Thu

25

Oct

2018

ЛЕГО-КОНСТРУЮВАННЯ ЯК КОМПОНЕНТ STREAM-ОСВІТИ ДОШКІЛЬНИКІВ

25 жовтня 2018 року у «Дзвіночку» відбувся міський семінар завідувачів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, заступників директорів НВК з проблеми «ЛЕГО-КОНСТРУЮВАННЯ ЯК КОМПОНЕНТ STREAM-ОСВІТИ ДОШКІЛЬНИКІВ».

Учасники семінару обговорили питання:

 STREAM-освіта дошкільнят: виховуємо культуру інженерного мислення;

LEGO-конструювання як компонент STREAM-освіти дошкільників.

 

Познайомились з досвідом роботи педагогічного колективу «Дзвіночка» щодо Інтеграції LEGO-технології в освітній процес закладу дошкільної освіти; використання потенціалу гри з LEGO у роботі вчителя-логопеда; взаємодія з батьками щодо впровадження LEGO-технології в освітній процес закладу. 

Read More 0 Comments

Thu

18

Oct

2018

З LEGO-ЦЕГЛИНОК БУДУЄМО - НАД КАЗКОЮ МІРКУЄМО

18 жовтня 2018 року у «Дзвіночку» відповідно Річного плану роботи вихователь Тетяна Михайлівна Гутянка на високому професійному рівні провела інтегроване заняття з дітьми молодшої групи інтегроване заняття за темою «З LEGO-цеглинок будуємо - над казкою міркуємо», де колеги вкотре переконалися, що  конструювання з   LEGO виходить далеко за межі розуміння поняття «конструювання» у традиційному значенні  цього слова. Це цілий методичний комплекс, який може бути інтегрований практично у всі види роботи педагога.

0 Comments

Thu

18

Oct

2018

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ В СТАРШИХ ГРУПАХ

17 жовтня 2018 року у «Дзвіночку» відбулись батьківські збори в старших групах, на які були запрошені вчителі початкової ланки спеціалізованої школи І – ІІ ступенів «Ліцей» - Нескоромна С., Бурдюг А., спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені І.Кожедуба – Сметана О., Бугрик Л.

 

Ділова розмова з батьками була направлена на обговорення концепції Нової української школи та роз’яснення змін, що пов’язані новим Державним стандартом початкової школи.  

Read More 0 Comments

Fri

05

Oct

2018

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

0 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ