Wed

31

Jan

2018

НОВІ ПУБЛІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ

 

У першому номері журналу "Дошкільне виховання" за 2018 рік  (щомісячне видання МОН України для педагогів та батьків) –  знову з'явилась публікація  педагогів «Дзвіночка». На цей раз -  Цикл занять для дітей старшої групи за творами В.Кірдій «Зимові картини, що випромінюють тепло», що розробили і підготували до друку  вихователь-методист Шалда Наталія Володимирівна та  вихователь Чаус Олена Миколаївна.

 

Щиро вітаємо авторів публікації та бажаємо нових творчих ідей!

0 Comments

Tue

23

Jan

2018

ФЕСТИВАЛЬ ІННОВАЦІЙНИХ ЗАНЯТЬ

Сьогодні, 23 січня 2018 року, у «Дзвіночку» стартував Міський фестиваль інноваційних занять -2018.

Відкрили Міський фестиваль  досвідчені та талановиті вихователі «Дзвіночка»: Чаус Олена Миколаївна і Архіпова Наталія Євгенівна.

 

До уваги присутніх колег та членів експертної групи Чаус Олена Миколаївна  для малят старшої групи провела інтегроване заняття з використанням інтерактивної дошки та методів ТРВЗ (використання методу багатоканальної діяльності в роботі з картинами) за темою «Зимові картини, що випромінюють тепло». А вихователь Архіпова Наталія Євгенівна  з дітьми старшої групи продемонструвала інтегроване заняття з використанням LEGO – технології за темою «Казкове LEGO – місто для друзів».

Read More 0 Comments

Mon

22

Jan

2018

ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ'Я У "ДЗВІНОЧКУ"

Read More 2 Comments

Fri

19

Jan

2018

ЙОГА ДЛЯ ДІТЕЙ: МАЙСТЕР-КЛАС

Завдяки вихователю "Дзвіночка"  Ганні Ігорівні Казановській та тренеру-викладачу Шосткинської дитячо-юнацької спортивної школи «Барса»,  інструктору з йоги та дихальної практики Бушмельовій Оксані Олегівні, 19 січня 2018 року малята старших груп залюбки взяли учать в майстер-класі з дитячої йоги в рамках Тижня здоров'я, що проходив у "Дзвіночку" з 15 по 19 січня 2018 року.

Дитяча йога — це своєрідна гімнастика, що дозволяє зберегти, прокращити чи відновити здоров’я. Відомі практики йоги стверджують, що діти відкритіші та гнучкіші. І це в першу чергу стосується мислення, свідомості, хоча й тіло у дітей більш гнучке, ніж у дорослої людини. Йога навчає дітей дисципліні, умінню концентруватись та допомогає долати поганий настрій.

 

 

Більше фото на наших сторінках у Facebook:

https://www.facebook.com/groups/1850696471872031/

https://www.facebook.com/natali.metodist

0 Comments

Thu

18

Jan

2018

НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ ЧЕРЕЗ ГУРТОК

17 січня 2018 року на базі Шосткинського міського фізкультурно-оздоровчого Sport центру під керівництвом вихователя «Дзвіночка» Казановської Ганни Ігорівни  розпочав  свою роботу гурток з плавання «Золоті рибки» для дітей старшого дошкільного віку.

 Головне завдання якого є  адаптування дітей до води, підготовка  до плавання та навчання малюків плавати. 

 На першому занятті діти познайомилися з приміщенням басейну, гігієнічними  правилами  підготовки до занять у басейні, розпочали адаптуватися до води і її властивостей та отримувати перші навички з плавання. Заняття у дітей викликало емоційне задоволення, радість та хороший настрій!

Більше фото на наших сторінках у Facebook:

https://www.facebook.com/natali.metodist

 

https://www.facebook.com/groups/1850696471872031/permalink/1904622296479448/

0 Comments

Tue

16

Jan

2018

ДИТЯЧІ РАДОЩІ ВІД ПРОГУЛЯНКИ НА МІСЬКИЙ КАТОК!

В рамках Тижня здоров’я діти старшого дошкільного віку нашого «Дзвіночка» не лише відвідали міський каток на стадіоні «Свема»,а і випробували свої вміння кататися на ковзанах. А дехто з малюків  вперше в своєму житті  приміряв  коньки та спробував  на них  «покататися». Завдячуючи вихователям: Анні Казановській, Наталії Архіповій, Валентині Єнжиєвській, помічнику вихователя Ніні Дороніній  малята отримали неабиякий позитивний заряд  та незабутні враження. 

 

Більше фото на сторінці у  Facebook.

0 Comments

Mon

15

Jan

2018

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРЕМІЯ «ДИВО - ДИТИНА»

До уваги батьків та осіб, що їх замінюють!

Інформуємо про вручення у 2018 році щорічної Всеукраїнської премії «Диво-Дитина», до здобуття якої запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають унікальні здібності в різних видах мистецтва, спорті, науці, володіють незвичайними розумовими, фізичними або паранормальними можливостями.

Номінації премії «Диво-Дитина»:

·         найрозумніша дитина – діти, які мають незвичайні розумові здібності, досягнення або відкриття у науковій сфері, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, інтелектуальних ігор, науково-технічних конкурсів;

·         найспортивніша дитина – діти, які мають спортивні звання, переможці або призери обласних, всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань;

 

·         найтворча дитина – діти-переможці мистецьких конкурсів і фестивалів (образотворче мистецтво, література, поезія, хореографія, вокал, музика, театр, кінотворчість, дизайн);

Read More 0 Comments

Thu

11

Jan

2018

ДИТЯЧІ СТРАХИ: ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ТА ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ

11 січня 2018 року на консультації практичного психолога «Дзвіночка»  Світлани Лагоди «Причини виникнення дитячих страхів та шляхи їх подолання» всі педагоги закладу були зацікавленими та активними. Підвищуючи свою власну обізнаність та компетентність з проблеми «Дитячі страхи: причини їх виникнення та шляхи  подолання», самі з задоволенням брали участь в запропонованих Світланою Лагодою техніках і методиках подолання  дитячих страхів, тим самим позбавляючись і  від  власних.

0 Comments

Thu

11

Jan

2018

ПРИМІРНИЙ ПЕРЕЛІК ІГРОВОГО ТА НАВЧАЛЬНО-ДИДАКТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 грудня 2017 року № 1633 затверджено "Примірний перелік  ігрового та навчально-дидактичного обладнання  для закладів дошкільної освіти".

Цей Примірний перелік підготовлений відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», вимог Базового компонента дошкільної освіти і чинних комплексних програм розвитку, навчання і виховання дітей раннього і передшкільного віку, рекомендованих Міністерством освіти і науки України. Він пропонує  примірний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання (далі – Перелік), що необхідні для оптимального оснащення освітнього процесу в усіх вікових групах закладів дошкільної освіти, де виховуються діти від народження до 6 (7) років. У Переліку враховано зміни в соціальному замовленні до якості дошкільної освіти та інноваційні розробки у сфері навчального забезпечення і створення розвивального предметного середовища для повноцінної організації  життєдіяльності дітей з метою їх  вчасного цілісного і всебічного розвитку.

 

Завантажити  nakaz_mon_19122017_1633

0 Comments

Tue

09

Jan

2018

МОН ОНОВИЛО ВЕБ-САЙТ

Міністерство освіти і науки України повідомило про запуск тестової версії оновленого сайту Основна причина — проблеми зі старим сайтом, який: не виконував потрібні комунікаційні функції, був технічно вразливим, уже невідновний. Міністерство запрошує до обговорення роботи нового сайту і очікує на пропозиції щодо його вдосконалення. Інформацію розподілено на три основні блоки: «учням та батькам», «студентам та науковцям», «педагогам та керівникам». Вагомою перевагою нового сайту називають функцію пошуку документів, яка винесена окремим посиланням на стартовій сторінці, дає змогу шукати за ключовими словами — тегами. Оновлено і розділ новин, які можна: сортувати за актуальністю, регіональною ознакою, добирати за тематикою тощо. Сайт розроблено у межах нової комунікаційної стратегії МОН.

 

Джерело: https://www.pedrada.com.ua/news/4482-mon-onovilo-veb-sayt

0 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ