Fri

29

Dec

2017

З НОВИМ РОКОМ!

0 Comments

Wed

27

Dec

2017

ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНИКІВ

На сайті Міністерства освіти та науки України опубліковані ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

 

Докладніше за посиланням

0 Comments

Wed

27

Dec

2017

ПРИМІРНИЙ ПЕРЕЛІК ІГРОВОГО ТА НАВЧАЛЬНО-ДИДАКТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Нещодавно Міністерством освіти і науки України затверджений новий примірний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти: Наказ  від 19.12.2017 № 1633 «Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти».

Перелік може бути адаптований до потреб кожного окремого закладу дошкільної освіти залежно від його типу, загальної кількості дітей, наявних приміщень і ділянок території, їхніх площ тощо.

Наведений підбір іграшок, посібників та обладнання, співвідношення обов`язкових і додаткових, основних і допоміжних засобів є примірними і може змінюватись з огляду на першочергові потреби, специфіку діяльності, можливості закладу, доступні джерела фінансування, динамічне оновлення сучасного ігрового асортименту тощо.

 

Завантажити документ можна тут:  nakaz_mon_19122017_1633

0 Comments

Thu

21

Dec

2017

ВИСТАВКА НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ КОМПОЗИЦІЙ

0 Comments

Wed

20

Dec

2017

МИ ЖИВЕМО НА УКРАЇНІ І ДУЖЕ ЛЮБИМО ЇЇ

19 грудня 2017 року цікаво і пізнавально пройшло заняття в групі «Зайченята» за темою «Ми живемо на Україні і дуже любимо її», що в рамках колективного перегляду провела досвідчений вихователь «Дзвіночка» Валентина Анатоліївна Єнжиєвська. Через різні форми роботи на занятті, що були вдало поєднані за своїм змістом, структурою та участю дітей, діти старшого дошкільного віку вкотре вели мову про свою країну, її народні і державні символи, історичні та географічні особливості, видатних людей рідної Батьківщини, народні ремесла, яким завжди славилася і пишалась Україна. Колегам було чому повчитися у Валентини Анатоліївни та започаткувати для своєї роботи.

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook.

0 Comments

Tue

19

Dec

2017

LEGO-СТІЛЬЧИКИ ДЛЯ МУХИ-ЦОКОТУХИ І ЇЇ ДРУЗІВ

Відповідно до Річного плану роботи педагоги «Дзвіночка» продовжують обмінюватися досвідом роботи через колективний перегляд організованих форм роботи з дошкільниками. 15 грудня 2017 року вихователь групи «Веселка» Марія Кузьменко провела цікаве заняття з логіко-математичного розвитку в поєднанні з LEGO конструювання для молодших дошкільнят. За сюжетом знайомої казки малята виконували різні пізнавально-розвивальні завдання та вправи: порівнювали самовари за розміром і відшукували найбільший,визначали форму запакованих подарунків, знаходили пелюстки до квіток, схожих на геометричні фігури, уточнювали колір та форму пелюсток, визначали кількість (багато) гостей на дні народження Мухи-цокотухи і з задоволенням будували з LEGO - цеглинок стільчики для гостей і «накривали» стіл для гостей казкової іменинниці.

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook.

0 Comments

Mon

18

Dec

2017

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ "ЗИМОВИЙ ВЕРНІСАЖ"

Шановні колеги!

Шановні батьки!

Напередодні Нового року запрошуємо відвідати нашу виставку новорічно-різдвяних композицій «Зимовий вернісаж», що  проходить в спортивній залі «Дзвіночка» з  19 по 26 грудня 2017 року.

 

Метою виставки – огляду новорічно-різдвяних композицій «Зимовий вернісаж» є  формування в дошкільників екологічного світогляду, пропаганда бережливого ставлення до природи, розвитку творчих здібностей та пізнавальної діяльності; формування практичних умінь та навичок щодо виготовлення новорічних і різдвяних композицій, які створюють різдвяну атмосферу без знищення живого дерева, активізації творчого потенціалу дітей, педагогів та батьків вихованців,  виховання почуття прекрасного.

Read More 0 Comments

Tue

12

Dec

2017

LEGO- МІСТО КЛИЧЕ В ГОСТІ

12 грудня 2017 року, в рамках засідання методичного об’єднання, вихователь «Дзвіночка» Ганна Ігорівна Казановська провела домінантне заняття  з фізичної культури для дітей старшого дошкільного віку за темою: «LEGO- місто кличе в гості».

 

Педагоги  ще раз переконалися, що LEGO - це цілий методичний комплекс, який може бути інтегрований практично у всі види роботи педагогів закладу дошкільної освіти в тому числі  і на заняттях з фізичної культури.

Read More 0 Comments

Mon

11

Dec

2017

ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ

Шановні відвідувачі сайту, шановні батьки та зацікавлені особи!

 

 

Відповідно до Закону України «Про освіту» (прийнятого 05.09.2017 р.), статті 30 «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти» на нашому сайті створена відповідна веб-сторінка «Прозорість та інформаційна відкритість». Звіт про фінансову звітність ви можете переглянути на вказаній сторінці.

0 Comments

Fri

08

Dec

2017

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ

08 грудня 2017 року у «Дзвіночку» відбулося засідання творчоі групи практичних психологів дошкільних закладів освіти міста з проблеми "Соціально-психологічна підтримка дітeй у сучасних умовах".

0 Comments

Tue

05

Dec

2017

КОШТОРИС НА 2017 РІК

Шановні відвідувачі сайту, шановні батьки!

 

 

З кошторисом дошкільного навчального закладу №1 «Дзвіночок» ви можете познайомитися на нашій сторінці «Прозорість та інформаційна відкритість закладу».

0 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ