ЦІКАВІ ПОДІЇ НАШОЇ ГРУПИ

МОЯ ЛОЖЕЧКА КРАСИВА, НА НІЙ МАЛЮНОК – СПРАВЖНЄ ДИВО

З 09.11. по 13.11. 2015 року в групі Веселка діти працювали за Проектом: “Національний посуд вивчаємо – українські традиції знаємо”. Через різні форми діяльності, діти вивчали український національний посуд, його історію, використання в побуті, виготовляли та прикрашали посуд своїми руками. Під час проекту малята познайомились з українським національним одягом, народними піснями та казками, познайомились з державними і національними символами. Діти дізнались, що вони – маленькі українці, а наша країна – найкраща в світі.

    З 17 по 21 лютого 2014 року  у "Дзвіночку" проходив фестиваль дитячого театрального мистецтва. Звичайно, "Веселка" взяла в ньому активну участь. Діти мали змогу грати в театралізовані ігри, інсценувати пісні, поетичні та художні. За участю вихователя Гутянки Тетяни Михайлівни розіграли казку "Вовк та семеро козенят" у настільному театрі, а вихователь Чаус Олена Миколаївна запросила малят на казку "Ріпка на новий лад", яку  вона, як справжній режисер, підготувала з акторами - батьками вихованців. Діти, педагоги та батьки отримали насолоду та емоційне задоволення від проведених заходів.

        Дарувати подарунки - то ціле мистецтво, якому, як і всьому іншому мистецтву, можна і потрібно вчитися! З цього приводу, в нашій групі 13 листопада 2013 року вихователь Гутянка Тетяна Михайлівна провела цікаву зустріч з батьками вихованців під назвою "Відверта розмова: Мистецтво подарунків!"  

 

 

             29 травня в нашій групі відбулося випускне свято "Шкільна мандрівка", яке підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна. Діти разом з батьками і ведучою свята вихователем  Гутянка Тетяною Михайлівною здійснили цікаву "подорож" по школах нашого міста, які радо відкриють для них двері 1 вересня. 

           30 квітня 2013 року малята нашої групи "Веселка" відвідали виставку - конкурс "Писанковий розмай"  в міському краєзнавчому музеї. Враження залишились незабутні!

             Напередодні травневих свят діти нашої групи разом з друзями з групи "Грайлики" здійснили цікаву прогулянку рідним містом.

Примечание: Обязательные к заполнению поля помечены *.

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ