ЦІКАВІ ПОДІЇ НАШОЇ ГРУПИ

28 травня 2014 року в нашій групі відбулося свято "Прощавай, Букварику! Прощавай 1-й клас".(підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна). Разом з ведучою свята вчителем Новіковою Алою Миколаївною  діти звітували батькам про свої  досягнення, згадували перший шкільний дзвоник і вшановували Букварик. На святі  лунали веселі пісні про школу, Букварик, про рідну Україну. Оригінальними таночками радували малята всіх гостей. По закінченню свята діти отримали свої перші "золоті" медалі від адміністрації "Дзвіночка".

23 грудня 2013 року в нашій групі відбулося Новорічне свято (підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна).  Ведуча свята вчитель Новікова Ала Миколаївна допомагала дітям здолати злі чари хитрого Лішака (роль якого неперевершено виконала вихователь Медведєва Галина Костянтинівна) та зустрітися з дідом Морозом.

 

 

З 4 по 8 листопада 2013 року  в рамках проектної діяльності діти нашої групи знайомились з професією бібліотекаря. Тема проекту: "Йдуть до мене читачі зблизька і здалека.

                                                            Жду їх з радістю завжди! Я ж - бібліотекар".

Професію бібліотекаря вибрали недаремно, бо книга відкриває цікаві, незвідані шляхи у світ прекрасного. А провідником у дивовижний світ книжок є бібліотекар.

 

     17 жовтня 2013 року  група "Перлинки" запросила групу "Добрики" на спортивну розвагу "Мій веселий. дзвінкий м'яч" (підготувала і провела розвагу вихователь Медведєва Галина Костянтинівна). в гості до дітей завітав Кашляк та лікар Айболить. Під час естафет та спортивних ігор діти переконалися, що рух - це здоров'я і активний спосіб життя - це життя у русі.

Примечание: Обязательные к заполнению поля помечены *.

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ