ЦІКАВІ ПОДІЇ НАШОЇ ГРУПИ

            ОСІНЬ ЗАВІТАЛА ДО МАЛЯТ В "КРАПЛИНКИ"

21 жовтня 2015 року "Краплинки" запросили своїх батьків на осіннє свято "Завітала Осінь до малят в садочок" ( підготувала свято музичний керівник Людмила Демиденко, ведуча - вихователь групи Наталія Архипова). Маленькі "грибочки" та "горобинки" радували всіх своїми піснями, віршами та таночками. На свято до малят завітала красуня Осінь, роль якої майстерно виконала вихователь Марія Кузьменко. Осінь розважалася разом з малюками і по закінченню свята пригостила всіх духмяними, соковитими яблучками. На згадку про сято у всіх залишився гарний настрій та яскраві фотографії.

            

НА ГОРОДІ У МАЛЯТ - ДОЗРІЛА ФАСОЛЯ!

Те, що суп з квасолею дуже смачний, знають усі. А ось малюки нашої групи«Краплинки» з нетерпінням будуть чекати супу з квасолею від кухара «Дзвіночка».  Адже вони разом зі своєю вихователькою АрхіповоюНаталією Євгенівною спочатку зібрали стиглі стручки квасолі на городі, потім полущили її. Порівнюючи, виявили що квасолинки гладенькі та приємні на дотик, різні за величиною і за кольором!  А ще з квасолинами можна цікаво гратися.

 


                                 СВЯТО МАМИ ЗУСТРІЧАЄМО, РАЗОМ З МАМОЮ МИ ГРАЄМО

    6 березня  2015 року наші малята вітали своїх улюблених матусь зі святом. Маленькі українці і україночки співали пісні про маму та весну, весело гралися,читали вірші, грали в оркестрі та завзято танцювали. Мами, тата та бабусі щиро раділи успіхам своїх діточок.

НОВОРІЧНЕ СВЯТО В ГРУПІ "КРАПЛИНКИ"

(ГРУДЕНЬ 2014 РОКУ)

          

"МИ - З ВАМИ! ВИ - З НАМИ! І ВСІ МИ - РАЗОМ!"

 У вересні 2014 року група "Краплинки " гостинно зустріла нових малюків. Це - найкращі діти нашого міста - 14 дівчаток і 13 хлопчиків. До садочка прийшли разом з малятами і їхні мами й тата. Щоб швидше адаптувалися і діти, і їхні батьки 18 листопада у групі відбулося сімейне свято "Ми - з вами! Ви  - з нами! І всі ми - разом!" Свято підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна, ведуча - вихователь групи Архіпова Наталія Євгенівна.На святі кожна родина презентувала свою дитину, мами співали. танцювали та гралися разом з малюками. Свято закінчилося чаюванням із солодким пирогом. Педагоги та родини вихованців краще пізнали один одного. Гарний настрій надовго залишився у всіх  учасників сімейного свята.

     25 травня 2014 року в нашій групі відбулося випускне свято "Миколка в тридесятім царстві". Підготувала свято музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна, ведуча - вихователь групи - Архіпова Наталія Євгенівна. Дітей зустрічав Цар тридесятої держави (роль якого переконливо виконала вихователь групи - Міняйло Альона Валеріївна). Діти щедро ділилися з усіма присутніми гостями своїми посмішками, талантом і гарним настроєм. На святі звучали слова подяки педагогам і працівникам  закладу. 

      2 квітня 2014 року в групах "Краплинки" та "Всезнайки" відбулося "Свято гарного настрою", яке підготувала та провела музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна. Діти щедро ділилися своїми посмішками, сміхом, цікавими небилицями та гуморесками з друзями і присутніми гостями. Веселі ігри-імпровізації, таночки, пісні створювали святкову атмосферу та підтримували гарний настрій у всіх учасників свята і гостей.

   13 березня 2014 року в рамках тематичного блоку "Моя сім'я - моя родина" діти разом з батьками створили родинні дерева. Кожна сім'я творчо підійшла до завдання. Всі роботи цікаві, різноманітні, яскраві. Завдяки створенню "Родинного саду" малята більше дізналися про свій родовід.

       З 17 по 21 лютого 2014 року у "Дзвіночку" відбувся фестиваль театрального мистецтва. "Краплинки", як завжди, були на висоті. Діти грали в сюжетно-рольові ігри, драматизували казки, виступали в театрі ложок, інсценували вірші та пісні, малювали улюблених казкових героїв. Під час Фестивалю малята побували в ролі акторів, глядачів, кукловодів, режисерів, художників-декораторів, До групи завітали справжні гримери і створили на обличчях малят неперевершені шедеври аквагриму. Задоволені і загримировані малюки розкрили свої акторські здібності під час розваги "Гример дитячого театру". Вихователь групи Архіпова Наталія Євгенівна і всі вихованці отримали багато вражень і емоційної насолоди від проведеного Фестивалю.

       13 січня 2014 року в групах "Краплинки" та "Грайлики" відбулася музична розвага "Біля нашої ялинки заведем щедрівку дзвінко!" Діти, прибрані в яскраві новорічні костюми, співали щедрівки, танцювали і гралися в веселі музичні та рухливі ігри.  

        26 грудня 2013 року в нашій групі відбулося Новорічне свято (підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна). Ведуча свята Архипова Наталія Євгенівна разом зі Снігуронькою (роль якої виконала Фролова Настя) та дітьми допомогли Діду Морозу знайти речі, які викрали "розбійники". Щоб дід Мороз зміг прибути на свято, дівчата - "ялиночки" зшили йому шапку, хлопчики - "сніговички" - зваляли валянці, "зірочки" - дівчатка принесли шубу. Розбійники  попросили вибачення і затанцювали на святі разом із дітлахами. Прибувший на свято дід Мороз, пробачив розбійників, грав з дітьми, водив хороводи, а малята йому співали пісні та загадували музичні загадки. По закінченню свята дід Мороз  подарував дошкільнятам солодкі подарунки.

         З 4 по 8 листопада 2013 року  діти нашої групи разом з батьками та вихователями Архиповою Наталією Євгеніївною і Гребенюк Оленою Вікторівною жили і працювали за проектом по ознайомленню з професією водія:

"Ця професія важлива для людини в кожну мить;

  це водій в своїй машині по дорозі швидко мчить".

В рамках проекту дошкільники побували на екскурсії на авто- та залізничному вокзалах, де спостерігали за роботою водіїв автобусів, таксистів та машиніста електропотягу. Дошкільники з задоволенням грали в сюжетно-рольові ігри, малювали, створювали колажі та макет перехрестя. Творчим продуктом проекту стала пам'ятка "Безпека дорожнього руху - це життя!"  Впродовж проекту малята розширили та закріпили свої знання про працю водія, пілота, машиніста та капітана.

                    ФЕСТИВАЛЬ "ГАРМОНІЯ РУХУ"

  Група "Краплинки" взяла активну участь у фестивалі "Гамонія руху", який проходив у "Дзвіночку" з 14 по 18 жовтня з метою збереження та зміцнення здоров'я дітей, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напрямку. 

 Осіння прогулянка містом

Нещодавно, в теплий, вересневий день наша група  «Краплинка»  здійснила веселу та цікаву прогулянку  вулицями рідного міста і з великим задоволенням малюки порозважалися на  ігровому комплексі дитячого майданчику " Весела корівка".

 

       "КРАПЛИНКИ" НА ФЛЕШМОБІ

12 вересня 2013 року  більш ніж 1000 школярів Шостки взяли участь у танцювальному флешмобі, присвяченому закінченню VІІ Всеукраїнського зльоту учнівських бригад. Група "Краплинки" не залишилась осторонь цієї події. Малята з радістю відвідали цікаве свято в нашому місті.

         ЦІКАВІ БУДНІ ГРУПИ "КРАПЛИНКИ" 

 Весело та цікаво проходить життя наших малюків в групі «Краплинки» . Весна принесла чудову можливість гратися з піском, ліпити пиріжки, будувати фортеці, цілі пісчані містечка,  будиночки для різних звіряток:

Я зберу пісок руками,

Розгребу його ногами

І збудую гарний дім,

Щоб жилось щасливо в нім!

Ще зліплю із нього ліс,

Нору, де сховався лис,

Карлика з чудним мішком,

Цуценятка із котом,

Ще конячку і козу

Невгамовну Дерезу…

          А яке неймовірно захоплююче заняття самостійно різнокольоровими фарбами розписати писанки та подарувати їх найріднішим! У кожного – свій власний візерунок.

І зовсім немає меж для  радості від самостійно вирощеної зеленої цибулі на підвіконні групового приміщення: цікаво і дуже корисно для здоров’я!

Малята нашої групи, як дорослі актори, підготують і продемонструють своїм друзям будь-яку лялькову виставу, навіть за допомогою дерев’яних ложок. Живуть наші малята дружно, весело і цікаво. Знайомтесь!

 

В ГОСТІ ДО СОНЕЧКА

 

В нашій  групі  «Краплинки»  24 квітня 2013 року відбулося весняне свято «В гості до Сонечка». Маленькі «Курчата»  здійснили веселу мандрівку в гості до весняного Сонечка. По дорозі – «Курчата» зустрілись з кумедними «Жабками», пустотливими «Кониками- стрибунцями», жвавими «Метеликами» і мрійливими «Хмаринками», а весняне Сонечко подарувала всім малятам маленькі апетитні сонечка-мандаринки. Малюки нашої групи, як справжні актори,майстерно справились зі своїми ролями: лунали веселі   пісні  та вірші, кружляли таночки у виконанні дітей. Свято сподобалось і дорослим і малим.

 

 

Примечание: Обязательные к заполнению поля помечены *.

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ