ЦІКАВІ ПОДІЇ НАШОЇ ГРУПИ

Новорічні пригоди з чарівною паличкою

29 грудня 2015 року в групі «Чомусики» відбулося Новорічне свято «Новорічні пригоди з чарівною паличкою». Свято підготувала музичний керівник Косенко Світлана Іванівна. Ведуча – вихователь групи,  Бороденко Валентина Сергіївна.

Снігуронька, роль якої майстерно виконала вихованка групи, Катя Белякова, завітала на свято з чарівною паличкою і розпочалися дива Проте, як і завжи це буває у казкових сюжетах, несподівано для всіх, з’явилася Баба Яга (вихователь Лагунова Аліна Ігорівна), яка забрала паличку, зачарувала всіх малят ще й на допомогу  покликала Кікімору (вихователь Кузьменко Юлія Петрівна) та Лішака (тато Комендант Олексій Анатолійович).

Діти співали, танцювали, грали за помахом чарівної палички… та хитренько приспали всю нечисть! Снігуронька паличку забрала і Дідуся Мороза (тато: Фадєєв Олександр Олександрович) покликала. А Дідусь з непроханими гостями розібрався хутко.

 

З Дідом Морозом, якого малята чекали цілий рік, діти водили хороводи, співали пісень, декламували Діду Морозу вірші, грали у веселі ігри. А на сам кінець, звичайно ж, отримали   довгоочікувані подарунки.

Моя мала - Батьківщина!

Освітній проект за участю дітей і батьків в рамках Проекту за загальною темою "Україна - рідний край", що прожили малята  разом з вихователем Бороденко Валентиною Сергіївною в листопаді місяці 2015 року.

«А до нас сьогодні вранці -  осінь завітала…»

… Прийшла журлива пора прощання з красним літечком. Чарівниця-Осінь починає розвішувати на гілках перші золоті букети багряного листя, а в кришталево-прозорому небі вже курличуть журавлі. Природа на прощальний бенкет одягла своє невимовно красиве вбрання, милуючи зір казковими барвами та червоними ягодами, які променіють до самої зими.

І вихованці групи «Чомусики» разом з вихователем Бороденко Валентиною Сергіївною та музичним  керівником Косенко Світланою Іванівною відвідали Осіннє царство, біля воріт до якого, стріли осінню Дрімоту, що погодилась відчинити двері лише після того, як дітки її розважили. Діти грали, співали, танцювали та на гостину до них завітала Осінь, але  якась незвична, чудернацька, невихована… То завітав Карлсон (у виконанні вихователя Руденко Людмила Сергіївни), в костюмі Осені! Незвичайний гість і пограв, і наробив шкоди, і вибачився, і потанцював… Прощаючись, пригостив малят смачними червонобокими дарунками від Осені.

Самостійні й працьовиті виростають наші діти!

В рамках проведення Фестивалю «Гармонії руху»в групі «Чомусики» малят було залучено до праці в природі, на земельній ділянці, участі в господарсько-побутовій  та художній праці, трудових справах за інтересами та з основ кулінарії.

Найцікавішими виявились господарсько-побутова праця  «Солодке печиво – своїми руками», «Зберемо урожай на городі» (вихователь Бороденко Валентина Сергіївна).

 «Мама, сонечко і я!!»

Спасибі вам, рідні, за усмішки ваші,

За ночі недоспані й зварені каші,

За те, що дбайливо діток доглядаєте

І на ніч казочки завжди читаєте,

Граєте в ігри, ведете в садочок

Своїх найулюбленіших синів і дочок.

Цілуєте носик й колінку розбиту….

За все це завжди вас любитимуть діти!

Дітки групи «Чомусики» разом зі своїми вихователями (Бороденко В. С. та Руденко Л. С.)та музичним керівником (Веремієнко С. А.)привітали своїх матусь, бабусь, сестричок та всіх інших присутніх жінок зі  святом

8 БЕРЕЗНЯ, святом краси, добра, тепла, затишку… Заспівали пісень, прочитали віршики, затанцювали, пограли,  випробували своїх татусів та привітали святковими листівками своїх найрідніших матусь.

     Новорічне свято "Прийшла до нас Зима весела!"

 

Золота осінь малює листочки

Осінь чарівна в гості  прийшла,

Щедрі дарунки  усім принесла!

Яблука стиглі і груші смачні

В кожній оселі стоять  на столі.

 

Ось  і  настала  красива і чарівна пора  року - Осінь. Вона так  гарно  розфарбувала наші дерева яскравими  кольорами, принесла щедрий врожай овочів та фруктів, неслухняний дощик, легку прохолоду, барвисту казку дітям. А ще пані Осінь зі смачними подарунками (роль якої артистично виконала вихователь Юлія Кузьменко) завітала на розвагу «Золота осінь малює листочки»  (9 листопада 2014 року) до  групи «Чомусики». На святі Осінь чекали ліричні і жартівливі пісні, ритмічні танці, загадки, вірші та веселі  ігри дітей. Розвагу підготувала музичний керівник  Світлана Веремієнко, а професійною ведучою - була вихователь Валентина  Бороденко.

Творча майстерня «Креатив»

«Стрічечка до бантика,

ґудзик, квіточки…

Ось і фоторамочка

для фото, де працюєм ми!»

У кожного напевно є цікаві фотографії, які дуже хочеться розмістити на стіні або поставити на стіл. Фотографія в оригінальній красивій рамці для фото - прикраса будь-якого приміщення. Звичайно, в магазинах продаються рамки для фотографій на будь-який смак. Але захоплення і захват у дітей і дорослих часто викликають вироби, виконані своїми руками.

 

30 жовтня 2014 року на занятті творчої майстерні «Креатив» за участю батьків і дітей: «Світ через красу!», батьки і діти в групі «Чомусики» прикрашали рамки для фотографій, на яких закарбовані моменти реалізації освітнього проекту взаємодії педагогів з батьками дітей 5-го року життя за темою «Взаємозв’язок педагогів з сім’єю щодо трудового виховання дітей дошкільного віку». Як повідомлялось раніше, діти і батьки були залучені до пересаджування квітів з квітників до групи задля організації довготривалого спостереження за ростом і розвитком рослин в умовах групи в осінньо-зимовий період та порівняння з розвитком квітів в природі. Квіти, в оздоблених горщиках, були сфотографовані батьками для історії. А ось, щоб оформити фотовиставку, батьками була внесена пропозиція: виготовити та оздобити рамки для фото. Чим залюбки і займались батьки і діти на занятті творчої майстерні «Креатив»   під керівництвом вихователя Валентини Бороденко.

Квітуча клумба

 

Наприкінці вересня  2014 року в  рамках освітнього проекту «Взаємозв’язок педагогів з сім’єю, щодо трудового виховання дітей дошкільного навчального закладу» в групі «Чомусики»батьки разом з дітками прикрашали своїми руками горщики для квітів з квітників, яких вихователь Валентина Бороденко разом з вихованцями збиралась пересадити в найближчий час. До пересаджування квітів з квітників до групи задля організації довготривалого спостереження за ростом і розвитком рослин в умовах групи в осінньо-зимовий період та порівняння з розвитком квітів в природі, були залучені і батьки вихованців. Усі ці види робіт сприяли реалізації мети щодо трудового виховання дітей дошкільного навчального закладу  в умовах взаємозв’язку педагогів з сім’єю, формування розуміння того, що виховання трудових якостей дитини — це одна з важливих ланок формування компетентної особистості.

            Літні розваги

Як же влітку не радіти?

В небі – сонце, в лузі – квіти.

І трава навкруг зелена

Так і лащиться до мене…

У кожному місті є чарівна галявина. Захована вона серед велетенських будинків, а вхід до неї відомий лише обраним. Там знаходиться чудо країна - дитячий садочок., а в ньому група веселих дітлахів – «Чомусики»! Саме туди, щодня матусі та татусі приводять своїх маленьких, гарненьких, найдорожчих діток. А що ж дітки там роблять влітку? Аж ніяк не сидять без діла, малеча відпочиває з користю для здоров’я: сонячні та повітряні ванни; фізкультура на свіжому повітрі; ігри з водою та піском та інші рухливі ігри, вправи і розваги!

 

       30 жовтня 2013 року в нашій групі відбулося  свято "Осінні перетворення горобинки" (підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна).  Маленькі "чомусики" не тільки спостерігали як чарівниця  Осінь (роль якої виконала вихованка групи "Перлинки" Софія Казановська) перетворила малюнок горобинки на ляльку, а потім на дівчинку, а і самі брали активну участь у цьому дійстві. Діти співали, танцювали, грали в шумовому оркестрі, читали вірші та гралися у веселі ігри.

Примечание: Обязательные к заполнению поля помечены *.

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ