АРХІВ НОВИН  ч. 5 (січень, лютий, березень 2016р.) 

Fri

25

Mar

2016

В "ДЗВІНОЧКУ" ЗАВЕРШИЛАСЬ АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІВ

24 березня 2016 року в «Дзвіночку»  відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії закладу.

За результатами атестації у 2015 -2016 навчальному році  та на підставі рішення атестаційної комісії від 24.03.2016 року, протокол № 2, прийнято рішення:

 Вихователь Єрьоменко Катерина Ігорівна – відповідає займаній посаді  та раніше встановленому 9 тарифному розряду;

           Вихователь Бороденко Валентина Сергіївна  – відповідає займаній посаді та присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії».

      Вчитель  - логопед Гетьманенко Ірина Вікторівна - відповідає займаній посаді та присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії».

Read More 1 Comments

Tue

15

Mar

2016

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ПЕДАГОГІВ

Відомо, що основними принципами атестації педагогічних працівників є відкритість та колегіальність. А творчий звіт – це і є публічна форма представлення власного досвіду чи системи роботи за певний період .

15 березня 2015 року,  в «Дзвіночку» творчо звітували педагоги, що атестуються в поточному навчальному році: вчитель –логопед Гетьманенко Ірина Вікторівна, вихователі: Бороденко Валентина Сергіївна  та Єрьоменко Катерина Ігорівна.

 

Педагоги представили власні напрацювання, досягнення та  досвід роботи з пріоритетних напрямків діяльності:

Read More 0 Comments

Fri

11

Mar

2016

ПРО АТЕСТАЦІЙНУ ЕКСПЕРТИЗУ "ДЗВІНОЧКА"

11.03.2016 року методист міського методичного кабінету управління освіти Шосткинської міської ради Мозгова Т.І. відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 30 січня 2015 року №67, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року №173/26618 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, наказу управління освіти Шосткинської міської ради від 10.03.2015 року за № 56/1-ОД «Про затвердження перспективних планів проведення державної атестації навчальних закладів на 2015-2025 роки та плану проведення державної атестації навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році», познайомила колектив «Дзвіночка» з Наказом управління  освіти Шосткинської міської ради №60-ОД від 11.03.2016 року «Про проведення атестаційної експертизи Шосткинського дошкільного навчального закладу  (ясел-садка) №1 «Дзвіночок» Шосткинської міської ради Сумської області».

Read More 4 Comments

Fri

04

Mar

2016

ПОДЯКА ЗА СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ!

З ледь відчутним теплим подихом весни до нас приходить чудове свято! Свято весни, сонячного тепла, краси, свято жінок -  8 Березня! Щороку в «Дзвіночку», напередодні чудового свята, лунають веселі пісні, звучать теплі привітання дівчаткам, сестричкам, матусям, бабусям і всім жінкам, адже світова історія осяяна мудрістю та ніжністю саме жінки – Берегині і Трудівниці!!!

 

Але цього року в залі «Дзвіночка» панувала особлива святкова атмосфера! Веселий та святковий настрій малюкам, матусям та всім гостям подарували ті ж самі жінки, що працюють в нашому «Дзвіночку» і які мають велике, золоте, наповнене любов’ю до дітей, серце, які безмежно віддані своїй професії і небайдужі до справи, якою займаються щоденно.

Read More 3 Comments

Fri

04

Mar

2016

ЗІ СВЯТОМ!

Read More 1 Comments

Wed

02

Mar

2016

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА "ДИТИНА В ДОШКІЛЬНІ РОКИ"

Шановні колеги!

Дитина в дошкільні роки : комплексна освітня програма / автор. колектив ; наук. керівник К. Л. Крутій. – Запоріжжя : ТОВ “ЛІПС” ЛТД, 2016. – 160 с.

 

Оновлення освітньої програми обумовлено закономірною необхідністю: соціальним розвитком суспільства і психолого-педагогічної науки, вимогами практики та обов’язковістю дошкільної освіти для дітей п’ятирічного віку, визначеною Законом України “Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу” (2010 р.), Базовим компонентом дошкільної освіти в чинній редакції 2012 р., а також протиріччями, що існують у сучасній дошкільній освіті.

Read More 0 Comments

Wed

02

Mar

2016

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА "ДИТИНА"

Шановні колеги!

Вийшла з друку програма "Дитина", створена науковцями Київського університету імені Бориса Грінченка. 

Методичний комплект освітня програма для дітей від  2 до 7 років «Дитина» та методичні рекомендації до Освітньої програми розроблені відповідно до Базового компонента дошкільної освіти.

Зміст освітньої програми з дітьми структурований за принципом інваріантності та варіативності. Він дає змогу відійти від традиційної системи занять, оскільки уможливлює інтеграцію різних видів діяльності. 

Програму рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист МОН України № 1 /11 -16163 від 09.11.2015 р.).

Read More 6 Comments

Thu

25

Feb

2016

НЕЗМІННОЮ Є МЕТА В ОСВІТІ - ЗДОРОВІ ЩОБ ЗРОСТАЛИ ДІТИ!

Саме за темою: «Незмінною є мета в освіті – здорові щоб зростали діти»  25 лютого 2016 року в «Дзвіночку» пройшов День відкритих дверей для батьків вихованців.

До уваги батьків були запропоновані консультації - поради завідуючої Неселевської Ольги Володимирівни за темою: «Організація здоров’я збережувального освітнього простору в ДНЗ», практичного психолога Лагоди Світлани Олександрівни «Психічне здоров’я дитини: збереження та зміцнення»старшої сестри медичної Ольшанченко Ірини Володимирівни - «Раціональне харчування дошкільників - запорука їхнього здоров'я», вихователя-методиста Шалди Наталії Володимирівни - «Формування у дошкільників ціннісного ставлення до власного здоров’я засобами організованих освітніх форм роботи». 

Вихователі груп з метою формування у дошкільників позитивного ставлення до зміцнення власного здоров’я підготували цикл різноманітних занять з різною тематикою. Батьки побували на наступних заходах:

Read More 4 Comments

Tue

16

Feb

2016

СКОРІШ, ЛЮБА ВЕСНО, ДО НАС ЗАВІТАЙ, ЩОБ ЗНОВУ ОЗВАВСЬ СОЛОВЕЙКАМИ ГАЙ!

      15 лютого 2016 року  у «Дзвіночку» відбулася спортивна розвага до свята Стрітення під назвою «Скоріш, люба Весно, до нас прибувай, щоб знову озвавсь соловейками гай!». Розвагу підготувала вихователь з фізичної культури Кузьменко Марія Василівна. 

   Як тільки - но до дошкільників у гості завітала Зима (вихователь Кузьменко Юлія Петрівна),  то одразу ж «заморозила» малят. Заспівавши  веселу веснянку, діти покликали квітучу Весну (вихователь Клименко Ольга Петрівна), яка звільнила діток з холодного полону. 

Read More 2 Comments

Fri

29

Jan

2016

10 НАЙГОЛОВНІШИХ КРОКІВ У РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В "ДЗВІНОЧКУ" У 2015 РОЦІ

Шановні колеги, батьки, гості сайту!

 

 Стало традицією – визначати найважливіші події, що супроводжували  наш «Дзвіночок» упродовж 2015 року. Тож до вашої уваги - головні події нашого дошкільного життя:

 

І КРОК. Участь педагогів  у Всеукраїнських конкурсах:

Вихователь – методист Шалда Наталія Володимирівна, вихователь

Зеленська Людмила Анатоліївна взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Планета дитинства», в номінації «Найменші у дитячому садку» з творчим доробком «Встановлення довірливих відносин між педагогами та батьками в групі дітей раннього віку», організованого редакцією колегії «БВДС» та стали переможцями, нагороджені Дипломами.

 

ІІ КРОК. Участь у конкурсах, виставках, фестивалях, організованих управлінням освіти Шосткинської міської ради  та Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти:

 

 Дошкільний навчальний заклад №1 «Дзвіночок»  в листопаді місяці посів ІІ місце в номінації «Фізкультурно-оздоровче спрямування» в Обласному фестивалі «Гармонія руху – 2015».

Read More 0 Comments

Mon

18

Jan

2016

ЗМІНИ В УМОВАХ ОПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ У ДНЗ

Внесено зміни до статті 35 Закону України "Про дошкільну освіту", зокрема, частину п'яту викладено у такій редакції:

"Батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі у розмірах, визначених органами місцевого самоврядування або відповідними органами управління.

 

         Пільгові умови оплати харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для багатодітних та малозабезпечених сімей та інших категорій, які потребують соціальної підтримки, надаються за рішенням органу місцевого самоврядування за рахунок коштів місцевого бюджету.

Read More 0 Comments

Thu

14

Jan

2016

КАЛЕЙДОСКОП СПОГАДІВ ПРО НОВОРІЧНІ СВЯТА

З 24-го  по 30 грудня 2015 року  в «Дзвіночку» проходили новорічні святкові ранки.  Новорічне свято завжди очікуване, яскраве, веселе і, по  своєму, унікальне та неповторне! Новорічні ранки в «Дзвіночку» були насичені художніми композиціями, піснями, таночками, іграми та конкурсами.  Проте пролітають такі свята завжди як одна мить!

 

В цьому році святковий настрій малюкам «Дзвіночка» подарували музичні керівники: Демиденко Людмила Іванівна, Якименко Інга Борисівна, Косенко Світлана Іванівна.

Read More 0 Comments

Wed

13

Jan

2016

ВІТАЄМО!

0 Comments

Wed

13

Jan

2016

ВІДЕО - ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАШОГО МІСТА У ФОРМАТІ 3D  

1 Comments
Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ