АРХІВ НОВИН ч.6  (квітень, травень,червень 2016р.)

Mon

13

Jun

2016

ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО БЕЗПЕКУ ВЛІТКУ!

Літо – чудова пора! Тут і захоплюючі подорожі з рідними, і веселі ігри з друзями на прогулянці. А ще – цікаві пригоди під час походів до лісу, ставка, річки,  несподівані зустрічі й нові знайомства. Відпочинок улітку завжди йде на користь, якщо, звичайно, постійно дбати про власну безпеку і безпеку рідних. Щоб відпочинок не приніс небажаних проблем, пропонуємо вам, шановні дорослі, ще раз повторити правила безпеки (за матеріалами сайту: http://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/golovna) та навчити правилам безпеки своїх вихованців та власних дітей!

Read More 0 Comments

Wed

01

Jun

2016

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У "ДЗВІНОЧКУ"

Read More 0 Comments

Thu

26

May

2016

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ У "ДЗВІНОЧКУ"

25 травня 2016 року у «Дзвіночку» відповідно до  Річного плану відбулися загальні батьківські збори. Були обговорені питання: про підсумки роботи педагогічного колективу за поточний навчальний рік,  про роботу «Дзвіночка» в літній період, про взаємодію батьків  та педагогів щодо засобів та методів турботи про здоров’я дітей, про формування позитивних правил в житті малюків, про проблеми та засоби їх розв’язання в становленні і розвитку мовлення дитини та інше.

 

  Перед батьківською громадою виступили завідувач «Дзвіночка» Неселевська Ольга Володимирівна, практичний психолог Лагода Світлана Олександрівна,  вчитель-логопед Гетьманенко Ірина Вікторівна, старша сестра медична Рубан Людмила Василівна

Read More 0 Comments

Mon

23

May

2016

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ У "ДЗВІНОЧКУ"

Read More 0 Comments

Thu

19

May

2016

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У "ДЗВІНОЧКУ"

Read More 0 Comments

Tue

17

May

2016

МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ "ВЕСЕЛІ СТАРТИ"

17 травня 2016 року команда малят нашого «Дзвіночока» під керівництвом вихователя з фізичної культури Кузьменко Марії Василівни взяла участь у міських змагання з легкої атлетики «Веселі старти».

Честь «Дзвіночка» захищали 5 хлопчиків: Матвеєв Артем, Ус Єгор, Ягупа Ростислав, Онщенко Ілля, Кирута Ігор  та 5 дівчаток: Кривущенко Альона, Бацура Марія, Єлецька Марія, Новик Марія, Бєлякова Катерина.

Діти змагалися у метанні м’ячиків на дальність та з бігу на 30 метрів.

Кривущенко Альона посіла 3 місце з бігу на 30 метрів.

За активну участь вся команда малят була нагороджена  Почесними грамотами, медалями  та солодкими подарунками.

Read More 0 Comments

Tue

17

May

2016

ВИПУСКНІ СВЯТА В "ДЗВІНОЧКУ"

Read More 0 Comments

Thu

12

May

2016

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Read More 0 Comments

Thu

28

Apr

2016

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Read More 0 Comments

Wed

27

Apr

2016

ВЕЛИКДЕНЬ ІДЕ - БЛАГУ ЗВІСТКУ НЕСЕ!

Розмова з дітьми про Великдень
на сайті журналу “Джміль”

Говорити з дошкільнятами та молодшими школярами про християнські свята непросто, але необхідно. Особливо відчутна така потреба напередодні великих свят — Різдва, Великодня, Трійці. Адже в Україні вони є державними і широко відзначаються, тож розуміння їхньої сутності потрібне дітям не лише з християнських родин.

Доступно, просто і щиро розкажіть малятам, у що вірять християни всього світу і чому шанують Великдень як найбільше свято.

Ми багато говоримо про зовнішні атрибути свята, народні традиції його відзначення, але важливо також дохідливо і мудро, без заглиблення у релігійні тонкощі розповісти дітям про його духовний сенс.

 

Провести саме таку розмову з малятами допоможе публікація журналу “Джміль” (2016, № 2) “Великдень іде — Благу звістку несе”, повний текст якої подано на сайті журналу.

Read More 0 Comments

Fri

22

Apr

2016

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ТЕАТРАЛЬНОГО ГУРТКА "КАЗКАРИК"

Read More 0 Comments

Fri

22

Apr

2016

ВІТАЄМО ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА "ДЗВІНОЧКА" ЗІ СВЯТОМ!

З нагоди 25-річчя з дня створення психологічної служби системи освіти України вітаємо практичного психолога «Дзвіночка» Світлану Олександрівну Лагоду з професійним святом та з нагородженням Почесною грамотою Міського голови за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у становлення та розвиток психологічної служби міста, впровадження сучасних досягнень психологічно науки у навчально-виховний процес !

 

Щиро бажаємо Вам, Світлано Олександрівно, гарного настрою та посмішок на кожний день, нехай професійний успіх, творча наснага та оптимізм крокують поруч з Вами з року в рік, а невичерпна життєва енергія  сприяє здійсненню всіх  Ваших планів, задумів і мрій!!!

Read More 0 Comments

Thu

14

Apr

2016

ФОТОІСТОРІЯ ПУБЛІЧНОГО ЗВІТУ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ "ДЗВІНОЧКА" В РАМКАХ ДЕРЖАВНОЇ АТЕСТАЦІЇ

Read More 3 Comments

Wed

13

Apr

2016

ПЕДАГОГИ "ДЗВІНОЧКА" - В ПРОФЕСІЙНИХ КОНКУРСАХ!

Read More 2 Comments

Tue

12

Apr

2016

РОЗПОЧАЛАСЬ ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ "ДЗВІНОЧКА"

Відповідно до Законів України   «Про освіту»,   «Про дошкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 30 січня 2015року  №67, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015   №173/26618 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», наказу управління освіти Шосткинської міської ради від 10.03.2015 року за № 56/1-ОД «Про затвердження перспективних планів проведення державної атестації навчальних закладів на 2015-2025 роки та плану проведення державної атестації навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році» 11 квітня 2016 року розпочалась атестаційна експертиза Шосткинського дошкільного навчального  закладу (ясел-садка) №1 «Дзвіночок»  Шосткинської міської ради Сумської області.

Read More 1 Comments

Mon

04

Apr

2016

ХАЙ ЗВУЧИТЬ ВЕСЕЛИЙ СМІХ!

      1 квітня 2016 року у «Дзвіночку» в групі дітей молодшого (5 р.ж.) дошкільного віку «Всезнайки» відбулася спортивна розвага, присвячена Дню Гумору, під назвою «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!». Розвагу підготувала вихователь з фізичної культури Кузьменко Марія Василівна.

Read More 1 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ