Пн

23

янв

2017

ВОДУ ЦІНУВАТИ - ПРО СВОЄ ЗДОРОВ'Я ДБАТИ!

Вихователь «Дзвіночка» Забутна Олеся Миколаївна з дітьми четвертого року життя групи «Краплинки» 23 січня 2017 року через цікаву та актуальну тему «Воду цінувати – про своє здоров’я дбати»  розпочала велику і довготривалу роботу по ознайомленню малюків зі значенням води для всього живого на землі, про залежність власного здоров’я від тієї води, яку споживають люди, про її економне використання, про необхідність збереження та про те, які правила раціонального використання  діти уже повинні знати, яким ще доведеться навчитися, щоб берегти та економно витрачати найцінніший скарб матінки – Землі.

Далее Комментариев: 2

Чт

05

янв

2017

МИ ПЛЕЩЕМО В ДОЛОНЬКИ!

Далее Комментариев: 4

Ср

04

янв

2017

ПОДЯКА ЗА НОВОРІЧНІ СВЯТА!

Вступив в свої права новий 2017 календарний рік.

Проте у малят  «Дзвіночка» ще свіжі та яскраві спогади про Новорічні свята, які нещодавно відлунали, відспівали, відтанцювали у садочку. Адже недаремно  новорічні свята – найулюбленіші свята не лише  малят, а  і дорослих. Малята щиро вірять в казкові дива  і в те, що обов’язково під Новий рік прийде Дід Мороз та подарує бажані подарунки.

 

Веселі, цікаві свята цьогоріч професійно підготували  та провели музичні керівники  «Дзвіночка» Наталія Дячок та Людмила Люліна.

Далее Комментариев: 0

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ