Thu

26

Apr

2018

ІНТЕГРАЦІЯ LEGO-ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

0 Comments

Wed

18

Apr

2018

STREAM-ОСВІТА, АБО СТЕЖИНКИ У ВСЕСВІТ

До уваги педагогів і всіх,

хто цікавиться розвитком дітей дошкільного віку!

 

У видавництві «ЛІПС» (м.Запоріжжя) вийшла друком альтернативна програма формування культури інженерного мислення в дошкільників" (науковий керівник Крутій К. Л.) "STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт», яка зорієнтована на цінності та інтереси дитини, на ампліфікацію дитячого розвитку, взаємозв’язок усіх сторін життя, формування культури інженерного мислення.

Програма адресована педагогам, практичним психологам і соціальним педагогам закладів дошкільної та початкової освіти, вихователям, які працюють у будинках сімейного типу, в закладах інтернатного типу тощо; студентам педагогічних інститутів та коледжів, які навчаються за спеціальністю «Дошкільна освіта»; батькам.

До альтернативної програми формування культури інженерного мислення в дошкільників" (науковий керівник Крутій К. Л.) "STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт» підготовлені два методичні посібники:

 Природничо-наукова освіта дошкільників: блоково-тематичне планування на засадах інтеґрації та методичні поради. ЗИМА-БІЛОСНІЖКА (Катерина Крутій, Ірина Стеценко)

 

Природничо-наукова освіта дошкільників: блоково-тематичне планування на засадах інтеґрації та методичні поради. ВЕСНА-ЧАРІВНИЦЯ  (Катерина Крутій, Ірина Стеценко)

Read More 0 Comments

Mon

16

Apr

2018

КНИЖКА В ГОСТІ ЗАВІТАЛА!

 

У другому числі журналу «Палітра педагога» - нова публікація! На цей раз у фаховому виданні на сторінках 26-28 надруковано інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвих завдань для дітей середньої групи «Книжка в гості завітала – малят вчила й з ними грала», автор якого вихователь-методист «Дзвіночка» Наталія Шалда.

 

Маємо надію, що це не остання публікація наших педагогів на сторінках всеукраїнських фахових видань.

0 Comments

Mon

16

Apr

2018

STREAM-ОСВІТА ДОШКІЛЬНИКІВ- ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

11-13 квітня 2018 року вихователь-методист «Дзвіночка» Наталія Шалда взяла участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Технології розвитку здібностей і обдарованості дошкільників та учнів початкової школи», що проходив, м .Київ (Конча-Заспа, санаторій «Пролісок» - конгресс-хол «Оазис»).

 

Програма семінару була неймовірно насичена на всі освітні смаки і уподобання. Учасники семінару з зацікавленістю взяли участь в роботі різноманітних майстер-класів, зацікавлено познайомилися  з унікальною, альтернативною програмою «STREAM – освіта, або Стежинки у Всесвіт» (программа формування культури інженерного мислення в дошкільників).

0 Comments

Fri

06

Apr

2018

ЗІ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!

Шановні колеги, батьки вихованців, друзі!

 

Вітаємо зі світлим святом Великодня!

 

Бажаємо Вам йти по життю з доброю мрією,  з високими прагненнями, щирою надією, міцною вірою і великою любов’ю. Нехай ніжний аромат здобних пасок, яскраві фарби крашанок і писанок, дзвінкий сміх і світлі посмішки рідних та близьких наповнять цей день справжнім дивом і чудовим настроєм! Здоров’я всім!  Миру і щастя!

 

З повагою колектив «Дзвіночка»

0 Comments

Thu

05

Apr

2018

АТЕСТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД - ЗАВЕРШЕНО!

4 квітня 2018 року для педагогів «Дзвіночка» успішно закінчився атестаційний період. Цьогоріч  у «Дзвіночку» атестувалось п’ять творчих і талановитих вихователів. Всі педагоги доклали неабияких професійних зусиль при проведенні відкритих переглядів, участі в різноманітних методичних заходах та в творчих звітах. Атестаційні комісії І та ІІ рівнів ухвалили наступні рішення:

Вихователь Єнжиєвська Валентина Анатоліївна відповідає займаній посаді та раніше встановленому 9-ому тарифному розряду;

Вихователь Кузьменко Марія Василівна відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії»;

Вихователь Казановська Ганна Ігорівна відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст першої категорії»;

Вихователь Чаус Олена Миколаївна відповідає займаній посаді та раніше встановленій кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії»;

Вихователь Архіпова Наталія Євгенівна відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».

 

Колектив «Дзвіночка» щиро вітає педагогів з  завершенням атестації, бажає міцного здоров’я,  нових творчих злетів, подальшого професійного вдосконалення, морального і матеріального задоволення від улюбленої роботи.

0 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ