Thu

29

Nov

2018

ПРО ФОРМУ, РОЗМІР, ТОВЩИНУ ГЕОМЕТРИЧНИХ БЛОКІВ ТА ЦІКАВІ ЗАВДАННЯ ВІД СМІШАРИКІВ

Згідно Річного плану, 28 листопада 2018 року, за освітньою лінією «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» вихователь середньої групи «Всезнайки» Юлія  Кузьменко для колег «Дзвіночка» провела  відкрите  заняття за ігровим сюжетом «День народження Нюші».

 

Професійно та цікаво зміст ігрових форм роботи з малюками був направлений на розширення знань про форму, розмір, колір, товщину геометричних блоків, розвиток просторових уявлень, уміння знаходити схожість та відмінність об’єктів, конструювати площинні зображення геометричних форм тощо.  Пізнавальні завдання та дидактичні вправи, що пропонувались дітям від ігрових персонажів-Смішариків, були  з використанням сучасних  методик: блоків Дьєнеша та розвивальної гри В.Воскобовича «Геоконт».

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

0 Comments

Wed

28

Nov

2018

STREAM – ОСВІТА ЯК ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО РОЗВИТКУ БАЗОВИХ КОМПЕТЕНЦІЙ ДОШКІЛЬНИКІВ

 

За Річним планом роботи 28 листопада 2018 року у «Дзвіночку» відбулось засідання педагогічної ради з проблеми «STREAM – ОСВІТА ЯК ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД  ДО РОЗВИТКУ  БАЗОВИХ КОМПЕТЕНЦІЙ ДОШКІЛЬНИКІВ», де педагоги  зацікавлено обговорили актуальність та значущість впливу STREAM – освіти на формування культури інженерного 

Read More 0 Comments

Fri

16

Nov

2018

ЛИСТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ІНКЛЮЗИВНИХ ГРУП У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

 

Міністерство освіти і науки України розробило інструктивно-методичні рекомендації щодо організації діяльності інклюзивних груп в закладах дошкільної освіти.

 

 

Читайте про них тут.

0 Comments

Wed

14

Nov

2018

КОНСУЛЬТАЦІЯ – ПРАКТИКУМ ДЛЯ БАТЬКІВ

Про те,  що таке «доброта», де її можна «побачити (почути)», які вчинки людей свідчать про доброту цієї людини та як виховати доброту у малят, батьки вихованців середньої групи «Всезнайки» обговорювали на консультації-практикумі «Мистецтво виховувати в дитини доброту». Консультацію – практикум для батьків підготувала і провела (13.11.2018р.) вихователь «Дзвіночка» Юлія Кузьменко.

0 Comments

Mon

12

Nov

2018

ВЕДМЕДИКАМ ДОПОМАГАЛИ, LEGO-МЕБЛІ БУДУВАЛИ

9 листопада 2018 року  за Річним  планом роботи  вихователь «Дзвіночка» Оксана Лейко  провела для колег відкрите інтегроване заняття (сенсорно-пізнавальний розвиток + LEGO конструювання)  з дітьми середньої групи «Всезнайки» за темою «Ведмедикам допомагали, LEGO-меблі будували».

Малята не лише збудували для персонажів казки «Три ведмеді» нові LEGO-меблі для нового будинку, але подбали і про те, щоб у будинку ведмедиків були меблі (стільчик, ліжечко, стіл) і для гостей, наприклад, для Маші. А ще за допомогою LEGO-цеглинок малята визначали кількість персонажів у казці,  диференціювали персонажів за величиною і співвідносили вербальне визначення з різними за висотою (величиною) цеглинками. За допомогою  LEGO-цеглинок виміряли довжину доріжки, яка вела до будинку ведмедиків та порівнювали з доріжкою, що вела до іншого персонажу.

 

 Дітям було цікаво, повчально і зовсім нескладно!

0 Comments

Sat

10

Nov

2018

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ БАТЬКІВ

 

8 листопада 2018 року вихователь «Дзвіночка» Тетяна  Гутянка  для батьків вихованців молодшої  групи «Добрики» професійно, пізнавально і цікаво провела майстер-клас «Як розвивати мовлення дітей за допомогою художніх творів». 

0 Comments

Fri

09

Nov

2018

LEGO-ТЕХНОЛОГІЇ У РОБОТІ ВЧИТЕЛЯ-ЛОГОПЕДА

0 Comments

Fri

02

Nov

2018

НАВЧИМО ДІТЕЙ ГРАТИСЯ БЕЗПЕЧНО

Шановні колеги,

порадійте разом з нами!

 

         Щойно, у видавництві «ЛІПС» (м. Запоріжжя) вийшов посібник НАВЧИМО ДІТЕЙ ГРАТИСЯ БЕЗПЕЧНО: серія бесід-занять для дітей дошкільного віку з формування правил безпечної поведінки під час ігрової діяльності 

Посібник є творчим доробком педагогів ЗДО №1 «Дзвіночок», автор –упорядник Наталія Шалда, вихователь –методист закладу дошкільної освіти №1 «Дзвіночок» м. Шостки Сумської області.

Read More 0 Comments

Fri

02

Nov

2018

ПРО ВИДАЧУ ЛІЦЕНЗІЙ НА ОСВІТНЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

11.04.2018                                            №  235-ОД

Про видачу ліцензій на освітню

діяльність закладів освіти

Відповідно до статтей 6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 43 підпункту 6 пункту 3 розділу ХІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про освіту», Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»:

1. Видати ліцензію на освітню діяльність закладам дошкільної освіти Сумської області відповідно до додатка 1.

2. Видати ліцензію на освітню діяльність закладам загальної середньої освіти Сумської області відповідно до додатка 2.

Read More 0 Comments

Thu

01

Nov

2018

АКТИВІЗАЦІЯ ПІЗНАВАЛЬНОГО ІНТЕРЕСУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ДО МОВЛЕННЄВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Вихователь – методист «Дзвіночка» Наталія Шалда 30-31 жовтня 2018 року взяла участь в обласному науково-практичному семінарі для спеціалістів управлінь (відділів) освіти, методистів дошкільної освіти районних (міських) методичних кабінетів, керівників методичних об’єднань, вихователі закладів дошкільної освіти з проблеми «Інноваційні підходи до формування мовленнєвої компетенції   дитини дошкільного віку», що проходив в м. Охтирка Сумської області.

 

З учасниками семінару Наталія Шалда провела педагогічну майстерню за темою «Активізація пізнавального інтересу дітей дошкільного віку до мовленнєвої діяльності».

0 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ