Thu

30

Nov

2017

КОНСТРУКТОР LEGO – РОЗУМНА ЗНАХІДКА ДЛЯ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА

Відповідно до Річного плану вихователька групи «Веселка» Марія Кузьменко  29 листопада 2017 року провела для батьків консультацію -  практикум «Конструктор LEGO – розумна знахідка для щасливого дитинства». Батьки вихованців вкотре обговорили те, що конструктори  LEGO — є простим і практичним інструментом, відкритою системою, що дає дитині змогу робити перші відкриття, досліджувати, пізнавати світ і себе в ньому, творити та імпровізувати досхочу, а потім  учасники заходу  залюбки перетворилися на маленьких дошкільнят і  спробували самі пограти та пофантазувати з цеглинками LEGO.

0 Comments

Sat

25

Nov

2017

ЯК НАВЧАТИ ГРАМОТИ ДОШКІЛЬНЯТ

Для батьків вихованців старшого дошкільного віку групи «Зайченята» 23 листопада 2017 року досвідченим вихователем Єнжиєвською Валентиною Анатоліївною  проведено цікавий практикум «Коли, чому та як навчати грамоти дошкільнят». Крім  обговорення цікавої, корисної  і пізнавальної інформації вихователя щодо навчання грамоти старших дошкільників, присутні батьки на мить самі  «стали» малюками. Разом з вихователем в ігровій формі визначали мовленнєві і немовленнєві звуки, грали в мовленнєві ігри на розвиток фонематичного слуху, придумували слова на голосні та приголосні звуки, вправлялися у  викладенні схем звукового аналізу слів різної складності. Крім цього, батьки зацікавлено обговорювали і уважно дослухалися до професійних порад педагога щодо формування навичок  читання у старших дошкільників, спільно виробили правила для самих себе щодо розвитку успішної дитини.

0 Comments

Fri

24

Nov

2017

АКЦІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства. 

 

Україна приєдналася до акції «16 днів проти насильства» з 2001 року. Через рік заходи та ініціативи акції, проголошеної другим Всеукраїнським конгресом жінок, пройшли вже у 20 регіонах України, об’єднали 75 всеукраїнських громадських організацій та широке коло представників державних структур. Подібна активність свідчить про актуальність проблеми подолання насильства в нашій державі, пошук в громадах та владних структурах оптимального механізму реагування як на спільні соціальні проблеми, так і на конкретну людську біду.

Read More 0 Comments

Thu

09

Nov

2017

ПРО ФУНКЦІОНУВАННЯ «ГАРЯЧИХ» ЛІНІЙ

З метою попередження домашнього насильства, запобігання торгівлі людьми, захисту прав і інтересів дитини доводимо інформацію про функціонування Національних «гарячих ліній» Громадської організації «Ла Страда-Україна»:

1.           Національна дитяча «гаряча» лінія, що працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільних). Лінія працює у робочі дні з 12.00 до 20.00, у суботу – з 12.00 до 16.00.

2.           Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, що працює за безкоштовним номером 0 800 500 335 (зі стаціонарного номеру) та безкоштовним коротким номером 386 (з мобільних). Лінія працює цілодобово.

 

З 25 листопада 2017 року лінія переходить на загальноєвропейський номер 116 123, що є безкоштовним з усіх мобільних телефонів.

0 Comments

Tue

07

Nov

2017

ІНТЕГРАЦІЯ LEGO – ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

0 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ