Mon

27

Feb

2017

ПРО МЕТОДИ РОБОТИ З БАТЬКАМИ

 

24 лютого 2017 року  у «Дзвіночку» відбувся міський семінар практичних психологів з теми «Методи роботи психолога з батьками».

 

Теоретична частина семінару була націлена на окреслення проблем сучасної сім’ї, на визначення її типології, стилів сімейного виховання, видів батьківського авторитету, його впливу на особистість дитини. 

Read More 0 Comments

Mon

27

Feb

2017

СВЯТО ТАЛАНТУ І КРАСИ

Після річної перерви, з об’єктивних причин, традиційне свято-конкурс  «Дзвіночка» - «Міс Дзвіночок» змінило свій статус, стало «СВЯТОМ ТАЛАНТУ І КРАСИ» і продовжило своє життя.

 

24 лютого 2017 року під керівництвом музичних керівників «Дзвіночка» Люліної Людмили та Наталії Дячок відбулося яскраве  Свято, в якому взяли участь дівчатка старшого дошкільного віку. Вродливі красуні, маленькі принцеси подарували незабутні враження і  святковий настрій  своїм друзям, вихователям, батькам, дідусям та бабусям, гостям «Дзвіночка», демонструючи свої  вокальні і акторські вміння, неперевершену дитячу майстерність презентувати себе, хореографічні навички, артистичність, перші спроби дефіле у сукнях, виготовлених з нетрадиційних для одягу матеріалів.

Read More 2 Comments

Wed

22

Feb

2017

ПІДСУМКИ РОБОТИ В ГРУПІ "ГРАЙЛИКИ" З ТЕМИ: "БАТЬКІВЩИНА - ТО НАЙКРАЩИЙ КРАЙ!"

Read More 0 Comments

Tue

21

Feb

2017

ПІДСУМКИ РОБОТИ З ТЕМИ "ЦЕ МОЯ УКРАЇНА, ЩО ЯК ТАТО І МАМА - ОДНА!"

Read More 3 Comments

Mon

20

Feb

2017

НАРОДНУ ІГРАШКУ ВИГОТОВЛЯЙ - ПРО МИНУЛЕ ПАМ'ЯТАЙ!

Заняттям «Народну іграшку виготовляй – про минуле пам’ятай», проведеного вихователем Забутною Олесею Миколаївною 17 лютого 2017 року в групі «Краплинки» - закінчився у «Дзвіночку» цикл занять для батьків вихованців в рамках Дня відкритих дверей за темою:  «Це моя Україна, що як тато і мама, одна!». На занятті малята дізналися багато цікавого про народні та старовинні іграшки: ляльки-мотанки, свищики, іграшки, які виготовляли з тканини, ниток, деревини або  з природного матеріалу: кукурудзи,сухого сіна тощо. Діти разом з вихователем розглядали іграшки, описували їх, грали з ними, загадували та відгадували загадки, читали вірші, водили хороводи. Наприкінці, малята  разом з батьками виготовили з ниток свою першу ляльку-оберіг.

 

Маємо надію, що  багатогранна і серйозна робота з патріотичного виховання малят, що проводиться в «Дзвіночку», знайде своє відлуння в кожній сім’ї!

Read More 0 Comments

Thu

16

Feb

2017

ХАЙ В СЕРЦІ КОЖНОЇ ДИТИНИ ЖИВЕ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ!

 До уваги батьків вихованців групи «Веселка» в  рамках Дня відкритих дверей для батьків за темою:  «Це моя Україна, що як тато і мама, одна!», що проходив 14 лютого 2017 року вихователь Марія Василівна Кузьменко запропонувала пізнавальне заняття – розвагу  «Хай в серці кожної дитини живе любов до України». Зміст заняття -  розваги розкривав  головну ідею, що батьківщина починається з сім’ї, що рідна Україна має давню історію, самобутні звичаї і традиції, свою культуру і ремесла, національну символіку, національний одяг, українську кухню. А ще впродовж заняття – розваги лунали веселі українські пісні, малята змагались в спритності, як справжні козаки, танцювали український гопак, водили хороводи і закінчили розвагу піснею (слова Поліни  Дудченко, музика Олексія Чухліба) «Україна – рідний край».

 

Більше фото на сторінці Facebook.

Read More 2 Comments

Thu

16

Feb

2017

СВОЄ МІСТО ВІД ДУШІ ЛЮБЛЮ Я!

Від знань про вулиці, будівлі, архітектурні пам’ятники рідного міста, від сформованої природодоцільної поведінки в довкіллі  - починається любов до малої Батьківщини і великий шлях формування національно-патріотичної особистості дитини та  розуміння головного: Україна – моя Батьківщина. На заняття «Своє місто від душі люблю я» в  рамках Дня відкритих дверей для батьків за темою:  «Це моя Україна, що як тато і мама, одна!», що проходив 14 лютого 2017 року, малята з групи «Пізнайки» запросили своїх батьків.

 

Разом зі своєю вихователькою Кузьміною Тетяною Владиславівною діти пригадали від чого походить назва рідного міста, розглядали фото найвідоміших архітектурних будівель міста, славили своє місто піснями і віршами. А щоб зберегти чистоту й порядок у рідному місті, засуджували всіх Недбайок, Зривайок, Поламайок та створили оригінальне сонечко з руками-промінцями, які  піклуються про місто, зберігають його історію і чистоту, прославляють його. Наприкінці, зі своїх малюнків, створили спільний колаж «Вулиці нашого міста».

Read More 2 Comments

Wed

15

Feb

2017

ПРО ЗАПОБІГАННЯ НАСИЛЬСТВУ

Шановні батьки, педагоги,

 гості сайту, всі, хто опікується дітьми!

 

Для захисту прав дітей, запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, ГО «Ла Страда Україна» пропонує корисні  інформаційні матеріали для використання за адресою: http://la-strada.org.ua

Read More 2 Comments

Wed

15

Feb

2017

У ВІНОЧКУ НАШІМ РІЗНОБАРВНІ КВІТИ!

Діти старшого дошкільного віку з групи «Всезнайки» вкотре дізнавались ще більше про один з найдавніших українських символів, без якого неможливо уявити образ української дівчини, який,  оздоблений барвистими стрічками, наділений магічним змістом  - український вінок.

Разом з вихователем Юлією Петрівною Кузьменко на занятті «У віночку нашім різнобарвні квіти», що було проведено 14 лютого 2017 року в рамках Дня відкритих дверей для батьків за темою:  «Це моя Україна, що як тато і мама, одна!», малята вели розмову про українські традиції вінкоплетіння, застосування цієї національної прикраси у різноманітних народних обрядах, його оберегове значення, про трактування символіки квітів та стрічок у вінку, розглядали територіальні відмінності плетіння вінків тощо.

 

Заняття пройшло цікаво, емоційно, пізнавально для малят і присутніх гостей.

Read More 2 Comments

Wed

15

Feb

2017

ДЛЯ НАШОЇ ГАЛИНКИ НАМАЛЮЄМ НАМИСТИНКИ!

Виховання любові до рідного краю у молодших дошкільників розпочинається з найпростішого: з пізнання сім’ї, рідної домівки,  улюбленого дитячого садка, свого міста. Саме така робота і проводилась вихователем Клименко Ольгою Петрівною в групі «Чомусики» на занятті «Для нашої Галинки намалюєм намистинки» в рамках Дня відкритих дверей для батьків за темою:  «Це моя Україна, що як тато і мама, одна!», що проходив 14 лютого 2017 року.

Малята роздивлялися елементи національного одягу на ляльках-подружках Галинці і Оленці, порівнювали, знаходили відмінне, грали з обома ляльками, виконували їхні завдання і самостійно намалювали намисто для Галинки.

 

Батьки вихованців з цікавістю спостерігали за  діяльністю своїх дітей, дивувались їхнім вмінням і  захопливо стежили за стилем роботи молодої виховательки.

Read More 2 Comments

Wed

15

Feb

2017

ОСЬ КАЛИНА НАД РІКОЮ!

Про  невеличкий кущ, що навесні милує білими квітами, взимку вабить око яскраво-червоними ягодами на тлі білого снігу, та одвічний символ   України – калину – велась розмова в групі «Сонечко» в рамках Дня відкритих для батьків за темою:  «Це моя Україна, що як тато і мама, одна!» на занятті «Ось калина над рікою віти стелить по воді».

Малята разом з вихователем Єрьоменко Катериною Ігорівною розглядали ягідки калини, куштували їх на смак, порівнювали з  намистом і зображенням на  ілюстраціях і картинах, знаходили у вишитих візерунках та дівочих віночках, співали колискові для ляльки, де згадується калина, водили хороводи, викладали яскраві кетяги калини з кольорового паперу, розповідали вірші та прислів’я про калину.

Read More 2 Comments

Tue

14

Feb

2017

МОЯ УКРАЇНА - ШИРОКІ ПРОСТОРИ!

В рамках Дня відкритих дверей для батьків за темою  «Це моя Україна, що як тато і мама, одна!»  разом з вихователем Єнжиєвською Валентиною Анатоліївною малята з групи «Зайченята» запросили своїх батьків на цікаве і пізнавальне заняття «Моя Україна – широкі простори, поля і левади, долини і гори!». Неабияким відкриттям для батьків стало те, що діти  після прослуховування відомої пісні «Україна – це ти!» навперебій розповідали про те, що вони розуміють під словом «батьківщина», «рідна земля», «рідний край», «Україна».

Read More 2 Comments

Thu

09

Feb

2017

ХАЙ ВЕСЕЛИЙ СМІХ ІСКРИТЬСЯ НА ДИТЯЧИХ ВЕЧОРНИЦЯХ!

Українські вечорниці – одна з традиційних народних форм дозвілля молоді. За звичаєм на вечорницях дівчата та хлопці жартували, співали пісні, танцювали, розігрували театральні дійства і грали в ігри. В дошкільному закладі не обов’язково їх приурочувати до певних свят народного календаря, адже вечорниці були, є і будуть довільною формою веселого відпочинку дітей. Саме це   і продемонстрували малята групи старшого дошкільного віку  «Добрики» 8 лютого 2017 року на своїх вечорницях «Хай веселий сміх іскриться на дитячих вечорницях!» На розвагу були запрошені батьки вихованців,  діти старших груп та працівники «Дзвіночка». Підготовила розвагу і провела вихователь Олена Василівна Гришкова.

 

Неабияке задоволення і веселий настрій отримали всі глядачі!

Read More 2 Comments

Wed

08

Feb

2017

БАТЬКІВЩИНА - ТО НАЙКРАЩИЙ КРАЙ!

Не зважаючи на низьку температуру на вулиці і повідомлення про те, що  8 лютого, у зв'язку зі зниженням температури повітря, тимчасово призупинено заняття для учнів 1-4 класів ЗНЗ нашого міста,  батьки, як завжди, зранку,  привели своїх малят до «Двіночка».

В групах тепло, сонячно, затишно. З 8 - го лютого 2017 року у «Дзвіночку»   заплановано проведення Дня відкритих дверей для батьків за темою «Це моя Україна, що як тато і мама, одна!». То ж до групи «Грайлики» (де виховуються діти 6-го року життя) завітали батьки, на жаль, лише з чотирьох сімей. Але вони ніяк не пошкодували, бо малята  згадали і розповіли багато чого цікавого про своє рідне місто Шостку та рідну Україну на занятті «Батьківщина – то найкращий край!». 

Read More 2 Comments

Wed

08

Feb

2017

МАЄМО ПРОГРАМУ "УКРАЇНА - МОЯ БАТЬКІВЩИНА"

Колектив «Дзвіночка» придбав парціальнау програму національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку "Україна - моя Батьківщина", розроблену на виконання Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затверджену наказом Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641 і Планом заходів Міністерства освіти і науки України щодо її реалізації. Зміст програми відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти, чинних програм розвитку, виховання і навчання дітей дошкільного віку.

У посібнику розкрито особливості національно-патріотичного виховання, основні напрями, завдання та зміст роботи з дітьми, з педагогами, поради батькам.

 

Програму маємо з  автографами авторів - Олени Каплуновської, Юлії Палець.

Read More 2 Comments

Fri

03

Feb

2017

В ДЖУНГЛЯХ КОЖЕН ЗВІР БОЇТЬСЯ САМ БЕЗ ДРУЗІВ ЗАЛИШИТИСЬ!

А чи доводилось вам  хвилин за двадцять потрапити в джунглі? Ні? Тоді позаздріть малятам з групи «Грайлики». Саме вони миттєво  помандрували до джунглів за допомогою сюрпризного подарунку - конструктора LEGO. DUPLO. «Джунглі». Роль ведучого інженера-конструктора взяла на себе  Вероніка Пелешук. І кожен крок своїх друзів в конструюванні майстерно звіряла з інструкцією, що додавалася до конструктора. Від сьогодні таємничі та загадкові джунглі ховатимуть не лише звіряток, а і найпотаємніші секретики самих малюків.

 

Новенький конструктор дістався малятам в результаті онлайн-голосування на сайті міської ради в грудні 2016 року.

Read More 2 Comments

Fri

03

Feb

2017

МИ БУДИНОК ДЛЯ ТВАРИН ЗБУДУЄМО ШВИДКО!

Про бабусю, що живе в селі, та її велике господарство - діти з групи «Пізнайки» чули не один раз. Дехто навіть був на сільському подвір’ї і залюбки допомагав бабусі доглядати та годувати домашню живність. А ось на килимку в групі домашня ферма з’явилася завдяки умілим старанням самих малюків. Побудували ферму для домашніх тварин діти з конструктора LEGO. DUPLO. «Моя перша ферма».

 

Новенький конструктор дістався малятам в результаті онлайн-голосування на сайті міської ради в грудні 2016 року.

Read More 2 Comments

Fri

03

Feb

2017

ЦЕГЛИНКА, РУЛЬ, ПЕДАЛІ Й ШИНИ І ОСЬ ГОТОВІ ВЖЕ МАШИНИ!

Радості малят з групи «Чомусики» не було меж від новенького конструктора LEGO. DUPLO. «Мої перші машини». Дітлахи не лише завзято стали складати lego - конструктор, роздивляючись картки і підбираючи потрібні цеглинки, а ще й залюбки допомагали один одному та швидко перевтілювалися в ролі шоферів автомобілів різного призначення. І, звичайно, що хлопчикам найбільше кортіло «працювати» на евакуаторі.

 

Новенький конструктор дістався малятам в результаті онлайн-голосування на сайті міської ради в грудні 2016 року.

Read More 2 Comments

Fri

03

Feb

2017

МИ ЩЕ ЗРОДУ НЕ ЛІТАЛИ, ТО ЗБИРАЄМОСЬ В ПОЛІТ!

Саме така мета була у дітей з групи «Всезнайки», коли вони отримали в подарунок новий комплект LEGO. DUPLO. «Аеропорт». Поки вивчали інструкцію та роздивлялися деталі конструктора, пригадали, як переглядали відео про аеропорт та знайомилися з професіями працівників аеропорту через оповідання, вірші, ілюстрації, картини і мультфільми. А побудований своїми руками аеропорт був  як справжній, тільки маленький.

 

Новенький конструктор дістався малятам в результаті онлайн-голосування на сайті міської ради в грудні 2016 року.

Read More 2 Comments

Thu

02

Feb

2017

КІМНАТА З  LEGO КОНСТРУКТОРА

Про таку кімнату для своє ляльки мріє кожна дівчинка. Дівчаткам та і хлопчикам з групи «Веселка» - пощастило. Сюрпризом для них став конструктор з серії LEGO «Іграшковий будинок». Один поперед одного допомагали вихователю розкрити яскраву коробку,  дістати новенький конструктор і швиденько побудувати для ляльок і веселої гри, майже як справжній, чудовий будиночок для лялькової сім’ї.  

 

 Новенький конструктор дістався малятам в результаті онлайн-голосування на сайті міської ради в грудні 2016 року.

Read More 3 Comments

Thu

02

Feb

2017

НОВЕНЬКИЙ КОНСТРУКТОР  LEGO В ГРУПІ "СОНЕЧКО"

Завдання не з легких виявилось для маляток групи «Сонечко». Треба було  розібратися, які продукти і куди везе грузовик, складений з новенького конструктора LEGO. DUPLО. «Мій перший грузовик». Але з цікавістю і захопленням, розглянувши малюнки на  цеглинках конструктора, діти назвали всі продукти і висловили припущення, що грузовик везе продукти до дитячого садка.

 

 Новенький конструктор дістався малятам в результаті онлайн-голосування на сайті міської ради в грудні 2016 року.

Read More 2 Comments

Thu

02

Feb

2017

КОНСТРУКТОР LEGO - ПЕРШИЙ ПОЇЗД

Малята з групи «Зайченята»  сьогодні з радістю розбиралися в інструкції і деталях новенького конструктору з серії LEGO. DUPLО. «Мій перший поїзд». Конструювання виявилося не таким вже й складним, а просто - цікавим! Дітлахи швидко побудували залізницю та навперейми гуділи як потяг, просуваючи сконструйований потяг по залізничній колії.

 

Новенький конструктор дістався малятам в результаті онлайн-голосування на сайті міської ради в грудні 2016 року.

Read More 2 Comments

Thu

02

Feb

2017

НОВИЙ КОНСТРУКТОР LEGO ДЛЯ МАЛЯТ ГРУПИ "КРАПЛИНКИ"

Сьогодні малята групи «Краплинки» познайомилися з новим конструктором LEGO «Грузовик для пожежних». Поки збирали, згадували, як на вулицях міста зустрічали справжнього автомобіля для пожежних та історії з казок і мультфільмів про пожежу і  велику небезпеку від такого лиха.

 

Новенький конструктор дістався малятам в результаті онлайн-голосування на сайті міської ради в грудні 2016 року.

Read More 3 Comments

Thu

02

Feb

2017

LEGO.DUPLO. МІЙ ПЕРШИЙ БУДИНОК.

Ще в грудні 2016 року на сайті міської ради серед громадськості  було оголошено онлайн-голосування за отримання подарункових комплектів дошкільними навчальними закладами нашого міста  меблів (5 комплектів), іграшок (5 комплектів), телевізорів (2 одиниці). Наш «Дзвіночок» виграв один комплект іграшок, що складався з різних наборів конструкторів  LEGO. DUPLО.

 Колектив «Дзвіночка» щиро дякує працівникам закладу та батькам вихованців за активність в онлайн-голосуванні.

 

Найменші малята з групи «Дзвіночки» отримали  LEGO. DUPLО. «Мій перший будинок». Найперші враження – найяскравіші!

Read More 3 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ