ЦІКАВІ ПОДІЇ НАШОЇ ГРУПИ

ІГРАШКИ З СИВОЇ ДАВНИНИ

В нашій  групі  в листопаді 2015 року було проведено Проектну діяльність за темою: «Ті іграшки, що сиву давнину пережили, сьогодні у  садок до нас прийшли».  Про народну іграшку через різні види діяльності дізнавалися діти, батьки і педагоги.

       Проект був спрямований на розвиток творчих здібностей дітей, фантазії, естетичного сприйняття. Проведена робота викликала у дітей духовне начало, почуття гордості за свій народ, його досягнення.

 А скільки емоцій і захоплення можна було побачити в очах малюків під час виготовлення власноруч ляльок – мотанок.

        Саме народні іграшки розкривають світ дитині, формують активне багатогранне ставлення до нього.

       1 квітня 2015 року в групах "Грайлики" та "Зайченята" відбулося "СВЯТО ГАРНОГО НАСТРОЮ", яке підготувала та провела музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна. Діти щедро ділилися своїми посмішками, сміхом, цікавими небилицями та гуморесками з друзями і присутніми на святі гостями. Веселі ігри-імпровізвції, таночки, пісні створювали святкову атмосферу та підтримувалигарний настрій у всіх учасників свята і гостей.

Театр – це казковий світ, в якому опинилися вихованці групи «Грайлики».  Упродовж тижня з 17 по 21 лютого 2014 року діти вчилися слухати, бачити і відтворювати «шедеври» , створені рідним народом.

Малята взяли участь в різних театральних дійствах, але найбільш до вподоби були малюкам театр на циліндрах «Ходить гарбуз по городу», театр на лопатках «Колобок» . А свої акторські здібності діти проявили під час розваги  «Дефіле капелюшків».

 

          13 січня 2014 року в групах  "Грайлики" та "Краплинки" відбулася музична розвага "Біля нашої ялинки заведем щедрівку дзвінко!" Діти, прибрані в яскраві новорічні костюми, співали щедрівки, танцювали і гралися в веселі музичні та рухливі ігри.

           28 травня 2013 року  вихованці нашої групи прощалися з улюбленим "Дзвіночком". "Шкільна мандрівка", так по-дорослому називалося випускне свято, яке підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна. Ведуча свята - вихователь Маланухо Наталія Володимирівна запропонувала дітям зазирнути у різні школи і обрати собі до душі. Щиро сподіваємося, що прощальний бал залишив приємні спогади у дітей та їхніх батьків про роки перебування в дошкільному закладі.

            30 квітня 2013 року хлопчики та дівчатка групи "Грайлики" відвідали виставку - конкурс "Писанковий розмай", що проходить напередодні Великодного свята в міському краєзнавчому музеї.

          Напередодні травневих свят діти нашої групи разом з друзями з групи "Веселка" здійснили цікаву прогулянку рідним містом.

Примечание: Обязательные к заполнению поля помечены *.

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ