ЦІКАВІ ПОДІЇ НАШОЇ ГРУПИ 

Малята групи "Дзвіночки"  1 березня 2016 року  разом зі своїми вихователями Зеленською Людмилою Анатоліївною,  Лагуновою Аліною Ігорівною та музичним керівником Якименко Інгою Борисівною привітали своїх матусь і бабусь з прекрасним святом весни і любові - 8 березня. Маленькі вихованці подарували рідненьким матусям вдосталь позитивних емоцій: радували своїми піснями,таночками та віршиками. Гордість та радість від перших виступів своїх дітей залишились надовго у серцях батьків і вихователів.

   14 травня 2014 року  в нашій групі відбулося традиційне сімейне свято "Ми - з вами! Ви - з нами! І всі ми - разом!"  або "До побачення, група "Дзвіночки", нас вітає садочок "Дзвіночок", яке підготували музичний керівник Веремієнко Світлана Анатоліївна та вихователі: Зеленська Людмила Анатоліївна і Бороденко Валентина Сергіївна.  Малюки, як зазвичай, демонстрували свої вміння співати, танцювати, читати вірші самостійно і разом з батьками. А батьки не лише були поруч, а брали активну участь у всьому: допомогали та підтримували свої малюків, кретивно і зворушливо їх представляли!  

     Нещодавно (в квітні 2014 року), в нашій групі з'явилась сімейка забавногго "Чиполіно": висаджені для спостережень та догляду цибулинки! Проте це не просто цибулинки, а казкові персонажі з зеленими "чубчиками" різної довжини, в які перетворили звичайнісіньку цибулю діти спільно зі своїми батьками та нами, вихователями. "Город на підвіконні" з казковою сімейкою "Чиполіно" доповнив "Чарівний потяг" з розсадою квітів: петунії, настурції, лобелії.

     Ми дуже раді і вдячні, що батьки з великим бажанням відгукнулися допомогти нам в оформленні та оздобленні, проявили свою майстерність та творчість у створенні чарівного "Города на підвіконні", за яким з пильністю та цікавістю доглядають малята.

      В ігровій формі ми виховуємо у дітей працелюбність, бережне відношення до рослин, бажання спостерігати, вирощувати їх своїми руками. 

           7 березня 2014 року малята групи "Дзвіночки" разом зі своїми вихователями Зеленською Людмилою Анатоліївною та Бороденко Валентиною Сергіївною привітали своїх матусь і бабусь з прекрасним святом краси і любові - 8 березня (свято підготувала музичний керівник Веремієнко Світлана Анатоліївна). Гарний настрій та радість за перші виступи своїх дітей залишились надовго у серцях батьків та вихователів.

     24 грудня  2013 року в нашій групі відбулося Новорічне свято "Ялинка-веселинка", (підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна).Ведуча свята вихователь групи Бороденко Валентина Сергіївна запросила малят і їхніх матусь на гостини до чарівної Ялинки. На свято завітала Снігуронька (вихователь групи Зеленська Людмила Анатоліївна), Зайченятко, Лисичка та Ведмедик (герої лялькового театру). Діти співали веселих зимових пісень, танцювали, гралися, разом з матусями водили хороводи навкруг ялинки. Звичайно, на ялинку завітав і дідусь Мороз (роль якого виконав  Віталій Васильович  - тато Настусі Белясник). Малюки читали діду Морозу вірші, гралися з ним у сніжки, а він приніс усім дітям солодкі подарунки. 

          21 травня 2013 року  в нашій групі відбулося сімейне свято "До побачення, група "Дзвіночки", нас вітає садочок "Дзвіночок", яке підготували музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна та вихователь Зеленська Людмила Анатоліївна.  Малюки демонстрували свої вміння співати, танцювати, читати вірші. І, як завжди, поруч були мами й тата, які презентували, допомагали та підтримували своїх маленьких артистів.

Примечание: Обязательные к заполнению поля помечены *.

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ