ЦІКАВІ ПОДІЇ НАШОЇ ГРУПИ

КЛУБ КМІТЛИВИХ І ВЕСЕЛИХ

12 листопада 2015 року в групі "Добрики"  в рамках Панорами творчих проектів за загальною темою"Україна - рідний край" вихователем Гришковою Оленою Василівною проведену веселу, захоплюючу гру КВК за темою "Символи України"

Вболівальниками були батьки вихованців та колеги вихователя.ПРЕМ'ЄРА ВИСТАВИ "РІПКА НА НОВИЙ ЛАД" 

10 листопада 2015 року в групі "Добрики" для батьків та дітей старшого дошкільного віку  відбулась прем'єра вистави "Ріпка на новий лад".  Юні майстри акторської справи так неперевершено грали, ще не залишили жодного байдужого в глядацькій залі.


ТЕТРАЛЬНИЙ ГУРТОК "КАЗКАРИК" з виставою "Червона Шапочка"! (20 жовтня 2015 року)

                  У НАС - ПРЕМ'ЄРА!

       Вихованці групи "Добрики" із задоволенням  відвідують заняття театрального гуртка "Казкарик" ( керівник гуртка вихователь Гришкова Олена Василівна). Гуртківці беруть активну участь в обговоренні та розподілі ролей, у виготовленні декорацій та елементів костюмів. 23 жовтня 2013 року  відбувся прем'єрний показ вистави

"ТЕРЕМОК НА НОВИЙ ЛАД". Глядачі ( діти молодшого дошкільного віку (5-й рік життя) та батьки гуртківців) підтримували акторів бурхливими оплесками. 

       23 травня 2013 року  в нашій групі відбулося свято "ПРОЩАВАЙ БУКВАРИКУ! ПРОЩАВАЙ 1-й КЛАС!" (підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна). Діти звітували батькам про свої успіхі в навчанні в цікавй формі: читали вірші, співали і танцювали. Ведуча свята, вчитель Шморгун Олена Леонідівна, перевірила, як за рік діти навчилися складати портфелики та вручила батькам посвідчення про успішне оволодіння ними програми 1 класу.

Примечание: Обязательные к заполнению поля помечены *.

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ