АРХІВ НОВИН (2015р.) ч.4

Wed

30

Dec

2015

ВІТАЄМО З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!

Read More 2 Comments

Wed

30

Dec

2015

БАТЬКИ ВИХОВАНЦІВ - В РОЛІ ДІДІВ МОРОЗІВ

Новий рік - це свято, яке незалежно від віку, люблять всі. Проте найбільше новорічні свята чекають діти. Малята щиро вірять в казкові дива  і в те, що обов’язково під Новий рік прийде Дід Мороз та подарує бажані подарунки.

Казкову, чарівну атмосферу на новорічних святах в «Дзвіночку» цього року артистично створили татусі та старші братики вихованців, що  неперевершено зіграли роль Діда Мороза і роль Лішака.

Колектив «Дзвіночка» висловлює щиру вдячність за виконання ролі Діда Мороза: 

Адаменку Андрію Віталійовичу (група «Добрики»)

Read More 2 Comments

Mon

28

Dec

2015

ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ МІСЬКОЇ ВИСТАВКИ ДИДАКТИЧНИХ ПОСІБНИКІВ

26 грудня 2015 року підведені підсумки міської виставки дидактичних ігор, метою якої було  стимулювати інноваційну діяльность педагогів,  орієнтувати їх на особисту й творчу самореалізацію; популяризувати кращі педагогічні здобутки дошкільних працівників.

Колектив «Дзвіночка» пишається, що дидактичний посібник «Шкарпетки співочі, до гри охочі», що виготовила  вчитель - логопед Гетьманенко Ірина Вікторівна, визнаний найкращим в номінації «Практична цінність». 

Колектив «Дзвіночка» щиро вітає вчителя-логопеда Гетьманенко Ірину Вікторівну з перемогою та бажає  нових цікавих ідей і сприятливх умов для реалізації задуманих планів і творчих ідей!

Read More 1 Comments

Mon

28

Dec

2015

ВИЗНАЧЕНІ ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ВЕБ-САЙТ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

На початку листопада Міська влада оголосила  «Конкурс на кращий веб – сайт навчального закладу» в рамках науково – практичної конференції «Проблеми впровадження ІТ – технологій і кластерних аспектів». Конкурс проходив за номінаціми:

Кращий сайт навчального закладу;

Кращий сайт дошкільного навчального закладу;

Кращий сайт позашкільного навчального закладу.

Призовий фонд становив:

За перше місце – 3 сучасних комп’ютери;

За друге місце – 2 сучасних комп’ютери;

За третє місце – 1 сучасний комп’ютер.

Сьогодні, 28 грудня 2015 року,  відбулось нагородження переможців міського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. 

Сайт нашого «Дзвіночка» зайняв почесне друге місце в номінації «Дошкільні навчальні заклади». Перше місце – посів ДНЗ №6, третє ДНЗ №2.

Read More 4 Comments

Tue

22

Dec

2015

"ДЗВІНОЧОК" ДЯКУЄ БАТЬКАМ!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Вихованці та колектив «Дзвіночка» щиро дякують Вам за участь та допомогу в організації виставки «Зимовий вернісаж»! Бажаємо Вам новорічного настрою та веселих свят!

 

В групі «Дзвіночки» за найкращі роботи персонально висловлюємо подяку батькам:

Read More 0 Comments

Mon

21

Dec

2015

ЗИМОВИЙ ВЕРНІСАЖ В "ДЗВІНОЧКУ"

В  «Дзвіночку»  з 17.12.15 по 25.12.15р. проходить виставка новорічно-різдвяних композицій «Зимовий вернісаж».

На виставку  представлено – 154 зразки різноманітних новорічних та різдвяних поробок, композицій, новорічних картин та колажів, виготовлених руками вихованців, батьків, педагогів закладу. Роботи, представлені на виставку, вражають високою майстерністю виконання, вмілим використанням народних та сучасних традицій виготовлення новорічно-різдвяних атрибутів. До кожної композиції додається підпис з зазначенням назви композиції та прізвища авторів. Виставка демонструє естетичний смак та любов до зимових свят всіх її учасників.

Цього року на виставці спостерігається тематична спрямованість експонатів. 

Колекцію стилізованих ялинок «Ялинковий хоровод» представили групи: «Краплинки», «Веселка», «Грайлики». Для створення  креативних ялинок  використано папір, нитки, тканину, бісер, шишки, жолуді, пластикові ложки, бісер, різнокольорове намисто та інші матеріали.

Read More 1 Comments

Mon

21

Dec

2015

ВИСТАВКА ДИДАКТИЧНИХ ПОСІБНИКІВ

В  «Дзвіночку» підведені підсумки щорічної виставки-презентації дидактичних посібників, що проходила в закладі з 14 по 18 грудня 2015 року.

У виставці-презентації взяли участь 15 педагогів, що складає 80 відсотків від загальної кількості та було презентовано  22 зразки дидактичних посібників.

Представлені зразки були  виготовлені з картону, паперу, з тканини.  2 зразки представлені в авторському виконанні, решта – виготовлені за зразком. До кожного зразка додавався паспорт, в якому зазначено назву дидактичного посібника, автора, описані функціональні можливості, вік дітей, матеріал з якого виготовлено обладнання.

 

Дидактичні посібники, представлені на виставці, мали в основному поліфункціональний характер, але за домінуючими завданнями, посібники можна умовно розприділити за таким педагогічним спрямуванням:

Read More 0 Comments

Sat

19

Dec

2015

В УКРАЇНІ СТВОРЕНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС ПРО ЩЕПЛЕННЯ ТА ІМУНОПРОФІЛАКТИКУ

 

До уваги батьків, медичних працівників, педагогів!

 

Нещодавно за підтримки компанії GlaxoSmithKline в Україні запустили ресурс «Мои прививки».

Ресурс створено для надання батькам інформації про щеплення, інфекційні хвороби та імунопрофілактику.

На сайті розміщено цікаві факти про вакцини, історії відкриття інфекцій та вакцин проти них, приклади календарів профілактичних щеплень різних країн тощо.

 

Особливістю ресурсу «Мои прививки» є те, що  він має інструмент для формування індивідуального графіка проведення щеплень — Персональный календарь прививок.

Read More 1 Comments

Fri

18

Dec

2015

З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Read More 0 Comments

Thu

17

Dec

2015

ВИСТАВКА НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ КОМПОЗИЦІЙ "ЗИМОВИЙ ВЕРНІСАЖ"

Шановні колеги!

Шановні батьки!

Напередодні Нового року запрошуємо взяти участь у виставці новорічно-різдвяних композицій «Зимовий вернісаж», що буде проходити в музичній залі «Дзвіночка» з 17 по 25 грудня 2015 року.

 

Метою виставки – огляду новорічно-різдвяних композицій «Зимовий вернісаж» є  формування в дошкільників екологічного світогляду, пропаганда бережливого ставлення до природи, розвитку творчих здібностей та пізнавальної діяльності; формування практичних умінь та навичок щодо виготовлення новорічних і різдвяних композицій, які створюють різдвяну атмосферу без знищення живого дерева, активізації творчого потенціалу дітей, педагогів та батьків вихованців,  виховання почуття прекрасного.

1 Comments

Mon

14

Dec

2015

ЗИМОВА КАЗКА В НАШОМУ МІСТІ

                 Шановні колеги!

Шановні батьки!

Напередодні свят Дня Святого Миколая та Нового року в нашому місті за підтримки міського голови Миколи Ноги та організації Центру культури і дозвілля Шосткинської міської ради проходить ряд                                                                          цікавих заходів!

Запрошуємо!

 

Read More 1 Comments

Fri

04

Dec

2015

ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ "УКРАЇНА - РІДНИЙ КРАЙ!"

В  «Дзвіночку» підведені підсумки проведення Панорами перегляду освітньої роботи з дошкільниками в рамках творчих проектів за загальною темою «Україна – рідний край».

В ході відкритого перегляду,  педагоги продемонстрували свою фахову майстерність, творчість, уміння цікаво   і невимушено залучати дітей до пізнавальної та практичної діяльності за темою, підтримувати дитячу зацікавленість упродовж всього заняття. Кожне переглянуте заняття свідчило про велику попередню роботу з малятами і батьками. У кожного вихователя спостерігався свій особистий стиль підготовки та проведення освітньої роботи з малятами; у кожного педагога – були власні творчі родзинки, які варто запозичити іншим та впровадити у свою практику роботи.

По закінченню перегляду освітньої роботи, педагоги за «Круглим столом» презентували  творчі Проекти, обмінялись досвідом роботи з дітьми та батьками на різних етапах проектної діяльності.

Вихователі: Наталія Архіпова, Тетяна Кузьміна, Ірина Гетьманенко, Валентина Бороденко, Олена Чаус, Наталія Маланухо, Олена Гришкова підкріпили свої презентації відеороликами з фотоісторією проведеної роботи.

Read More 7 Comments

Wed

02

Dec

2015

ЯК МАР'ЯНКА РЕЧІ РОЗГУБИЛА, А ЗИМА ЇЇ ПРОВЧИЛА!

В рамках проведення методичної роботи з педагогічними кадрами на рівні міста вчитель – логопед «Дзвіночка»  Гетьманенко Ірина Вікторівна

1 грудня 2015 року для членів методичного об’єднання вчителів-логопедів міста провела цікаве  комплексне заняття з пріоритетом мовленнєвих завдань за темою «Як Мар’янка речі розгубила, а Зима її провчила».

Заняття пройшло на високому професійному рівні, упродовж якого педагогом вміло  та логічно  було поєднано цікаві форми роботи,  такі як: розповідь казки, лексико-граматичні вправи («Зима буває різною», «Ознаки зими», «Скажи по-різному», «Скільки сніжинок», «Одне з двох»), робота над артикуляцією звука «с» та реченням (Ігрова вправа «Живе речення»), вправа логоритміки, інтелектуальні завдання з використанням  мнемо та коректурних таблиць.

Read More 3 Comments

Tue

01

Dec

2015

ОЙ ВЕСЕЛА В НАС ЗИМА!

В останній день листопада, напередодні першого календарного дня зими, природа подарувала дорослим і малечі справжній зимовий, засніжений день. Такого білого, чистого, пухнатого снігу не бачили давно! Тому і не дивно, що радості і веселого сміху у малят "Дзвіночка"  було без меж! Малюки зовсім не сумували, що санки і лижі ще залишались стояти в гаражах та коморах.... На прогулянці і так було чим зайнятись: робили снігові кучугури, грали в сніжки, ліпили снігову бабу і фортеці, міряли висоту снігової ковдри, шукали під сніговими шапками осінні листочки  і ягоди горобини та шипшини, змагалися: у кого вийде найбільша снігова куля…. то ж  повертатися назад  до приміщення зовсім не хотілося.

Read More 3 Comments

Mon

30

Nov

2015

ПРО КВАЛІМЕТРИЧНУ МОДЕЛЬ ОЦІНЮВАННЯ РІВНЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Шановні колеги!


Якщо Вам не вдалося взяти участь в онлайн вебінарі-семінарі щодо практичного застосування кваліметричної моделі оцінювання рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку,що  проводили фахівці Міністерства освіти і науки України, можете переглянути вебінар в записі.

Read More 1 Comments

Mon

30

Nov

2015

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ

На виконання листа Управління освіти Шосткинської міської ради  від 17.11.2015   № 1336,   плану роботи управління освіти на 2015-2016 н.р.     та  з метою  проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з учасниками освітнього процесу щодо профілактики  травматизму  невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають  при  порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, в «Дзвіночоку» з 23.11.2015 року по 27.11.2015 року  був проведений «Тиждень  знань з основ безпеки життєдіяльності».

Освітня робота з дошкільниками проводилась під девізом «Про здоров’я своє дбай – правила запам’ятай!»та була спланована за тематичними блоками:

Read More 0 Comments

УВАГА!

 

Шановні колеги, батьки, користувачі сайту!

 

На виконання листа Управління освіти Шосткинської міської ради  від 02.11.2015 року №1273 щодо проведення щорічної Акції «16 днів проти насильства» на нашому сайті започатковано сторінку «Правова освіта дошкільників».

На сторінці Ви можете познайомитись  з рекомендаціями, пам’ятками, пізнавальною інформацією щодо профілактики жорстокого поводження з дітьми, нормативно-правовою базою захисту дітей від насильства, знайдете поради щодо попередження насильства в освітніх закладах та родині, познайомитесь з Заходами, що будуть проведені в рамках Акції, дізнаєтесь про правову освіту дошкільників та про те,в яких випадках  порушуються права дітей.

27.11.2015 рокуУВАГА! ОНЛАЙН! ВЕБІНАР-СЕМІНАР

«ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ КВАЛІМЕТРИЧНОЇ МОДЕЛІ ОЦІНЮВАННЯ РІВНЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ»


Шановні колеги!

26 листопада 2015 року Освітній портал «Педагогічна преса» транслюватиме вебінар-семінар «Практичне застосування кваліметричної моделі оцінювання рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку», що його проведуть фахівці Міністерства освіти і науки України.

Початок трансляції о 14:00.Долучитися до перегляду вебінару та поставити запитання фахівцям можна буде під час прямої трансляції, 26 листопада з 14:00, за посиланням:

http://pedpresa.ua/142867-vebinar-44.html

24.11.2015 року

МОЯ МАЛА БАТЬКІВЩИНА

Саме  за такою темою: «Моя мала Батьківщина», вихователем Бороденко Валентиною Сергіївною в групі дітей старшого дошкільного віку «Чомусики» було організовано проектну діяльність малят. Адже проблема громадянина-патріота давня, як світ. Вона постала перед людством тоді, коли виникла перша держава.  І саме патріотичне виховання створює певні передумови громадянської поведінки.

Ніхто не чекав від дітей дорослих форм прояву любові до рідного міста, але під час проектної діяльності, діти не тільки набули нових знань про  рідне місто, а й  познайомились з іменами тих, хто прославляв і прославляє  місто Шостку.

Найцікавішими формами роботи для малят в рамках Проекту за загальною темою «Україна – рідний край»були екскурсії  за участю батьків до різних пам’ятних місць нашого міста та до музеїв.

 

 То ж до вашої уваги фото історія  екскурсії «Чомусиків» до міського музею Івана Кожедуба, що відбулась 18 листопада 2015 року.

ВРАХОВУЄМО ПРИ ПЛАНУВАННІ ОСВІТНЬОЇ РОБОТИ!

 

«16 днів проти насильства» 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 грудня 2010 р. № 2154-р «Про затвердження плану заходів з проведення Національної кампанії «Стоп насильству!» на період до 2015 року» та  Листа управління освіти Шосткинської міської ради №1273 від 02.11.2015 року з 25 листопада до 10 грудня 2015 року заплановано проведення щорічної акції «16 днів проти насильства». 

 

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Відповідно листів Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області від 13.10.2015 №23-6029, Департаменту освіти і науки Сумської ОДА від16.10.2015 №05-13/5815 «Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України», плану роботи управління освіти на 2015-2016 н.р.  та  Листа управління освіти Шосткинської міської ради №1336 від 17.11.15 провести з 23 листопада по 27 листопада 2015 року Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

17.11.2015 р

ТРИВАЄ АКЦІЯ «ТЕПЛО ДОЛОНЬ І СЕРЦЯ – ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ»

 

Шановні

педагоги  і батьки!

Нагадуємо, що відповідно Листа  управління освіти Шосткинської міської ради №1312 від 10.11.15   з 9 листопада до 11 грудня 2015 року  в «Дзвіночку» проходить  акція «Тепло долонь і серця – захисникам України». В рамках акції передбачено: - написання листів та вітальних листівок для воїнів АТО до дня святого Миколая, Нового року та Різдва Христового; - виготовлення сувенірів; - залучення учасників бойових дій в АТО до проведення виховних заходів. Всі подарунки будуть зібрані та доставлені безпосередньо нашим бійцям в зону АТО.

Просимо долучитися до участі в акції, взяти участь разом з дітьми виготовити вітальні листівки сувеніри для воїнів АТО.

16.11.2015 р

КВАЛІМЕТРИЧНА МОДЕЛЬ ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ СТАРШОГО

ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

 

Шановні колеги!

 Пропонуємо ознайомитись із Листом МОН № 1/9-535 від 06 листопада 2015 року щодо визначення рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі. 

Якість дошкільної освіти визначається за численними параметрами, основними з яких є цілісний гармонійний розвиток  дитини дошкільного віку та її готовність до початкової школи. Отримати  цілісне уявлення про рівень розвиненості, вихованості і зіставити фактично досягнуті результати з очікуваними дає змогу кваліметричний підхід до організації моніторингу оцінювання якісних показників за допомогою кількісних балів (за методикою Г. Єльникової).

Цей підхід сприяє створенню оптимальних умов для розкриття потенційних можливостей кожної дитини.

Таке оцінювання може проводити як сам педагог, так і вихователь-методист дошкільного навчального закладу.

Рекомендовано проводити оцінювання двічі на рік:

перше оцінювання — на початку року у вересні-жовтні для корекції освітньої діяльності вихователя;

друге — у квітні-травні для визначення сумарного кінцевого показника розвиненості дитини, а також невикористаних резервів розвитку дитини.

У відомстві наголошують, що використання кваліметричної моделі оцінювання розвитку дитини можливе лише за наявності комп’ютера та за бажанням колективу дошкільного навчального закладу.

 

16.11.2015 р.

ПОРАДІЙТЕ ВИ ЗА НАС!

10 листопада 2015 року  Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації підведено підсумки Обласного фестивалю «Гармонія руху» в дошкільних навчальних закладах у 2015 році (Наказ №670-ОД від 10.11.2015 року), що щорічно проводиться з метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напрямі, формування здорового способу життя, валеологічного світогляду, художньо-естетичного розвитку вихованців.

За результатами наданих матеріалів про перебіг Фестивалю в нашому садочку, наш «Дзвіночок» посів почесне  ІІ місце в номінації «Фізкультурно- оздоровче спрямування».

 Щиро вітаємо педагогічний колектив з перемогою, бажаємо нових творчих здобутків і професійних успіхів!!!!

«МОЯ ЛОЖЕЧКА КРАСИВА, НА НІЙ МАЛЮНОК – СПРАВЖНЄ ДИВО»

Саме за такою темою в групі «Веселка» вихователем Гетьманенко Іриною Вікторівною 12 листопада 2015 року в рамках Панорами творчих проектів «Україна – рідний край!» з запрошенням батьків  проведено інтегроване заняття. Метою заняття було визначено: продовжити знайомство дітей з українським посудом, вправляти у малюванні  традиційних елементів Петриківського розпису, виховувати почуття гордості за національну культуру свого народу, підтримувати зацікавленість малят до народно-прикладного мистецтва України.

Заняття проведено на високому професійному рівні, було повчальним для дітей, батьків та колег.

А розписані малюками ложки – стали оберегами власних домівок.

СУПЕР-ТАТУСЬ «ДЗВІНОЧКА»

 

4 листопада 2015 року в «Дзвіночку» відбулась спортивна розвага - змагання «Супер – татусь «Дзвіночка» за участю дітей старшого дошкільного віку  групи «Чомусики», що підготовила і провела вихователь з фізичної культури Кузьменко Марія Василівна.

В змаганнях взяли участь два татусі зі своїми доньками з групи «Чомусики»: тато  Фадєєвої Анфіси  - Фадєєв Олександр Олександрович та тато Нікітіної Карини Нікітін Дмитро Володимирович.

Під час змагань в  залі панував сміх і веселий настрій. Татусів зі своїми доньками  в змаганнях та жартівливих конкурсах підтримували вболівальники – малята з групи «Чомусики». Проте спритними були обидві сімейні команди, за підрахунком балів – виявилась нічия!!!

Колектив «Дзвіночка» щиро вдячний татусям дівчаток: Фадєву Олександру Олександровичу та Нікітіну Дмитру Володимировичу за участь у розвазі-змаганнях і безапеляційно визнає, що Ви – СУПЕР-ТАТУСІ «Дзвіночка»!

,

ОСІНЬ В «ДЗВІНОЧКУ»

30 жовтня  та 2-го  листопада 2015 рокув  «Дзвіночку»продовжилися осінні розваги для малят.

 «Осінню ярмарку ремесел» для малят старшого дошкільного віку груп «Грайлики» та «Сонечко» підготувала музичний керівник Якименко Інга Борисівна. Ведучі -  вихователі: Чаус Олена Миколаївна та Єрьоменко Катерина Ігорівна.

В «Осінньому царстві»побували дошкільнята груп «Чомусики» (ведуча: вихователь Бороденко Валентина Сергіївна) та «Веселка» (ведуча: вихователь Гетьманенко Ірина Вікторівна). Підготувала «Осіннє царство»- музичний керівник Косенко Світлана Іванівна.

Незабутні враження від осінніх свят в групах старшого дошкільного віку залишилось у всіх: у малят, батьків та гостей.

ПАНОРАМА ТВОРЧИХ ПРОЕКТІВ

 «УКРАЇНА – РІДНИЙ КРАЙ!»

Вихователь Кузьменко Юлія Петрівна

Вихователь Кузьменко Юлія Петрівна

Вихователь Бороденко Валентина Сергіївна


З 26 жовтня 2015 року в «Дзвіночку» розпочався колективний перегляд освітньої роботи з малятами в рамках творчих проектів «Україна – рідний край!»

Розпочала Панораму вихователь групи «Всезнайки» Кузьменко Юлія Петрівна навчально-пізнавальним заняттям «Краса землі моєї Батьківщини», естафету підхопила вихователь групи «Чомусики» Бороденко Валентина Сергіївна узагальнюючою бесідою за темою «Наше рідне місто Шостка».

Перегляд освітньої роботи в рамках  творчих проектів триває!

 НОВІ ДРУЗІ

Майже всі діти рано чи пізно просять своїх батьків: «Мамо, купи мені котика (… собачку, папугу, хом’ячка …). Але батьки, в своїй   більшості, знаходять безліч поважних причин, щоб відмовити малюку:   ми не можемо придбати живу тваринку, бо в нас маленька житлова площа… ( алергія у тата.., треба доглядати, а всі ходять на роботу… і т.д.) То ж не важко здогадатись скільки емоцій викликає у дітей поява живих мешканців в осередках природи в дитячому садку.

З новими друзями малят груп: «Всезнайки» і «Зайченята» познайомили вихователі: Кузьменко Юлія Петрівна та Єнжиєвська Валентина Анатоліївна.

27.10.2015 року

ОСІНЬ ЗАВІТАЛА ДО МАЛЯТ В «ДЗВІНОЧОК»


21- 22 жовтня 2015 рокув групах: «Краплинки», «Пізнайки», «Зайченята» та «Всезнайки» відбулось свято «Завітала Осінь до малят  в садочок», яке підготувала музичний керівник Демиденко Людмила Іванівна.Позитивні емоції, незабутні враження та гарний настрій отримали всі: малята-учасники свята, їх батьки і гості.

ОНОВЛЕННЯ НА САЙТІ

 

Шановні відвідувачі сайту!

Зверніть увагу на оновлення  змісту розділів та сторінок нашого сайту: «Наші групи», «Педагогічний колектив «Дзвіночка», «Освітня діяльність» та інші сторінки.

Постійно з’являється корисна інформація на сторінках «Консультації для батьків», «Цікаві речі для батьків і малечі», «Корисні посилання педагогам», «Цікаві події нашої групи».

20.10.2015 року

СВІТ СПРИЙМАТИ ГАРМОНІЙНО – ЖИТИ В РУСІ ЕНЕРГІЙНО!

Рух – це здоров’я!

Рух – це життя!

 

Відповідно до Положення про проведення обласного фестивалю «Гармонія руху» та на виконання Наказу управління освіти Шосткинської міської ради № 151 – ОД від 08.09.2015 р. «Про проведення фестивалю «Гармонія руху» в дошкільних навчальних закладах  міста у 2015 році»  з 12 по 16 жовтня 2015 року у «Дзвіночку»  проведено фестиваль «Гармонія руху».

Основною метою Фестивалю стала активізація рухової, музичної, художньо-естетичної діяльності дітей; забезпечення збереження фізичного, психічного і духовного здоров'я дітей; формування у дітей  здорового способу життя,  валеологічного світогляду, емоційно-позитивного відношення до  предметно - практичної діяльності, руху, танців, спортивних ігор і вправ; стимулювання батьків до оздоровлення дітей, участі в освітньому процесі дошкільного навчального закладу; вдосконалення педагогічної майстерності вихователів.

Освітня робота з дошкільниками була спланована за тематичними днями.

Перший день: Про здоров’я дбаємо – сильними зростаємо!

(валеологічне спрямування)

Другий день: Хто спортивний і рухливий, завжди буде  той щасливий!

(фізкультурно - оздоровче спрямування)

Третій день: Під музику  рухи  у нас оживали: ми грались, сміялись і танцювали! 

(художньо-естетичне спрямування)

Четвертий день: Самостійні й працьовиті виростають наші діти!

(предметно – практичне спрямування)

П’ятий день: Де гармонія у русі, там і я з батьками вчуся:  бігати, відпочивати,вершин спорту досягати!

 (залучення родин до формування цілісності здоров’я малят

 та участі у спільних видах роботи)      

У рамках проведення фестивалю використані різноманітні форми організації життєдіяльності з дітьми дошкільного віку та  батьками, що були  направлені на  формування культури рухів дітей, уміння проявляти рухову винахідливість, підкорятись привабливій силі гармонії.

«ДЗВІНОЧОК» - ГОТУЄТЬСЯ ДО ДЕРЖАВНОЇ АТЕСТАЦІЇ

Відповідно до частини 3 статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», частини 3 статті 21 Закону України «Про дошкільну освіту», частини 5 статті 10 Закону України «Про позашкільну освіту», Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 №67, з метою забезпечення державного контролю за діяльністю навчальних закладів міста та Наказу управління освіти Шосткинської міської ради від  10.03.2015 №56/1-ОД  «Про затвердження перспективних планів проведення державної атестації навчальних закладів на 2015- 2025 роки та плану проведення державної атестації навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році» КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ШОСТКИНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  (ЯСЛА-САДОК) №1 «ДЗВІНОЧОК»  ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІпідлягає  державній атестаційній експертизі в квітні 2016 року.

В «ДЗВІНОЧКУ» - ЗАВЕРШИВСЯ ЗБІР УРОЖАЮ

 Говорять, що перша ознака дозрівання моркви – це поява жовтих листочків…,  якщо хоча б на чверті грядки появилась жовтизна, то можна приступати до збору урожаю. Малята   з групи «Чомусики» заглядали – заглядали на свою грядку з морквою, а вона стоїть зелена – зеленісінька. Проте уже середина жовтня і звісно, що урожай треба збирати. Радості від збору урожаю не було меж: діти  разом зі своєю вихователькою Бороденко Валентиною Сергіївною підкопували моркву, висмикували морквини за бадилля, порівнювали її та рахували, а на сам кінець і посмакували соковитими та солодкими плодами.

НОВІ НАГОРОДИ У «ДЗВІНОЧКУ»

Неселевська Ольга Володимирівна

Лагода Світлана Олександрівна


За сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток освітньої галузі, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління Почесною грамотою Міського голови  та цінним подарунком на серпневій конференції освітян міста нагороджена практичний психолог «Дзвіночка» Лагода Світлана Олександрівна.

         А з нагоди Дня працівників освіти Почесною грамотою Міського голови  та цінним подарунком нагороджена завідувач «Дзвіночка» Неселевська Ольга Володимирівна!

Колектив «Дзвіночка» щиро вітає Світлану Лагоду та

Ольгу Неселевську з почесними нагородами, зичить міцного здоров’я, творчого оптимізму і професійного довголіття.

ДАРУНКИ ОСЕНІ В «ДЗВІНОЧКУ»

Стоять погожі, теплі осінні дні. Ласкаво пригріває сонечко, повіває південний вітерець. На городах господині закінчують збирати щедрий урожай різноманітної городини. Малята нашого «Дзвіночка» - не відстають. Хоча друга половина літа і була засушливою, проте на городі в «Дзвіночку» достигли різні овочі. Тож збір урожаю розпочався!

На городі, в гарбузинні, 
Соняхи, мов
хлопчаки, 
Ловлять
сонячне проміння 
В
золоті свої шапки.

Вихователь Єрьоменко Катерина Ігорівна з вихованцями групи «Сонечко» залюбки перевірили золотаві голівки соняхів на стиглість та з подивом  виявили купочки сухого лушпиння на соняхових «шапках». То – хитрючі горобці влаштували «їдальню» прямо на соняхах. Терміново треба було зрізати стиглі голівки з насінням, щоб поласувати самим, пригостити друзів та заготовити смачне насіння для підгодівлі птахів взимку.

Яблука доспіли, яблука червоні…

Малята з групи «Всезнайки» разом зі своєю вихователькою Кузьменко Юлією Петрівною не лише зібрали смачні, соковиті, червонобокі яблука в корзини, а й смачно ними поласували! Та пригостити друзів і віднести кухарам  на компот – ще вистачить!!!

Квасоля – на суп!

Те, що суп з квасолею дуже смачний, знають усі. А ось малюки з групи «Краплинки» з нетерпінням будуть чекати супу з квасолею від кухара «Дзвіночка».  Адже вони разом зі своєю вихователькою Архіповою Наталією Євгенівною спочатку зібрали стиглі стручки квасолі на городі, потім полущили її. Порівнюючи, виявили що квасолинки гладенькі та приємні на дотик, різні за величиною і за кольором!  А ще з квасолинами можна цікаво гратися

21 вересня 2015 року

УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ!

В  рамках освітніх заходів Місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» 18 вересня 2015 року в «Дзвіночку» побували в гостях  з інформацією-консультацією та тренінговими завданнями для дітей старшого дошкільного віку груп: «Веселка» і «Грайлики» заступник начальника ВДАЇ міста Шостки капітан міліції Кривонос Віталій Іванович та старший інспектор ВДАЇ міста Шостки капітан міліції Кравченко Олексій Іванович.

Адміністрація, педагогічний колектив та малята «Дзвіночка» вдячні Олексію Івановичу та Віталію Івановичу за цікаву пізнавальну розповідь і практичні завдання.

ОПРИЛЮДНЕНО ДАНІ ПРО РОЗМІРИ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ БЮДЖЕТНИКІВ

У Міністерстві соціальної політики України розповіли, наскільки з 1 вересня 2015 року зросли посадові оклади працівників бюджетної сфери, зокрема системи охорони здоров'я, освіти та культури. Дані про розміри посадових окладів повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін, передає «Укрінформ».

Зокрема, працівники охорони здоров'я будуть отримувати:

молодша медична сестра (4-й розряд) — 1403 грн. (було 1243 грн.);

фельдшер, операційна медична сестра (10-й розряд) — 1842 грн. (було 1551 грн.);

лікар—терапевт вищої категорії (13-й розряд) — 2297 грн. (було 1934 грн.);

лікар—хірург вищої категорії (14-й розряд) — 2449 грн. (було 2062 грн.).

Соціальні працівники будуть отримувати:

працівники ІІ категорії (9-й розряд) — 1751 грн. (було 1474 грн.);

соціальний робітник — 1467 грн. (було 1263 грн.).

Працівники освіти будуть отримувати:

помічник вихователя дитячого дошкільного закладу (6-й розряд) — 1467 грн. (було 1263 грн.);

вихователь дошкільного закладу І категорії (11-й розряд) — 1994 грн. (було 1678 грн.);

вчитель вищої категорії (12-й розряд) — 2145 грн. (було 1806 грн.);

викладач вищого навчального закладу ІІІ—ІV рівня акредитації (16-й розряд) — 2823 грн. (було 2377 грн.).

Джерело: Педрада

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В «ДЗВІНОЧКУ»

 

На Всеукраїнський Олімпійський урок в рамках заходів Дня фізичної культури і спорту до «Дзвіночка»  завітали вихованці Шосткинської дитячо-юнацької спортивної школи ( КДЮСШ «Барса») разом зі своїм тренером  – викладачем вищої категорії Приходько Лілією Станіславівною. Юні  спортсмени зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці) показали свої спортивні вміння, розповіли вихованцям «Дзвіночка» про свої успіхи.

         Але головне, що серед гостей  «Дзвіночка» -  була кандидат в майстри спорту, чемпіонка України, переможниця міжнародних змагань, призерка Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці), яка отримує стипендію Губернатора; член юніорської збірної команди України, вихованка нашого  «Дзвіночка»  Шерстюк Валерія (14 років).

В листопаді місяці 2015 року Валерія буде представляти Україну на чемпіонаті світу в Данії.

Разом з Валерією в гостях у "Дзвіночка"  на Олімпійському уроці побували  ще 9 вихованців КДЮСШ «Барса» зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці).

Вагомих спортивних досягнень зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці) досягли бувші  вихованці нашого «Дзвіночка»:

Дмитро Харченко (14 років) – кандидат в майстри спорту, чемпіон України серед юніорів, багаторазовий переможець і призер чемпіонатів України, член юнацької збірної України (заслужений тренер України Матвієнко Лідія);

Данило Макуха (14 років) - кандидат в майстри спорту, чемпіон України серед юніорів, багаторазовий переможець і призер чемпіонатів України (заслужений тренер України Матвієнко Лідія).

Педагогічний колектив та вихованці «Дзвіночка»  бажають юним спортсменам подальших успіхів і  нових перемог!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВЧИТЕЛІ, БАТЬКИ, ДІТИ!

Щиро вітаємо всіх з початком нового навчального року! Бажаємо Вам успішного та плідного навчального року! Зичимо невичерпної енергії, нових творчих здобутків, міцного здоров’я, щастя, благополуччя та родинного затишку! Нехай перший осінній день буде сонячним і лагідним, несе хороший настрій у кожну  родину та в кожний навчальний заклад!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Колектив «Дзвіночка» 

ХВИЛИНКИ МИЛУВАННЯ

КВІТАМИ В «ДЗВІНОЧКУ»

Літо в гості завітало,

В коси квіти повплітало,

Запросило жваві ніжки

На уквітчані доріжки.

 (Єлизавета Гуменко)

Аби бути щасливою, людині необхідно жити в гармонії з навколишнім світом! Тому важливо допомогти дитині змалку відчути свій зв'язок з природою, навчити взаємодіяти з нею, сформувати ціннісне морально-естетичне ставлення до довкілля.

         Відомо, що квіти – то дивовижний дар природи! Вони несуть радість, прикрашають життя. Тож вихователі «Дзвіночка»  знаходять час помилуватися разом з малюками квітами, що прикрашають подвір’я садочку. Розглядають квіточки, милуються ніжними барвами пелюсток, зазирають у таємничу серединку, легенько торкаються стебелець, вдихають пахощі та аромати.

 А дослідники довели, що колір, аромат і зовнішній вигляд квітів позитивно впливають на настрій та почуття людей. Можливо, саме тому ми даруємо одне одному на свята й різні урочистості запашні квіти!

ЗВІТ ЗАВІДУВАЧА «ДЗВІНОЧКА»

 ПЕРЕД КОЛЕКТИВОМ І ГРОМАДСьКІСТЮ

 

 16 червня 2015 року відповідно до Наказу МОН України від 23.03. 2005 року № 178 «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю» в «Дзвіночку» відбувся звіт керівника Неселевської Ольги Володимирівни перед педагогічним колективом та батьківською громадою.  

Основними завданнями звітування керівника було:

1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління дошкільним навчальним закладом.

2. Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління дошкільним навчальним закладом.

Перед присутніми Ольга Володимирівна окреслила такі питання:

· Про управлінську діяльність щодо вдосконалення освітньо -виховного процесу.

· Про роботу педагогічного колективу щодо вимог навчально-виховних програм і завдань річного плану за 2014-2015 навчальний рік.

· Про результати освітньо - виховного процесу та рівень підготовки дітей до подальшого навчання в школі.

· Про медичне обслуговування, харчування та роботу з охорони життя і зміцнення здоров’я дітей.

·  Про результати атестації і аналіз якісного і кількісного складу педагогічних працівників.

· Про підвищення фахової майстерності педагогів  через різні форми її організації.

·     Про роботу з батьками вихованців «Дзвіночка».

·  Про результати роботи щодо зміцнення матеріально-технічної бази дошкільного навчального закладу та використання благодійних внесків батьків.

·     Про нагальні проблеми та плани на наступний навчальний рік.

За результатами таємного голосування робота завідувача Неселевської Ольги Володимирівни одноголосно була визнана якісною та результативною.

 Батьки та педагоги закладу побажали Ользі Володимирівні не сходити з обраного шляху, тримати високий рівень професійної майстерності в подальшій трудовій діяльності та продовжувати роботу по забезпеченню якісного надання освітніх послуг і створенню позитивного іміджу дошкільного навчального закладу №1 «Дзвіночок».

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Ліцензія на освітню діяльність
Розпорядження ліцензії 235_18.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB
Про затвердження Статутів НЗ
Статути НЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 620.4 KB
Статут ЗДО №1 "Дзвіночок"
Статут ДНЗ №1.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ