Fri

29

Sep

2017

ЗІ СВЯТОМ!

Mon

25

Sep

2017

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

21 вересня 2017 року у «Дзвіночку» відбулися батьківські збори в групах дітей старшого дошкільного віку, на які були запрошені вчителі початкових класів   спеціалізованої школи І – ІІ ступенів «Ліцей» -  Нескоромна Світлана Юріївна та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені І.Кожедуба -  Горбель Тамара Петрівна.

 

Завідуюча Ольга Неселевська, вчитель-логопед Ірина Гетьманенко, практичний психолог Світлана Лагода, старша сестра медична Ірина Ольшанченко спільно з вчителями Світланою Нескоромною та Тамарою Горбель  обговорили з батьками  нагальні проблеми виховання і розвитку дітей шестирічного віку за рік перед вступом до школи та компетентно відповіли на запитання батьків.

0 Comments

Tue

12

Sep

2017

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК-2017

Сьогодні, 12 вересня 2017 року, в рамках Олімпійського тижня у дошкільному навчальному закладі №1 «Дзвіночок» проведено «Всеукраїнський олімпійський урок». До «Дзвіночка» завітали 11 вихованців ШДЮСШ «Барса» з відділення стрибки на батуті (акробатичній доріжці) зі своїми тренерами Приходько Лілією Станіславівною  та Мельник Наталією Василівною.

 

Серед гостей були і  випускниці нашого «Дзвіночка»:   майстер спорту України, чемпіонка України, переможниця міжнародних змагань, призерка Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці), член юніорської збірної команди України  Шерстюк Валерія (16 років);       Сисоєва Юлія (10 років) – юнацький розряд, займається в спортивній школі  4-й рік;  Гуленок Валерія (8 років) - юнацький розряд, займається в спортивній школі  3-й рік.

Read More 0 Comments

Mon

04

Sep

2017

ЗНОВУ У "ДЗВІНОЧКУ" - ВЕРЕСЕНЬ ПРИВІТНИЙ!

Після довгих літніх канікул «Дзвіночок» знову радо зустрів своїх вихованців! Цьогоріч малята «Дзвіночка» майже три місяці були на оздоровленні поза межами нашого дошкільного закладу: відвідували сусідні садочки, відпочивали з батьками вдома, на річках, морях та в горах, а сьогодні весело защебетали у затишних групах та подвір'ї улюбленого «Дзвіночка».

 

Музичний керівник Наталія Мацуй разом з вихователем Ганною Казановською підготували і провели для малят веселу розвагу «Знову у «Дзвіночку» – вересень привітний!». Весело, цікаво і радісно було всім: і діточкам, і педагогам!

 

Більше фото на наших сторінках у Facebook:

 

https://www.facebook.com/natali.metodist

 

0 Comments

Fri

01

Sep

2017

З НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!

0 Comments

Mon

28

Aug

2017

ПРО ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ ДНЗ У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Шановні коллеги!

 

 До Вашої уваги на  сайті Інституту модернізації змісту освіти  можно познайомитися та завантажити Лист МОН від 17.08.2017 № 1/11-8268 “Про Перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році”

0 Comments

Tue

22

Aug

2017

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОГЛЯД-КОНКУРС НА КРАЩИЙ СТАН ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Відповідно до Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.04.2012 № 491, зареєстрованого Міністерством юстиції України від 15.05.2012 за № 754/21067, та з метою підвищення якості навчально-виховного процесу, стимулювання педагогічних колективів до творчої роботи з фізичного виховання, популяризації здорового способу життя серед дітей дошкільних навчальних закладів, поширення впровадження кращого педагогічного досвіду роботи з фізичного виховання в навчальних закладах Міністерства освіти і науки видало наказ №1025 від 08 серпня 2017 року «Про проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах»…

0 Comments

Sat

19

Aug

2017

ВСЕУКРАЇНСЬКА СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ

0 Comments

Thu

06

Jul

2017

ОБЛАСНА ВИСТАВКА - ОГЛЯД МЕТОДИЧНИХ РОЗРОБОК - 2017

Підведені підсумки обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів у 2017 році.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 23.01.2017 № 20 – ОД «Про проведення обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів у 2017 році» методична розробка вихователя – методиста «Дзвіночка» Наталії Шалди  «Педагогічний аналіз як засіб оптимізації  та вдосконалення освітньої роботи в дошкільному навчальному закладі» зайняла третє місце та відмічена як така, що найбільш повно відповідає вимогам критеріїв оцінювання матеріалів та представляє систему педагогічного аналізу якості освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі.

 

Маємо надію, що педагогічний колектив «Дзвіночка» багатий на оригінальні ідеї та творчі надбання, що надає змогу успішно брати участь і  в подальших обласних виставках-оглядах.

0 Comments

Mon

03

Jul

2017

КОНКУРС "БУТИ ЗДОРОВИМ - ЖИТИ ЗДОРОВО!"

Шановні колеги!

 

Редакція газети «Здоров’я і фізична культура» ТОВ «Видавнича група «Шкільний світ» оголошує конкурс «Бути здоровим — жити здорово!» для учителів основ здоров’я, фізичної культури, класних керівників та всіх освітян, які дбають про здоров’я дітей і молоді.

Положення про конкурс тут

 

Бланк заявки на конкурс тут і тут

 

 

 

0 Comments

Thu

29

Jun

2017

ВІТАЄМО ПЕДАГОГІВ "ДЗВІНОЧКА"

За результатами роботи керівників, атестації педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів міста у 2016-2017 навчальному році відповідно до Наказу управління освіти Шосткинської міської ради №309–КВ від 29.05.2017 року  «Про нагородження працівників дошкільних навчальних закладів» грамотою управління освіти Шосткинської міської ради нагороджені педагоги «Дзвіночка»:

 за сумлінну працю, високий професіоналізм, дієве сприяння інноваційній діяльності педагогів щодо вдосконалення змісту дошкільної освіти - вихователь-методист «Дзвіночка» Шалда Наталія Володимирівна;

за  сумлінну працю, професіоналізм, творчі досягнення у справі виховання та навчання дітей  – вихователі «Дзвіночка»:  

Архіпова Наталія Євгенівна

Гришкова Олена Василівна

Єнжиєвська Валентина Анатоліївна

Кузьміна Тетяна Владиславівна

Трофимець Лариса Анатоліївна

Чаус Олена Миколаївна

 

 

Колектив «Дзвіночка» щиро вітає педагогів закладу, бажає міцного здоров’я, нових творчих здобутків, успішної реалізації всього задуманого та подальших успіхів у педагогічній діяльності!

1 Comments

Thu

22

Jun

2017

ПРО ОСВІТНЮ РОБОТУ У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Міністерство освіти і науки України видало лист «Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах» від 13.06.2017 № 1/9-322.

 

До листа додано інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році». Основні завдання на 2017/2018 навчальний рік: створення належних умов для отримання дітьми дошкільної освіти, забезпечення дієвості особистісно  орієнтованої освітньої системи, реалізація принципів демократизації, гуманізації та індивідуалізації, інтегративності педагогічного процесу в дошкільному навчальному закладі. Завантажити  лист.

0 Comments

Fri

09

Jun

2017

ЩАСЛИВИХ ВІДПУСТОК!

Шановні колеги!

 

Щиро вітаю Вас з початком відпусток: тих, хто вже пішов у відпустку і тих, в кого бажана відпустка ще попереду!!!

Нехай кожен  літній день дарує Вам лагідне тепло сонця, гарний відпочинок (краще біля моря чи в Карпатах), нові приємні пригоди та яскраві емоції. Бажаю, щоб цьогорічна відпустка запам’яталась вам багатьма чудовими несподіванками та незабутніми враженнями!

 

 

З повагою вихователь-методист Наталія Шалда

0 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ