ЦІКАВІ ПОДІЇ НАШОЇ ГРУПИ

СЮРПРИЗ ВІД   ДІДУСЯ МОРОЗА

Зал в новорічному вбранні. Святково прикрашена ялинка.  Щасливі діти та батьки! Що ще потрібно для зустрічі Нового Року. 

30 грудня 2015 року вихованці групи «Всезнайки» відбулося новорічне свято «Cюрприз від Дідуся Мороза».

МАНДРІВКА УКРАЇНОЮ

З 19.10. по 30.10. 2015 року в групі Всезнайки діти працювали за Проектом: “Мандрівка Україною”. Через різні форми діяльності, діти вивчали красу природи та рельєфні особливості рідного краю.  Діти дізнались, що вони – маленькі українці, а наша країна – найкраща в світі.

      Осінь завітала до малят в садочок!

21 жовтня 2015 року в нашій групі відбулося осіннє свято.

 

      Ми збирали яблучка,

В нашому садку,

Яблучка червонії,

Всім нам до смаку..

20 жовтня 2015 року в ось так завзято малята групи "Всезнайки" разом з вихователем Юлією Кузьменко збирали осінній урожай яблук в "Дзвіночку".


      У вересні 2015 року    під час місячника "Увага! Діти на дорозі" - наші малята залюбки вивчали правила дорожнього руху!

         22 cічня 2014 року в нашій групі відбувся день відкритих дверей за темою "Щоб не сталося біди - обережність не зашкодить". Вихователь групи Скорозвон Яна Олександрівна запросила батьків своїх вихованців на перегляд інтегрованого заняття "Вогонь - друг, вогонь - ворог!"

На занятті діти показали набуті знання і навички з основ безпеки життєдіяльності, дізналися дещо нове з цієї теми, грали в цікаві рухливі та дидактичні ігри. На згадку про цікаву зустріч малята отримали невеличкі подарунки.

       14 січня 2014 року в групі "Всезнайки"відбулася музична розвага "До ялиночки завітали, щедрівочку заспівали!"Діти, прибрані в яскраві українські та новорічні костюми, співали щедрівки, водили хоровод, танцювали і брали участь у веселих музичних та рухливих іграх. Малята не лише познайомились з народними традиціями, а і отримали багато позитивних емоцій!

                 З 4 по 8 листопада 2013 року діти разом з вихователями та батьками працювали за проектом по ознайомленню дітей з професією пожежного «Пожежна машина на виклик летить,  Сміливий пожежний в кабіні сидить!». Мета проекту -  ознайомлення дошкільників з професією пожежного, його професійними обов’язками, а також - протипожежними інструментами, виховувати повагу до праці пожежного та вдячність за неї. Діти разом з вихователем Скорозвон Яною Олександрівною побували на екскурсії в пожежній частині, де спостерігали за справжніми навчаннями рятівників. Малюки мали можливість самостійно викликати пожежну допомогу та посидіти в справжніх пожежних машинах. Впродовж проекту дітьми були виготовлені роботи з аплікації та малюнки на  протипожежну тематику (вихователь Гребенюк Олена Вікторівна). Під час сюжетно-рольової гри «Пожежні» діти з задоволенням вживалися в свої ролі, відображали набуті знання та навички в діях, «рятували» іграшки від «вогню». Вихователь Скорозвон Яна Олександрівна допомогла малятам провести ряд дослідів по ознайомленню з властивостями вогню. В ході дослідної діяльності діти були дуже уважні та з нетерпінням чекали на результат. На творчому етапі проекту  спільно з вихователем з фізичної культури Казановською Ганною Ігорівною була проведена спортивна розвага «Школа юних пожежників» . Як підсумок проекту, за допомогою батьків вихованців було виготовлено протипожежний щит.

 

         30 жовтня в нашій групі відбулося осіннє свято "Капітошка - мандрівник" (підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна). Діти разом з Капітошкою (роль якого виконав Ваня Кривущенко) побували на гостинах у чарівної Осені (її роль неперевершено виконала Соломія Федченко). На святі відбувалися справжні дива: "Овочі" та "Хмаринки" співали та грали в оркестрі, "Мухоморчики" завзято танцювали, а потім всі перетворилися на маленькі "краплинки" і весело гралися.

Примечание: Обязательные к заполнению поля помечены *.

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ