Tue

31

Oct

2017

МИ ЗМАЙСТРУЄМО LEGO – РАКЕТУ, ЩОБ ПОБАЧИТИ ГОЛУБУ ПЛАНЕТУ

Доцільне і цікаве використання LEGO – конструктора в змісті заняття за темою «Космос» продемонструвала в рамках  методичного проекту «Інтеграція LEGO технології в освітній процес» вихователь групи «Пізнайки» Тетяна Владиславівна Кузьміна. Разом з вихователем малята через різні форми роботи розширювали свої уявлення про безмежний світ космосу, «подорожували»  у космічному просторі на LEGO – ракетах, побудованих власноруч, а наприкінці – для «інопланетянина» побудували моделі з LEGO (квіти, дерева, озера, моря, гори, свійські тварини), які допоможуть йому більше дізнатися про нашу голубу планету, тобто Землю.

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

0 Comments

Mon

30

Oct

2017

LEGO –ЗООПАРК ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ

Саме за такою темою,  в рамках  методичного проекту «Інтеграція LEGO технології в освітній процес», 30 жовтня 2017 року вихователь групи «Краплинки» Наталія Євгенівна Архіпова майстерно провела цікаве заняття для колег і батьків вихованців. Діти поділилися своїми враженнями про зоопарк і його мешканців, що доводилось колись спостерігати, дізналися багато нового та цікавого, а насамкінець  - побудували моделі LEGO – тваринок для LEGO-зоопарку і провели цікаву екскурсію для його відвідувачів.

 

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

0 Comments

Mon

30

Oct

2017

ЗАГЛЯНУЛО СОНЕЧКО У РАНКОВИЙ ЧАС, ПОГРАТИ З ЦЕГЛИНКАМИ ЗАПРОСИЛО НАС

У «Дзвіночку» продовжується колективний перегляд освітньої роботи з дошкільниками в рамках  методичного проекту «Інтеграція LEGO технології в освітній процес». Вихователь Людмила Анатоліївна Зеленська з найменшими малятами полинула у цікаву гру з Їжачком та Сонечком: малята з LEGO - цеглинок будували довгі та короткі промінці сонечку, підбирали за кольором колючки для кольорових їжачків, пригощали їжачків дарунками, прикрашали осіннє дерево осінніми LEGO- листочками.

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

0 Comments

Thu

26

Oct

2017

ОСІННІ ГРИБОЧКИ З LEGO

І знову у «Дзвіночку» -  методичний проект «Інтеграція  LEGO – технології в освітній процес». На цей раз (26 жовтня 2017 року) молодий вихователь групи «Веселка» Марія Василівна Кузьменко для колег і батьків вихованців продемонструвала цікаве інтегроване заняття за темою «Осінні грибочки з LEGO».

Разом з казковим Їжачком, що «завітав»  до малят в групу, діти згадали дощову осінь та те, що в теплу осінню пору від дощу ростуть грибочки, а в казці В. Сутеєва «Під грибом» - грибок,  який виріс від дощу, став для звірят чудовою домівкою. Малята порівнювали грибочки за розміром, визначали їхню кількість, а насамкінець, для осінньої LEGO – галявини створили модель грибочка  з LEGO - цеглинок.

Емоційну насолоду від заняття отримали всі: і малюки, і батьки, і колеги!

 

 

 Більше фото на нашій сторінці у Facebook

0 Comments

Wed

25

Oct

2017

ЯК КЛЕНОВИЙ ЛИСТОЧОК ВРЯТУВАВ КОЛОБКА!

Сьогодні, 25 жовтня 2017 року, колеги, батьки вихованців і діти отримали  безмежне море позитивних вражень від інтегрованого заняття  «Як кленовий Листочок врятував Колобка», яке підготувала і провела для дітей молодшого дошкільного віку молода вихователька «Дзвіночка»  Юлія Петрівна Кузьменко в рамках методичного проекту «Інтеграція LEGO – технології в освітній процес».

Малята з безпосередньою дитячою щирістю разом з Кленовим Листочком рятували Колобка, допомагаючи йому виконати підступні завдання персонажів з казки: будували з  LEGO конструктора для Зайчика доріжку в лісі, Вовчику – подарували  різнокольорову башточку,  з Ведмедиком пограли в гру «Хто швидше знайде потрібну цеглинку», а для хитрої Лисички – змайстрували LEGO - намисто!

Колектив «Дзвіночка» пишається, що з малюками працюють вихователі, що безмежно люблять дітей і  ту справу, якою займаються!

                  

 

 Більше фото на нашій сторінці у Facebook

0 Comments

Tue

24

Oct

2017

З КОНСТРУКТОРОМ LEGO ГРАЛИ - МЕШКАНЦЯМ ДЖУНГЛІВ ДОПОМАГАЛИ!

У «Дзвіночку» продовжується Панорама перегляду освітньої роботи з дошкільниками в рамках методичного проекту «Інтеграція LEGO – технології в освітній процес». Сьогодні, вихователь вищої категорії  Олена Миколаївна Чаус  майстерно продемонструвала доцільне  та цікаве залучення дітей  старшого дошкільного віку до створення моделей з LEGO – конструктора  при вивченні теми «Тваринний світ джунглів».

 До перегляду освітньої роботи в групі «Грайлики» долучилися і батьки вихованців.

 

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

0 Comments

Tue

24

Oct

2017

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОЗВИВАЮЧИХ ІГОР НА ОСНОВІ LEGO - КОНСТРУКТОРА

0 Comments

Mon

23

Oct

2017

КОЛИ ВОНА ЗАГЛЯНЕ В САД – НАЛЛЄТЬСЯ СОКОМ ВИНОГРАД

Саме за такою темою 23 жовтня 2017 року педагоги «Дзвіночка» переглянули цікаве інтегроване заняття у досвідченого вихователя Валентини Анатоліївни Єнжиєвської в рамках методичного проекту «Інтеграція LEGO-технології в освітній процес». Діти старшого дошкільного віку з групи «Зайченята» вкотре з цікавістю розглядали, розповідали,  впізнавали на  дотик та за смаком, досліджували, порівнювали, визначали корисні та лікарські якості фруктів, що ростуть в наших садах та в тих, що не ростуть в наших місцевостях. Практична діяльність малят доцільно поєднувалась з LEGO  - конструюванням:  діти залюбки будували гроно винограду на кольоровому тлі, фруктове дерево  для осіннього саду, ящики для зберігання фруктів.

Разом з педагогами на занятті були присутні і батьки вихованців.

 

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

0 Comments

Fri

20

Oct

2017

ОСЬ ЗАХОДЬТЕ В ЗООПАРК! БЕЗ КВИТОЧКІВ, ПРОСТО ТАК!

У «Дзвіночку» розпочався колективний перегляд освітньої роботи з дошкільниками в рамках методичного проекту «Інтеграція LEGO-технологій в освітній процес». 20 жовтня 2017 року педагоги переглянули заняття «Ось заходьте в зоопарк! Без квиточків, просто так!» в групі дітей п’ятого року життя «Сонечко», що майстерно провела  вихователь Єрьоменко Катерина Ігорівна.

Використані форми роботи на занятті, систематизували знання малят про тварин зоопарку, а в другій частині заняття - діти залюби конструювали цих тварин з конструктора LEGO за власним вибором.

 

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

0 Comments

Thu

19

Oct

2017

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ БАТЬКІВ «ГРА З LEGO»

     Цікаво та пізнавально пройшов майстер-клас для батьків вихованців групи «Краплинки» за темою «Гра з LEGO – безмежний простір для розвитку дитини та цікаве заняття для всієї родини», що провела досвідчений вихователь «Дзвіночка»  Наталія Євгенівна Архіпова.

Насамкінець, до уваги батьків було запропоновано невеличкий відеоролик з життя малят групи «Будуємо та фантазуємо разом з LEGO» (дивіться нижче)

 

Колектив «Дзвіночка» щиро дякує батькам групи «Краплинки» за активну участь в майстер-класі.

 

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

 

Read More 0 Comments

Wed

11

Oct

2017

ЯК НАВЧИТИСЯ СЛУХАТИ ДИТИНУ

Саме за темою «Як навчитися слухати дитину» 10 жовтня 2017 року у «Дзвіночку»  вихователем групи «Грайлики» Чаус Оленою Миколаївною проведено дискусійно – семінарське заняття за участю батьків вихованців. Під час зустрічі батьки не лише дискутували на запропоновану тему, а й залюбки  розв’язували різні  життєві ситуації, пов’язані з вихованням дитини, вчилися знаходити конструктивні рішення у спілкуванні з малюком та в інтерактивних вправах набували навичок командної співпраці по знаходженню єдиного правильного рішення: Як почути свою дитину!

 

 

Більше фото на сторінці Facebook 

0 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ