторі.

 

Новенький конструктор дістався малятам в результаті онлайн-голосування на сайті міської ради в грудні 2016 року.

Далее Комментариев: 2

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ