Fri

31

Aug

2018

З НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!

0 Comments

Thu

30

Aug

2018

ЗНАЙОМТЕСЬ! НОВІ ПУБЛІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ «ДЗВІНОЧКА»!

Тринадцятий номер Всеукраїнського часопису «Дитячий садок» містить нові публікації педагогів «Дзвіночка» за освітньою темою «ЛІТО-ЯГІДНА ПОРА»!

 

Як відмітив редактор видання Олександр Подоляк: «…На жаль, обсяг номеру не дає нам змоги розмістити тут усе, чим із нами поділилися невгамовні шосткинські ентузіасти…». Але не зважаючи на це, до змісту часопису ввійшли наступні доробки:

Наталія Шалда – «Літо- ягідна пора. Передмова від вихователя-методиста»; Ганна Плохіх, Наталія Шалда -  «Аґрус. Колюча смакота»; Марія Кузьменко – «Вишеньки-черешеньки. Рум’яні близнючки»; Ганна Казановська – «Горобина. Цілющі вогненні грона»; Юлія Кузьменко, Наталія Шалда – «Малина. Ягода доброти»;

Read More 0 Comments

Mon

27

Aug

2018

ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

З метою упорядкування навчальної літератури і програм, забезпечення програмно-методичного супроводу освітнього процесу в закладах дошкільної освіти, Міністерство освіти і науки України розміщує на офіційному веб-сайті Міністерства Перелік навчальної літератури, рекомендований у 2018/2019                                                                       навчальному році.

0 Comments

Mon

27

Aug

2018

ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ

Шановні колеги!

 

 

Починається новий навчальний рік. До вашої  уваги на сайті Міністерства освіти і науки України чинні Програми розвитку дітей!

0 Comments

Thu

16

Aug

2018

СЛАВНІ ТРАДИЦІЇ «ДЗВІНОЧКА» - ПРОДОВЖУЮТЬ МОЛОДІ ПЕДАГОГИ!

Популяризувати свій досвід роботи на сторінках всеукраїнських фахових виданнях – давно вже стало доброю і славною традицією педагогів «Дзвіночка». До усталених традицій поступово долучаються і молоді педагоги.  На цей раз на сторінках журналу «Палітра педагога» №4/2018 рік (С.22-23), який щойно отримали, з’явилась публікація молодої виховательки «Дзвіночка» Марії Кузьменко: інтегроване заняття для дітей молодшої групи за казкою В. Сутеєва «Під грибом» за темою: «Ялинки і грибочки для звірят в лісочку». Зміст  журналу присвячений інтегрованій освіті дошкільнят, а подане заняття – чудовий приклад того, як за мотивами літературного твору можна розгорнути й конструкторську діяльність малечі, професійно поєднавши в інтегрованому занятті завдання сенсорного, мовленнєвого і логіко-математичного розвитку.

 

Колектив «Дзвіночка» щиро вітає Марію Василівну Кузьменко з першою публікацією, щиро бажає нових творчих ідей і професійних досягнень!

0 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ