Wed

28

Feb

2018

ЯК ПІДВИЩИТИ ПІЗНАВАЛЬНИЙ ІНТЕРЕС ДІТЕЙ ДО СПРИЙНЯТТЯ КАРТИНИ

21 лютого 2018 року вихователь «Дзвіночка» Кузьміна Тетяна Владиславівна продемонструвала своєрідний майстер-клас  роботи з картиною  та продуктивне використання сучасних електронних додатків до фахового журналу «Джміль» в освітній роботі з дошкільниками на інтегрованому занятті з дітьми старшого дошкільного віку за темою: «Зима-чарівниця прийшла, веселі розваги принесла».

Безумовно, заняття було цікавим, пізнавальним та повчальним для малят і одночасно спрямоване на підвищення професійної компетентності вихователів. І діти, і колеги отримали неабияке емоційне задоволення. 

Read More 0 Comments

Tue

27

Feb

2018

ФОТОКОНКУРС «НАШІ ДІТИ»

 

 

Світлини «Зимові пригоди» з життя наших малюків  у «Дзвіночку» редакцією журналу «Дошкільне виховання» (№2/2018рік)  відібрані на Фотоконкурс «Наші діти». Щиро завдячуємо вихователям Казановській Ганні Ігорівні, Архіповій Наталії Євгенівні, Єнжиєвській Валентині Анатоліївні за змістовні і цікаві зимові прогулянки з дітьми.

Пишаємось і надіємось на перемогу.

 

0 Comments

Tue

27

Feb

2018

ЗВІТ ПРО ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ

Шановні відвідувачі сайту, шановні батьки!

 

 На нашій сторінці «Прозорість та інформаційна відкритість закладу»  ви можете познайомитися зі Звітом про надходження та використання коштів загального фонду за 2017 рік.

 

0 Comments

Fri

16

Feb

2018

НАМ – ЛИШЕ 50!!!

Сьогодні, 16 лютого 2018 року, наш «Дзвіночок» готується до урочистостей з нагоди ювілею дитячого садка. Рівно 50 років тому, в січні 1968 року, маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дитячого садка. За цей час чимало цікавого, захоплюючого, радісного, дивовижного відбулося в чудовій, теплій домівці під яскравою назвою «Дзвіночок», де оселилось безтурботне і щасливе дитинство.

Найперші випускники «Дзвіночка» уже давно привели до нас своїх внуків! Але, як і 50 років тому, в садочку працюють люди, які люблять свою справу, які теплоту своїх сердець, ніжну турботу, свої вміння і знання від щирої душі щодень віддають малятам!

Працівникам «Дзвіночка» є чим пишатися і хвалитися! Дзвінкий, голосистий і професійний дзвін нашого «Дзвіночка» давно вилетів за наші межі. Сьогодні про наш «Дзвіночок» можна чути по всій Україні.

 

Колектив «Дзвіночка» щиро вітає всіх ветеранів нашого садочку, своїх випускників, вихованців та їх батьків з ЮВІЛЕЄМ! Зичить вам міцного здоров'я, щастя та світлої долі на довгі-довгі роки!

0 Comments

Thu

15

Feb

2018

У "ДЗВІНОЧКУ" - МАСНИЦЮ СВЯТКУВАЛИ, ЛЮТУ ЗИМУ ПРОВОДЖАЛИ!

Read More 0 Comments

Fri

09

Feb

2018

LEGO СНІГ, LEGO ЗИМА - ПРОЯВЛЯЄ СВОЮ ТВОРЧІСТЬ ДІТВОРА!

0 Comments

Fri

02

Feb

2018

КОШТОРИС НА 2018 РІК

Шановні відвідувачі сайту, шановні батьки!

 

 

З кошторисом дошкільного навчального закладу №1 «Дзвіночок» ви можете познайомитися на нашій сторінці «Прозорість та інформаційна відкритість закладу».

0 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ