ЦІКАВІ ПОДІЇ НАШОЇ ГРУПИ

Спогади про літо!

 

Нещодавно малюки «Дзвіночка» після місячної перерви знову з радістю повернулися до своїх затишних груп. Раділи один одному, бігли з обіймами до своїх улюблених вихователів і ділилися власними враженнями про літній відпочинок в «Дзвіночку» та за його межами! Вихователь групи «Зайченята» Валентина Анатоліївна Єнжиєвська також підготувалася до зустрічі зі своїми вихованцями. На згадку про літо створила відеоролик про літній відпочинок малят у «Дзвіночку», який переглянули разом з малятами та весело його обговорили!

НОВОРІЧНЕ СВЯТО 

  29 грудня 2015 року  в групі   “Зайченята”  відбулося Новорічне свято "Бал новорічних іграшок"

ДЕНЬ ВІДКРТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ БАТЬКІВ  

 07 грудня 2015 року  в групі   “Зайченята”  для батьків вихованців проведений День відкритих дверей за темою: “Хай всотують серденьком діти малі красу Батьківщини й своєї землі”. Де вихователь Єнжиєвська Валентина Анатоліївна  з малятами четвертого року життя вела бесіду про найближче і найрідніше оточення малюків: про сім’ю «Дружна сім’я – гарний і я!»

 

По закінченню заняття малята разом з вихователем виготовили український віночок для рідної матусі та подарували його своїм мамам.

ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ «Немає кращої у світі, ніж рідна Батьківщина»

 

З 09.11. по 17.11. 2015 року в групі “Зайченята” діти працювали за Проектом: “Нема кращої у сіті, ніж рідна Батьківщина”. Під час проекту малята познайомились з  старовинною сільською хатою, з атрибутами сільського господарства, з народними та національними символами, з українським традиційним посудом: глечиком, кухликом, горщиком; відвідали міні-музей «Української хати».

      1 квітня 2015 року в групах  "Зайченята"  та "Грайлики"  відбулося "Свято гарного настрою", яке підготували та провелимузичний керівник  Демиденко Людмила Іванівната вихователь групи «Зайченята»  Єнжиєвська  Валентина Анатоліївна. Діти щедро ділилися своїми посмішками, сміхом, цікавими небилицями та гуморесками з друзями і присутніми гостями. Веселі ігри-імпровізації, таночки, пісні створювали святкову атмосферу та підтримували гарний настрій у всіх учасників свята і гостей.

       23 грудня  в нашій групі відбулося Новорічне свято «Як принцеса Вередуля стала Феєю Добра». Свято підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна. Ведуча – вихователь групи  Єнжиєвська Валентина Анатоліївна. Принцеса, роль якої майстерно виконала вихованка групи Євгенія Дупліна, ніяк не хотіла слухати свого вчителя (Дмитрика Лозовика) і розпочинати Новорічний бал. Її забаганки виконувала чарівна Нічка-новорічка  (Ксюша Плоскоголова). Вона принесла тепле літо з маленькими Гномиками та Метеликами, а потім знову повернула зиму з північними Пінгвінами. Та лиш поява Принца (Назара Садового) з букетом чарівних квітів розтопили серце Вередулі і перетворили її на добру Фею, яка веселилася і танцювала з усіма гостями. На свято завітав і дід Мороз. З ним малята водили хоровод, грали у веселі ігри і звичайно всі отримали   подарунки, які  допомогла донести до садочка казкова Хатинка.

     6 листопада 2914 року "Зайченята" запросили своїх батьків на веселий осінній ярмарок. Свято підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна. Ведучі -  Господиня - вихователь групи Єнжиєвська Валентина Анатоліївна, Господар - татусь Анечки Мазнєвої - Олексій Олексійович. На ярмарку було багато краму, який рекламували діти-продавці, веселих пісень, ігор, запальних таночків. По закінченню свята Господар із Господинею пригостили всіх малят яблуками. 

    28 квітня 2014 року «Зайченята» запросили своїх батьків на музичну казку «Курочка Ряба»,яку підготували музичний керівник Демиденко Людмила Іванівнаі виховательЄнжиєвська Валентина Анатоліївна. У виставі були задіяні всі діти. Ролі виконували: ведуча – Женя Пилипенко,

Курочка Ряба – Даша Петренко,

Дід – Даниїл Волкогон,

Бабуся – Софія Харкова,

Онуки – Данило Каменєв, Наталія Басиста, Еля Манюкова і Аліна Орлик,

Яйця – Кароліна Костюк і Яна Гадлевська,

Курчата – Софія Мороз, Женя Дупліна, Артем Вареник, Дмитро Б.-Воля і Даниїл Бухановський,

Півник – Кирил Скега,

Котик – Арсеній Михалко,

Мишенята – Евеліна Федоренко, Юлія Кононенко і Олександра Сачко,

Сорока – Діана Стрюк.

Батьки підтримували маленьких акторів бурхливими оплесками. Гарний настрій та позитивні емоції залишилися на згадку про музичну виставу у виконавців і глядачів.

 

 

       24 грудня 2013 року в нашій групі відбувся Новорічний ранок "Прикрашаємо ялинку" (підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна). Разом з ведучою свята вихователем Єнжиєвською Валентиною Анатоліївною і Снігуронькою (роль якої виконала вихованка групи Даша Петренко) діти виконували завдання діда Мороза: прикрашали ялинку чарівними іграшками, які оживали і танцювали біля ялинки. Дід Мороз засвітив на ній яскраві новорічні вогники, розважав малят веселими іграми і, звичайно, всі діти отримали солодкі подарунки.

 

         З 4 по 8 листопада 2013року діти групи "Зайченята"

працювали разом з вихователем та батьками над проектом «Дітвору він добре знає,

                    Її щедро пригощає,

                    Бо уміє готувати,

                    Ще й уміє подавати»

Головне завдання проекту – ознайомити малюків з професією кухаря, його  обов’язками, а також предметами- «помічниками», виховувати повагу до праці та вдячність за неї.

Дітям дуже сподобалася екскурсія на кухню. Під час сюжетно-рольової гри «Кухар» дошкільнята з задоволенням робили салат із варених овочів, виробляли печиво з тіста, готували обід для ляльок. 

 В кінці проекту діти разом з вихователем Єнжиєвською Валентиною Анатоліївною виготовили книжки-саморобки «Веселі кухарчуки» та «Любимо готувати». Збирати матеріал для книжок допомагали батьки вихованців.

            22 жовтня  2013 року в нашій групі відбулося "Свято дощу та парасольки" (підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна). На святі малята дізналися багато нового про дощик і подружилися з ним. Яскраві парасольки  кружляли у таночку і захищали маленьких "зайченят" від дощу, а  "грибочки" співали веселу пісеньку і раділи дощовій погоді. На свято завітала велика "парасолька" (роль якої виконала вихователь групи «Всезнайки» Скорозвон Яна Олександрівна) і весело гралася з дітьми.   

 

Примечание: Обязательные к заполнению поля помечены *.

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ