АРХІВ НОВИН  ч. 7 (липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень 2016 р.) 

Thu

29

Dec

2016

З НОВИМ 2017 РОКОМ!

3 Comments

Mon

19

Dec

2016

БАГАТО ІГРАШОК - НЕ ОЗНАЧАЄ КРАЩЕ!

Всім відомо, що обов'язковим і безпосереднім супутником гри дітей є іграшка.  Але чи завжди багато іграшок, то краще? І чи завжди найцікавіше грати з дуже коштовною іграшкою?

На ці питання намагалась знайти відповідь молодий фахівець «Дзвіночка»  Ольга Клименко  спільно з малятами старшого дошкільного віку групи «Всезнайки» на інтегрованому занятті «Багато іграшок - не означає краще» (19.12.2016 р.).

 

Через власні малюнки діти згадали скільки різноманітних іграшок є у них вдома, розповіли  про іграшки, які  є улюбленими, а з якими іграшками – не граються зовсім і чому. Після розповіді вихователем оповідання В. Осеєвої «Сторож»,  малята дійшли висновку, що багато іграшок радості зовсім не приносить,  важливіше мати гарних  друзів  та цікавий сюжет гри, в якій є кожному місце і роль. Спробували порівняти ігри з коштовною електронною іграшкою робота, одного на всіх, де хтось тиснув кнопки, а інші – спостерігали, з веселими, захоплюючими іграми зі звичайнісіньким прапорцем.  Де малята наввипередки змагались один з одним на швидкість, доганяли один одного, ховали та шукали прапорець,   сміялись, бігали, бешкетували і радісно зробили висновок, що для веселої гри не обов'язково мати багато та коштовних іграшок.

Read More 0 Comments

Mon

19

Dec

2016

З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Я Святого Миколая
У віконце виглядаю,
Жду даруночків багато,
Бо я слухав маму й тата.
Мій, Святенький Миколаю,
Приходь скоріше, я благаю.

Тобі я щиро помолюся
І тихенько пригорнуся.
Щастя дай моїй родині
Моїй рідній  Україні!

 

Сьогодні, в день Святого Миколая, до малят «Дзвіночка» зі святковими привітаннями та театралізованим вситупом разом зі своїм координатором Петрушко Наталією Миколаївною  завітали вихованці Молодіжної дорадчої ради при міському голові.

Read More 0 Comments

Thu

15

Dec

2016

ОСОБЛИВОСТІ ВИХОВАННЯ ДИТИНИ В СІМ'Ї

 

 

Саме за такою темою: «Особливості виховання дитини в сім’ї» в рамках методичної роботи у «Дзвіночку» практичний психолог Світлана Лагода 15 грудня 2016року провела з батьками групи «Пізнайки» дискусійно-семінарське заняття з елементами тренінгу. На заняття були запрошені колеги та педагоги «Дзвіночка».

Read More 0 Comments

Mon

12

Dec

2016

І ЗНОВУ ПРО БЕРЕЖЛИВІСТЬ

          Знову в «Дзвіночку»  відповідно  до Річного плану роботи вихователь Юлія Кузьменко для своїх колег 12 грудня 2016 року провела відкрите інтегроване заняття «Папір – наше багатство», де малята групи «Всезнайки»  (діти 6-го року життя) вкотре вели розмову про папір, спосіб його виготовлення, обговорювали найцікавіші факти з історії паперу, згадували, як використаний папір разом з вихователем  здали на макулатуру, а за виручені кошти купили для групи книжки-розмальовки.  А ще – дійшли висновку, що  з використаного паперу: обгорток та коробок від цукерок, сторінок старого журналу, клаптиків кольорового паперу, що залишився від аплікації, харчових упаковок тощо – можна виготовити цікаві та оригінальні подарунки для друзів, для малят молодшої групи, тобто  надати друге життя паперу, що вже побував у вжитку.

Закінчилось заняття самостійним  виготовленням  із обгорток для цукерок прикрас на новорічну ялинку.

 

Задоволення отримали всі:  і «гості», що були присутні на занятті, від творчих цікавих педагогічних знахідок вихователя Юлії Петрівни, і діти, які з захопленням, самостійно виготовили новорічні прикраси!

Read More 0 Comments

Mon

05

Dec

2016

ФОРМУЄМО  ЕКОНОМІЧНИЙ ДОСВІД МАЛЮКІВ ЧЕРЕЗ ГРУ-СТРАТЕГІЮ

В «Дзвіночку» продовжується робота по формуванню у дошкільників економічного досвіду. Цього разу вихователь вищої категорії Олена Чаус запросила колег у творчу майстерню ігрової діяльності малюків групи «Грайлики». В присутності колег розвивався сюжет та дії гри-стратегії «Готуємось до зустрічі Нового року».

 

         Інтригою стала майже реальна проблема: сім’я  напередодні Нового року переїхала жити в нову квартиру. Ні часу, ні коштів не має на придбання ялинки, ялинкових прикрас і т.п. Що робити?  

Read More 0 Comments

Fri

02

Dec

2016

ЗАПРОШУЄМО ДО ГОЛОСУВАННЯ

Шановні батьки,

колеги, гості сайту!

На сайті Шосткинської міської ради розпочато голосування батьків дітей дошкільних навчальних закладів з метою отримання подарункових комплектів для своїх груп:

1. Меблі (5 комплектів)

2. Іграшки (5 комплектів)

3. Телевізор для міських дитячих садків ( 2 )

Просимо вас взяти участь в голосуванні та  допомогти нам отримати  новий комплект меблів  та комплект ігор. 

Увага! Голосування розпочалось 02.12.16 та триватиме по 12.12.16

На одній сторінці потрібно проголосувати 3 рази: окремо - за меблі, окремо - за іграшки, окремо за телевізор для однієї із груп.

Завчасно дякуємо за допомогу та розуміння!

 

Голосування проводиться за посиланням:

 

 http://www.shostka-rada.gov.ua/anons/do_uvagi_pedagogv_ta_batkv

Read More 2 Comments

Thu

01

Dec

2016

ШОСТКА -  МІСТО, ЯКЕ Я ЛЮБЛЮ!

З 1 по 15 грудня 2016 року з ініціативи міського голови М.П. Ноги та за підтримки виконавчого комітету Шосткинської міської ради, управління освіти Шосткинської міської ради проводиться конкурс відеороликів   «Шостка – місто, яке я люблю».

Учасники конкурсу – учнівські та педагогічні колективи дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів.

Представлені матеріали мають містити інформацію про наше місто, його пам’ятні та історичні місця, визначних діячів, традиції та інновації,  відрізнятися оригінальністю та креативністю.

Переможці будуть відмічені цінними подарунками.

 

Відеоролики надати до 15 грудня 2016 року до управління освіти. 

Read More 0 Comments

Thu

24

Nov

2016

МАЛЕНЬКІ ТАЄМНИЦІ ВЕЛИКОЇ ЕКОНОМІКИ

В  «Дзвіночку»  22 листопада 2016 року підведені підсумки проведення Панорами перегляду освітньої роботи з дошкільниками в рамках творчих проектів за загальною темою «Дітям про економіку, енергозбереження та заощадливість».

 

Проведений методичний захід виявився цікавою та дієвою формою підвищення професійної компетентності педагогів щодо реалізації завдань соціально-економічного виховання та фінансової освіти дошкільників. Робота здійснювалась  в декілька етапів:

Read More 0 Comments

Tue

15

Nov

2016

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДИДАКТИЧНИХ ПОСІБНИКІВ

14 листопада 2016 року  в «Дзвіночку» педагоги презентували дидактичні посібники та ігри, що виготовили власними руками.

          Дидактичні  ігри – це вид навчальних занять, які проводяться у вигляді навчальних ігор, що реалізують принципи ігрового, активного навчання та відрізняються присутністю правил, фіксованої структури ігрової діяльності та системи оцінювання.       

У виставці-презентації взяли участь 16 педагогів, що склало 84 відсотки від загальної кількості та було презентовано  17 зразків дидактичних посібників.

 

Представлені зразки в основному виготовлені з картону. Вихователь Валентина Бороденко  презентувала дидактичну гру «Свійські  тварини», що створена у формі мультимедійної презентації, виконаної у програмі PowerPoint.

Read More 2 Comments

Fri

11

Nov

2016

ВОДИТЬ ОСІНЬ ХОРОВОДИ ПІД МЕЛОДІЮ ДОЩІВ

Не зважаючи на те, що «…Осінь водить хороводи під мелодію дощів…»,  малята «Дзвіночка» під веселі, радісні та ліричні  мелодії  водили  хороводи, танцювали таночки, співали пісень, жартували,  поезією славили золоту осінню пору  та грали в цікаві ігри на розвагах, присвячених неповторній красі  щедрої,  золотої осені, що проходили в садочку з 28 жовтня по 4 листопада 2016 року.  На осінніх святах,  у виконанні малюків,  розважались  лісові звірята, бавились лісові грибочки,  демонстрували свою силу юні козачата, звеселяли гостей веселі горобинки та осінній дощик. А ще на гостини до малят прилітала хитра Сорока (вихователі: Ольга Клименко, Тетяна Кузьміна та мама Мишка Омельченка з групи «Пізнайки»),  раптово з’являвся Розбійник (Ігор Антоневич) і чарувала всіх своєю красою неповторна  пані Осінь (вихователь Марія Кузьменко).  

Read More 2 Comments

Tue

08

Nov

2016

СПОГАДИ ПРО БАРВИСТУ ОСІНЬ У "ДЗВІНОЧКУ"

Read More 0 Comments

Thu

27

Oct

2016

КОЖНУ КРИХІТКУ В ДОЛОНЬКУ!

Сьогодні, 27 жовтня 2016 року, в «Дзвіночку»  розпочалась Панорама перегляду освітньої роботи з дошкільниками в рамках творчих освітніх проектів «Дітям про економіку, енергозбереження та заощадливість». Відкрила Панораму досвідчений вихователь групи дітей молодшого (5-й рік життя) дошкільного віку «Зайченята» Валентина Анатоліївна Єнжиєвська. До уваги колег та батьків вихованців Валентина Єнжиєвська представила інтегроване заняття на узагальнюючому етапі  творчого проекту «Кожну крихітку в долоньку»за темою: «Трудились хлібороби у полі й на току, спасибі їм велике за працю нелегку!»

Read More 0 Comments

Fri

21

Oct

2016

А МИ ЯБЛУЧКА ЧЕРВОНІ - ПРОСИМОСЬ ДО ВАС В ДОЛОНІ!

21 жовтня – всесвітній День яблук. В «Дзвіночку»  в групі «Грайлики» вихователем Маланухо Наталією проведено цікаве інтегроване, навчально – пізнавальне заняття «А ми яблучка червоні – просимось до вас в долоні!». Малята залюбки досліджували яблука різних сортів за допомогою різних аналізаторів: дотику, зору, слуху, смаку. Досліджували: чи тоне яблуко в воді, розповідали про те, як виростають яблука з маленької насінини, за допомогою мультимедійної презентації дізнались про великий шлях подорожі яблука від фруктового саду до склянки соку на столі, рахували кількість зерняток в різних яблуках, самі чавили яблучний сік, згадували казки та прислів’я про яблука і, звичайно, смакували, смакували, смакували  смачними, соковитими, духмяними яблуками!

 

Більше фото на сторінці Facebook : https://www.facebook.com/natali.metodist

Read More 0 Comments

Wed

19

Oct

2016

У КАЛИНИ ЯГІДКИ - ЧЕРВОНЕНЬКІ КРАПЕЛЬКИ!

За такою темою у «Дзвіночку» в групі дітей молодшого (5-й рік життя) дошкільного віку «Пізнайки»  19 жовтня 2016 року вихователем Кузьміною Тетяною проведено цікаве навчально-пізнавальне заняття соціального спрямування для вихователів «Дзвіночка» та слухачів курсів підвищення кваліфікації від СОІППО. Малеча розповіла, що хоч і готуються вони до Свята осені і, начебто, всі осінні городні роботи завершились і зібраний весь урожай, проте ягідки калини ще й досі на кущі. Діти разом з вихователем згадали де росте калина, як вона цвіте навесні, як зав’язуються ягідки на кущі та  коли і як дозрівають. Скуштували самі ягоди, вербалізували свої смаки, роздивились калинові зернинки, порівняли ягідки калини з намистинками і червоненькими крапельками та знайшли велику схожість. Підкреслили, що калина – це символ України, згадали про калину безліч прислів’їв, залюбки зіграли на сопілочках, виготовлених з калинових гілочок та прикрасили до осіннього свята ягодами калини смачний коровай!

 

Більше фото на сторінці Facebook : https://www.facebook.com/natali.metodist

Read More 0 Comments

Wed

19

Oct

2016

ОСІНЬ В НАС ДАВНО ГОСТЮЄ, НАС ДАРАМИ ПРИГОЩАЄ!

За такою темою у «Дзвіночку» в групі дітей молодшого дошкільного віку «Чомусики» вихователем Бороденко Валентиною проведено цікаве навчально-ігрове заняття з використанням дослідницької діяльності для вихователів «Дзвіночка» та слухачів курсів підвищення кваліфікації від СОІППО. Маленькі «чомусики» разом з вихователем згадували дари осені, що ростуть на городах та в садах. Порівнювали на смак яблука і помідори, розрізняли їх за кольором та величиною, знаходили і порівнювали насіння яблук, помідорів, квасолі. Дізналися, що з квасолин можна викласти цікавий візерунок і виготовити гарненьке брязкальце, щоб бавити маленьку сестричку чи братика або гратися самим. На «осінньому городі» (панно) «навели» лад: яблуко – під яблуню: воно дозріло і впало, «підвели» дівчинку до яблуні, щоб зібрала достиглі яблука, не пустили туди лисичку, павучка посадили на кору яблуні, щоб він заховався під кору дерева на зиму…

 

Більше фото на сторінці Facebook : https://www.facebook.com/natali.metodist

Read More 0 Comments

Thu

13

Oct

2016

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ - НОВОНАРОДЖЕНЕ СВЯТО З ДАВНІМИ ТРАДИЦІЯМИ

 У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. Тож День захисника Вітчизни — це всенародне свято. Воно є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та проявом поваги народу до них. У нього славні традиції, за ним стоїть сама історія, сповнена героїки подвигів, яскравих вчинків.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ "Про День захисника України" від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

 

Зі святом!

Read More 0 Comments

Tue

11

Oct

2016

ФЕСТИВАЛЬ "ГАРМОНІЯ РУХУ - 2016"

Read More 0 Comments

Fri

30

Sep

2016

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

0 Comments

Fri

23

Sep

2016

З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

0 Comments

Thu

22

Sep

2016

КВІТИ ОСІННІ ЩЕ ПОВНІ СНАГИ

Read More 0 Comments

Tue

20

Sep

2016

ПРОГРАМНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ  ДНЗ

Шановні колеги!

  

 

На  сайті Інституту модернізації змісту освіти

 http://www.imzo.gov.ua та на  сайті  Міністерства освіти і науки ви можете   завантажити програми  комплексні і парціальні  для організації освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі  у 2016-2017 навчальному році.

0 Comments

Wed

14

Sep

2016

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК У "ДЗВІНОЧКУ"

Сьогодні, 14 вересня 2016 року,  в рамках Олімпійського тижня, в «Дзвіночку» проведено Всеукраїнський олімпійський урок. До «Дзвіночка»  традиційно завітали 11 вихованців  Шосткинської дитячо-юнацької спортивної школи ( КДЮСШ) «Барса» разом зі своїм тренером  – викладачем вищої категорії Приходько Лілією Станіславівною. 

Серед гостей були і  випускниці нашого «Дзвіночка»: 

-      майстер спорту України, чемпіонка України, переможниця міжнародних змагань, призерка Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці), член юніорської збірної команди України  Шерстюк Валерія(15 років). Валерія  в листопаді 2015 року представляла Україну  на чемпіонаті світу в Данії;

Read More 1 Comments

Mon

12

Sep

2016

СПОГАДИ ПРО ЛІТО!

Read More 0 Comments

Wed

07

Sep

2016

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОЇ РОБОТИ В ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Міністерство освіти і науки оприлюднило інструктивно-методичні  рекомендації щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи у дошкільних навчальних закладах.

 

 

 Детально ознайомитися можна тут

Read More 0 Comments

Wed

07

Sep

2016

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ З МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Вийшов лист Міністерства освіти та науки від 02.09.2016 № 1/9-454 «Щодо організації роботи з музичного виховання дітей у дошкільних навчальних закладах».

 

З листом можна ознайомитися тут

Read More 0 Comments

Fri

02

Sep

2016

ЧУДО ПРИРОДИ!

Сьогодні, 2 вересня 2016 року, батьки вихованців принесли до «Дзвіночка» букетик квітучого бузку!!!! Квіти духмяні, як навесні. За календарем вересень – а в природі квітне бузок! Дуже дивно! Малята «Дзвіночка» милувались квітами, а дорослі – дивувались! Зацвів бузок на Шосткинщині в селі Собичево.

Read More 1 Comments

Thu

01

Sep

2016

ЗІ СВЯТОМ!!!

0 Comments

Tue

30

Aug

2016

СВЯТКУЄМО ДЕНЬ МІСТА РАЗОМ!

Шановні колеги,

батьки вихованців, користувачі сайту!

 

 

Запрошуємо відсвяткувати 2 вересня 2016 року День нашого міста разом!

До Вашої уваги повна програма святкування Дня міста Шостка – 2016:

Read More 0 Comments

Tue

23

Aug

2016

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ

Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора. Протягом років наш стяг став не просто символом державності - він майорить під час найважливіших подій в історії країни. Синьо-жовтий прапор став уособленням свободи, сили і єднання нашого народу. Тож, зі святом! 
Наш прапор нині відомий в усьому світі. Спільний рух на шляху реформ, розвиток економіки і позитивні зміни у суспільстві мають кожен день зміцнювати авторитет України та її символів.

0 Comments

Mon

22

Aug

2016

ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО ПІДСУМКІВ РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНОЇ, ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ, ПОЗАШКІЛЬНОЇ ТА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ У 2015/2016 н.р.

Шановні колеги! 

 

18 серпня 2016 року          в Будинку Уряду відбулася педагогічна конференція«Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік».Конференція відбулася під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, за участі Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслава Кириленка та Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Read More 0 Comments

Thu

18

Aug

2016

ЯК У НАШОМУ МІСТІ БУДУТЬ СВЯТКУВАТИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Шановні коллеги,

батьки вихованців, користувачі сайту!

 

 

Запрошуємо вас на святкові  заході з нагоди Дня Прапора та 25-ї річниці незалежної України, які відбудуться в нашому місті.

Джерело: http://www.shostka-rada.gov.ua/anons/yak_u_shostc_svyatkuvatimut_den_nezalezhnost_programa_zahodv

Read More 0 Comments

Wed

17

Aug

2016

РЕКОМЕНДОВАНО ДО ВИКОРИСТАННЯ В ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ У 2016-2017 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Шановні коллеги!

 

Міністерство освіти і науки України листом від 12.08.2016 № 1/9-432 надіслало Перелік навчальної літератури, рекомендованої для використання в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році

До Переліку увійшло 244 назви навчальної літератури. Окрім комплексних і парціальних програм та програм і посібників для роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби, у Переліку подано із вказівкою на освітні лінії: навчально-методичні, методичні посібники, методичні рекомендації, збірки, хрестоматії навчальні посібники, альбоми, робочі зошити для дітей, наочні посібники.

 

Джерело: http://www.pedrada.com.ua/news/3892-rekomendovano-dlya-vikoristannya-v-doshklnih-zakladah-u-20162017-navchalnomu-rots

Read More 0 Comments

Mon

08

Aug

2016

ЧИ ВІДПУСКАТИ ВИХОВАНЦЯ ДОДОМУ У СУПРОВОДІ СТАРШИХ БРАТИКА ЧИ СЕСТРИЧКИ?

Часом батьки, затримуючись на роботі або з інших причин, доручають забрати малюка з дошкільного закладу своїм старшим дітям. Розглянемо юридично, чи вправі вихователь відпускати свого вихованця додому у супроводі старших братика чи сестрички Відповідно до частини другої статті 151 Сімейного кодексу України від 10.01.2002 № 2947-ІІІ (СК) батьки мають право залучати до виховання дитини інших осіб, передавати її на виховання фізичним та юридичним особам. Згідно з частиною третьою статті 8 Закону України «Про дошкільну освіту»

Read More 0 Comments

Fri

29

Jul

2016

ДЕНЬ ЖАРТІВ, СМІХУ ТА ВЕСЕЛОЩІВ!

Згідно Наказу управління освіти Шосткинської міської ради №135-ОД від 20.05.2016 року «Про організацію роботи дошкільних навчальних закладів в літній період 2016 року» «Дзвіночок» працював з малятами по 29.07.2016 року. В «Дзвіночку» відпочивали та виховувались не лише свої вихованці, а і малюки дошкільних навчальних закладів №№3,5,7,ШНВК№9. 

Цьогорічне літо виявилось напрочуд різним: сонячним і похмурим, спекотним і холодним, засушливим і дощовим! Але малятам в «Дзвіночку» сумувати не довелось. Педагоги закладу щотижня залучали малят до різноманітних свят та розваг:

Read More 0 Comments

Wed

27

Jul

2016

15 КРОКІВ ПРОТИ ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ

Шановні колеги!


 «Дзвіночок» з великим  нетерпінням чекає своїх  педагогів з літніх відпусток!

Маємо надію, що  літня відпустка принесе вам незабутні враження, гарний відпочинок, зміцнить здоров’я і, без сумніву, викличе щире бажання знову зануритися в педагогічну діяльність!

Проте,  якщо комусь було замало часу емоційно відпочити і продуктивно налаштуватися на професійну діяльність, радимо скористатися порадами  Ірини Хмельницької.

 

Джерело:https://www.facebook.com/IzdatelstvoOsnova/posts/1076519302429324:0

Read More 0 Comments

Wed

27

Jul

2016

ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ - ПРИСВЯТИТИ 25-РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні колеги!

Перший урок у новому навчальному році Міністерство освіти і науки України пропонує освітянам присвятити відзначенню 25-ї річниці Незалежності України. Про це йдеться в листі МОН України від 20.07.2016 № 1/9-385.

 

Джерело: http://pedpresa.ua/164517-mon-rekomenduye-osvityanam-pershyj-urok-prysvyatyty-25-j-richnytsi-nezalezhnosti-ukrayiny.html

Read More 0 Comments

Wed

27

Jul

2016

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОЇ РОБОТИ В ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ В 2016-2017 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Шановні колеги!

Міністерство освіти та науки України  підготувало  інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році».

 

Детально познайомитись можна за посиланням: http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/5693-

Read More 0 Comments

Fri

15

Jul

2016

ЗВІТ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ

На підставі  наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 р. № 178 та «Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю» 15.07.2016 року  в «Дзвіночку» відбулися загальні збори колективу.  На порядку денному були розглянуті наступні питання:

Read More 0 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ