ПЕДАГОГІЧНІ ВИСТАВКИ 

Спеціалістам дошкільної освіти добре відомо, що виставки в дошкільному навчальному закладі відносять до масових форм роботи з педагогами і що педагогічні виставки визначають як форму пропаганди перспективного педагогічного досвіду роботи. Адже завданням педагогічних виставок є показ досягнень педагогічного колективу в модернізації дошкільної освіти, презентація нових педагогічних ідей в роботі з дошкільниками, висвітлення шляхів взаємодії з родинами, демонстрація рівня розвитку творчості дітей, педагогів та батьків.

В «Дзвіночку» постійно проходять різноманітні виставки, виставки-огляди, виставки – презентації, педагогічні виставки.

Традиційними для роботи колективу є:

Виставки-конкурси виготовлення іграшок своїми руками;

Тематичні виставки композицій: з квітів, овочів, природного матеріалу на тему: «Жовтобагряні барви осені», виставки новорічно-різдвяних композицій «Зимовий вернісаж»;

Конкурси–презентації дидактичних посібників, розвивальних осередків в групах, розвиваючих ігор, нестандартного фізкультурного обладнання;

Конкурси – огляди календарів природи, батьківських куточків, ігрових модулів, малих архітектурних форм на дитячих майданчиках, дитячих городів, ландшафтного дизайну ігрових майданчиків.

Педагогічні виставки «Я атестуюсь». Такі виставки – не лише звіт педагогів про роботу упродовж 5 років, а і демонстрація розвитку майстерності педагогів, результатів їх участі в методичному та педагогічному житті «Дзвіночка». Основна мета наших виставок – це обмін досвідом, розповсюдження перспективних педагогічних надбань та ознайомлення з педагогічними досягненнями педагогів.

Названі педагогічні виставки, виставки-конкурси, конкурси-презентації, огляди - конкурси, тематичні виставки направлені не лише на створення умов для розвитку дітей, забезпечення емоційного комфорту перебування дітей в дошкільному закладі, а і ефективно стимулюють творчість педагогів, підвищують їхню професійну компетентність.

 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ