Mon

02

Jul

2018

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПРИЙОМУ ДИТИНИ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Медичну карту дитини скасовано. Які ж документи мають надавати батьки для прийому їхньої дитини до закладу дошкільної освіти?

Основною формою первинної облікової документації для ведення медичних записів щодо дітей від народження до 17 років є:

 Історія розвитку дитини (форма № 112/о), затв. наказом МОЗ України від 28.07.2014 № 527. Цю форму зберігають у закладі охорони здоров’я.

 

Донедавна чинною була Форма № 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)». Та її скасували як таку, що не відповідає законодавству. 

Які ж документи мають надати батьки при прийомі їхньої дитини до закладу дошкільної освіти?

 

Перелік документів для приймання дитини

Read More 0 Comments

Wed

27

Jun

2018

І ЗНОВУ В ПЕРЕМОЖЦЯХ - ПЕДАГОГ «ДЗВІНОЧКА»!

Визначені переможці Всеукраїнського педагогічного форуму «Презентація досвіду». Вихователь «Дзвіночка» Олена Миколаївна Чаус зайнята ІІ місце в номінації «Мій креативний проект»!

 

Педагогічний колектив «Дзвіночка» пишається досягненнями колеги та щиро вітає Олену Миколаївну з професійною перемогою, бажає творчого натхнення, нових педагогічних здобутків та подальших професійних перемог!

0 Comments

Fri

22

Jun

2018

ДІЛИМОСЬ РАДІСТЮ - ПЕРЕМОГА В ОБЛАСНІЙ ВИСТАВЦІ-ОГЛЯДІ КРАЩИХ МЕТОДИЧНИХ РОЗРОБОК

Підведені підсумки обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у 2018 році (Наказ Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації №428-ОД від 21.06.2018). Представлений матеріал педагогічного колективу «Дзвіночка» у форматі методичної розробки з теми «Пізнаємо світ разом з LEGO»  зайняв перше місце.

 

Адміністрація «Дзвіночка» за високий професіоналізм висловлює щиру подяку групі авторів: вихователю-методисту Наталії Шалді, вихователям Людмилі Зеленській, Валентині Бороденко, Катерині Єрьоменко, Олесі Забутній, Марії Кузьменко, Юлії Кузьменко, Олені Чаус.

0 Comments

Fri

15

Jun

2018

ЯК ПЕРЕВІРИТИ, ЧИ ГОТОВА ДИТИНА ДО ШКОЛИ?

Для того, щоб людина була гармонійною, щасливою, вона повинна бути в злагоді зі своїм “Я”. Так є, коли ми, виконуючи ту чи іншу роль, задоволені нею. Наприклад, якщо дитина йде до школи і не хоче там навчатися, чи буде вона задоволена роллю учня? Звісно, ні. І що відчуватиме така дитина? Що означатиме для неї така роль? Тривогу!

 

 

Читати статтю повністю…

0 Comments

Thu

14

Jun

2018

ПРО ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗДО У НОВОМУ 2018/2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

Міністерство освіти і науки України підготувало лист «Щодо особливостей організації діяльності ЗДО у 2018/2019 н.р.» від 13.06.2018 № 1/9-386.

 

Завантажити документ можна тут.

0 Comments

Thu

14

Jun

2018

ЦІКАВО НАМ ДІЗНАТИСЯ ПРО ПОЛЬОВІ КВІТИ!

Які дивовижні ці польові квіти! Яскраві! У кожної свій аромат! У кожної своя назва і своя чарівність! Сьогодні, 14 червня 2018 року, малята «Дзвіночка» зацікавлено  пізнавали світ польових квітів!

Дивлюсь на квіти польові.
Ростуть собі пообіч стежки.
Такі міцні та вольові,
Все стеляться, немов мережка.

В них дивовижні кольори –
Червоні, білі та блакитні,
В траві зеленій, мов в коврі,
Сплелись собі різноманітно.

Води не просять, щоб рости,
Прополювати теж не треба,
Їх дощик деколи зросив,
Зігріло сонечко із неба.

 

Світлана Сірена

 

 Більше фото на нашій сторінці у Facebook

 

0 Comments

Tue

12

Jun

2018

ВІТАЄМО ПЕДАГОГІВ "ДЗВІНОЧКА"

За результатами роботи та атестації педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів міста у 2017-2018 навчальному році і відповідно до Наказу управління освіти Шосткинської міської ради №387–КВ від 04.06.2017 року «Про нагородження працівників дошкільних навчальних закладів» грамотою управління освіти Шосткинської міської ради нагороджені педагоги «Дзвіночка»:

 

 за сумлінну працю, високий професіоналізм, дієве сприяння інноваційній діяльності педагогів щодо вдосконалення змісту дошкільної освіти - завідувач «Дзвіночка» Неселевська Ольга Володимирівна;

Read More 0 Comments

Tue

12

Jun

2018

ЛІТО - ЯГІДНА ПОРА!

Ну коли, як не літом, роздивлятися, знайомитись, обстежувати, досліджувати, порівнювати, милуватися і, звичайно, ласувати смачними соковитими ягодами? 11 червня 2018 року малята «Дзвіночка» саме цим і займалися. Дізналися багато чого нового і цікавого про такі знайомі і смачні ягоди!

 

 Більше фото на нашій сторінці у Facebook

0 Comments

Mon

04

Jun

2018

ЛІТО, ЛІТЕЧКО ПРИЙШЛО!

З метою якісної підготовки   закладів дошкільної освіти міста  до нового 2018-2019 навчального року, враховуючи той факт, що в літній період у дитсадках  перебуває набагато менше вихованців, у зв’язку з оздоровленням їх батьками під  час відпускної кампанії за межами міста  та відповідно до Наказу управління освіти Шосткинської міської ради «Про організацію роботи закладів дошкільної освіти в літній період 2018 року» №116-ОД  від 29.05.2018 року дошкільні закладі міста працюють за наступним графіком: 

ГРАФІК 

роботи   дошкільних навчальних закладів влітку 2018 року

Read More 0 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ