Thu

20

Apr

2017

ВЕСНЯНА  РАДІСТЬ ВЕЛИКОДНЯ

Великдень – найбільше і найдовше православне свято. У Світлий Великодній тиждень для малят «Дзвіночка» музичними керівниками Наталією Мацуй та Людмилою Люліною 19 квітня 2017 року підготовлено і проведено яскраве, цікаве і веселе свято «Весняна радість Великодня». Педагоги і діти прийшли на свято у святковому одязі. Малята в котре слухали легенди про писанки та Великдень, декламували вірші про Свято, писанки, пасочки,  співали великодніх пісень, веснянок та гаївок, грали в народні ігри, водили хороводи тощо. Роль справжньої господині – ведучої свята, майстерно виконала вихователь Марія Кузьменко.  Упродовж всього свята у прикрашеній залі панував святковий піднесений настрій дітей, педагогів і батьків. А наприкінці свята, всі малята отримали маленьку духмяну, смачну пасочку, що з любов’ю приготували кухарі «Дзвіночка».

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook.

 

0 Comments

Fri

14

Apr

2017

ЗІ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!!!

Read More 1 Comments

Fri

14

Apr

2017

ВЕЛИКОДНЯ КАЗКА ДЛЯ МАЛЯТ

За українською традицією Великдень – найвеличніше свято року. Цей день є виразником народної моралі, естетики, любові й всепрощення. Жодне свято не приносить стільки радості й душевної теплоти, як Великдень.  Напередодні Великоднього свята, діти групи «Добрики», що відвідують театральний гурток «Казкарик», під  керівництвом вихователя Олени Гришкової, для малят «Дзвіночка» підготували і продемонстрували «Великодню казку».  Веселі пригоди Яєчка, яке мріяло стати Великоднім, захопило і потішило маленьких глядачів,  а справжнє театральне дійство створило учасникам і гостям свята піднесений настрій і незабутні враження.

0 Comments

Thu

13

Apr

2017

РОЗМОВА З ДІТЬМИ ПРО ВЕЛИКДЕНЬ

Навесні в Україні відзначають велике свято. Воно так і називається — Великдень. І хоча у нашій країні живуть люди різних релігійних поглядів та віросповідань, ознаки підготовки до свята діти бачать повсюди. А коли настає Світла неділя, чують, як усі навколо вітають одне одного словами: “Христос Воскрес!”.

Малятам подобається фарбувати або розписувати яйця, готувати разом з батьками святкові страви і, звісно ж, ласувати пишними запашними пасками, але їх хвилює не лише зовнішня символіка Великодня. Вони не втомлюються запитувати:
— Чому відзначають це свято?
— Хто такий Христос?
— Що означає «воскрес»?

 

Дати відповідь на ці та інші запитання, розповісти дітям про духовний сенс Великодня, не заглиблюючись у релігійні тонкощі, допоможе публікація “Великдень іде — Благу звістку несе”, повний текст якої подано на сайті журналу “Джміль”.

1 Comments

Mon

03

Apr

2017

ФОТОКОНКУРС "НАШІ ДІТИ" - 2016

У журналі «Дошкільне виховання» №  3 за 2017 рік опубліковано  підсумки щорічного Всеукраїнського фотоконкурсу «Наші діти», який щорічно проводить редакція журналів «Дошкільне виховання», «Палітра педагога» та «Джміль» Міністерства освіти і науки.

Переможців Конкурсу традиційно визначають за результатами читацького анкетування  в усіх регіонах України.

За результатами читацького голосування фото обкладинки журналу «Дошкільне виховання» (№2/2016 року) «Для милування день такий чудовий!» та методичне фото «Цікавий спосіб гнів долати – його ногами малювати» нашого «Дзвіночка» - стали переможцями в номінаціях: "Найкраще фото на обкладинці" та «Найкраще методичне фото».

 

Колектив «Дзвіночка» висловлює вдячність фотографу Тимошенку Леоніду Миколайовичу за професійну допомогу!

0 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ