АРХІВ НОВИН ч.3

ВІДБУЛИСЯ ВИПУСКНІ СВЯТА В «ДЗВІНОЧКУ»

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків, це маленька сходинка до нового, шкільного життя.

Наприкінці  травня «Дзвіночок» проводжав своїх випускників. Діти танцювали, співали, читали вірші, брали участь у цікавих конкурсах.

   По завершенню свят завідуюча дитячим садком Неселевська Ольга Володимирівна вручила майбутнім школярам їхні перші в житті дипломи, фотоальбоми і на згадку про свято, солодкі сувеніри-коржики "дзвіночки", виготовлені дбайливими руками працівників закладу.

В «ДЗВІНОЧКУ» - ЛІТО!!!

Настало довгоочікуване літо! Літо  для того й літо, щоб дітлахи і побігали, і пострибали, і  побудували фортеці з піску, погралися з водою та постріляли з водяних пістолетів, зміцніли, засмагли, відпочили та отримали заряд позитиву  і радості!

Проте враховуючи той факт, що в літній період  у зв’язку з оздоровленням  батьками своїх малят  під час відпускної кампанії за межами міста, у дитячих садках  перебуває набагато менше вихованців, тому  «Дзвіночок»  зі своїми малятами працює лише до 15 червня.

  Надалі, відповідно до Наказу управління освіти Шосткинської міської ради № 109-ОД від 12.05.2015 року «Про організацію роботи дошкільних навчальних закладів в літній період 2015 року» малята, що потребують перебування в дитячому садку, будуть відвідувати сусідні дошкільні заклади за Графіком.

 ГРАФІК

роботи   дошкільних навчальних закладів влітку 2015 року

 

Дата

Базовий дошкільний навчальний заклад

15.06.2015-17.07.2015

ДНЗ №3 (прийом дітей з ДНЗ №№1,5,7)

ДНЗ №4 (прийом дітей з ДНЗ №№12,29)

ДНЗ №10 (прийом дітей з ДНЗ №2,6,8,9,11)

20.07.2015-31.08.2015

ДНЗ №5 (прийом дітей з ДНЗ №№1,3,7)

ДНЗ №2 (прийом дітей з ДНЗ №№6,8,9,10,11)

ДНЗ №29 (прийом дітей з ДНЗ №№4,12)

02.06.2015-26.06.2015

03.08.2015-31.08.2015

ДНЗ №12

02.06.2015-12.06.2015

ШНВК: ЗОШ №6-ДНЗ

ШНВК: ЗОШ №9-ДНЗ

МНЕМОТЕХНІКА:

 ТЕХНОЛОГІЯ ЗАСВОЄННЯ НОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 

    Саме за такою проблемою 26 травня 2015 року проходив  авторський  науково – практичний семінар   в місті Суми тренера Геннадія Чепурного доктора педагогічних наук РАЕ, президента Асоціації розвитку творчої особистості “ВАРТО”, керівника Центру освітніх технологій “Школа ейдотехніки”, голови оргкомітету Міжнародного психолого-педагогічного фестивалю “ПЕРСПЕКТИВА” в місті Суми.

    В роботі науково-практичного семінару взяла участь вчитель-логопед «Дзвіночка»  Гетьманенко Ірина Вікторівна та отримала СЕРТИФІКАТ, який підтвердив кваліфікацію учасника та надав право на проведення навчання за відповідною програмою.

 

         На засіданні педагогічної ради Ірина Вікторівна познайомила педагогів «Дзвіночка» з базовими технологіями мнемотехніки: перетворення складної для засвоєння інформації, формування асоціативних зв’язків, засвоєння текстової і цифрової інформації: скоромовок, віршів, текстів на рівні практичного застосування.

ПОДОРОЖ У СВІТ ЕМОЦІЙ

Живуть діти своїм життям, а нам дорослим іноді буває ніколи чи байдуже до їх проблем і емоцій, почуттів, негараздів, радощів та переживань. А емоційний світ малюка такий тендітний і ставлення до нього повинно бути особливим. Чим менша дитина, тим складніше їй сказати про свої почуття, висловити те, що її бентежить і турбує, а тим паче,вона не завжди може звернутися за допомогою до педагогів чи батьків. Тільки небайдужі дорослі здатні помітити проблеми маленької людини і надати їй допомогу, підказати, підтримати, допомогти розібратися у власних почуттях.

Саме з цією метою в групі «Зайченята», яку відвідують діти  - шестирічки  практичним психологом «Дзвіночка» Лагодою Світланою Олександрівною в травні було проведене заняття на тему: «Подорож на кораблі емоцій».

Мета заняття була направлена на формування у дітей уявлень про адекватні емоційні реакції в ситуаціях спілкування з дорослими і однолітками. Розвиток впізнавання емоцій за виразом обличчя, позою, жестами. Формування вмінь виражати емоції адекватним способом. Розвиток навичок рефлексії, вміння співвідносити настрій музики і колір.

Заняття викликало у дітей позитивні враження. Мандруючи з острова на остров на «Кораблі емоцій» діти вчилися співставляти емоції різних казкових героїв з своїми, які вони переживають кожен день:  радістю, сумом, злістю, страхом.

Через програвання певних сюжетів,вчилися відображати почуття, інтерпретувати їх, говорити про свої проблеми і хвилювання. Цікавими для дітей були ігри «Фоторобот», «Джин».

Музика і колір – це два поєднання,про які говорять і художники і музиканти. Впродовж заняття дітям вдалося відчути настрій музики і поєднати його з кольором. 

23.05.2015 року

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

"ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОЇ РОБОТИ В ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ У 2015/2016 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ"

 

МОН України визначило орієнтовну загальну тривалість канікул у 115 днів: літні — 90 календарних днів, осінні — 5 календарних днів, зимові — 10 календарних днів, весняні — 10 календарних днів.

У період канікул з дітьми проводиться фізкультурно-оздоровча і художньо-естетична робота.

У 2015/2016 навчальному році чинними є комплексні та парціальні освітні програми.

Педагогічний колектив ДНЗ, з урахуванням специфіки його діяльності (типу закладу), має право самостійно визначати, які із чинних освітніх програм обрати для повнішої реалізації базового інваріантного та варіативного змісту дошкільної освіти. Детальніше тут.

Допускається побудова освітнього процесу у дошкільних навчальних закладах за кількома програмами. Це дає змогу повніше врахувати інтереси, бажання, потреби, нахили вихованців, потенційні можливості педагогів, запити батьків задля своєчасного цілісного розвитку особистості дошкільника.

ВИПУСКНІ  СВЯТА  У «ДЗВІНОЧКУ» 


Шановні батьки!

 Щиро запрошуємо Вас на свята, присвячені випуску дітей до школи.

 

Дата

проведення                 

Час

Тема

Група

Відповідальні

26 травня

11.00                 

"Прощавай Букварику"

«Перлинки»

Демиденко Л.І.

Медведєва Г.К.

26 травня

15.30                 

"Веселі мандрівники"                 

 «Грайлики»

Демиденко Л.І.

Маланухо Н.В.

27 травня

11.00                 

"Останній дзвоник"

«Добрики»

Демиденко Л.І.

Гришкова О.В.

27 травня

15.30                 

"Подорож в майбутнє"                 

«Зайченята»

Демиденко Л.І.

Єнжиєвська В.А.

28 травня

15.30                 

«Прощавай, садок дитячий!"

«Пізнайки»

Веремієнко С.А.

Кузьміна Т.В.

 

ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

«ВЕСЕЛІ СТАРТИ»

19 травня 2015 року команда дошкільного навчального закладу №1 «Дзвіночок» під керівництвом вихователя з фізичної культури Ганни Ігорівни Казановської взяла участь у міських змагання з легкої атлетики «Веселі старти».

Честь «Дзвіночка» захищали 5 хлопчиків: Лозовик Дмитро, Романченко Даніїл, Телюра Олександр, Киричок Нікіта, Таприкін Владислав та 5 дівчаток: Петренко Даша, Дупліна Євгенія, Плоскоголова Ксенія, Федоренко Евеліна, Шило Маргарита.

Діти змагалися у метанні м’ячиків на дальність та з бігу на 30 метрів.

Дмитро Лозовик посів 1 місце з бігу на 30 метрів.

За активну участь вся команда  була нагороджена дипломами, медалями  та солодкими подарунками.

Уважаемые коллеги, друзья, гости сайта!

Поздравляем Вас с Днем Победы и светлой Памяти!

        Это очень важный праздник для всех поколений ! Желаем ценить мирное время и радоваться простым  жизненным вещам: детской улыбке, солнцу в облаках, теплому дождю, порхающей бабочке!

Пусть каждое мгновение жизни дарит Вам радость, уверенность в завтрашнем дне! Мира! Счастья! Любви!

С уважением администрация сайта 

 ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 року № 76-VIII були внесені зміни до Закону України "Про дошкільну освіту" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., №  49, ст.  259; 2014 р., № 2-3, ст. 41), а саме:

2) частину п’яту статті 35 викласти у такій редакції:

"5. Батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі у розмірі, що становить не менше 60 відсотків (у міській місцевості) та не менше 40 відсотків (у сільській місцевості) від вартості харчування на день.

Від плати за харчування дитини звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах"

«У ПІСНІ КРИЛА ВИРОСТАЮТЬ»!

       В квітні  в «Дзвіночку» відбувся  пісенний фестиваль, який завершився 23 квітня 2015 року святом «У пісні крила виростають». Учасники вокального гуртка «Дзвіночки» під керівництвом музичного керівника Людмили Демиденко підготували різноманітну програму. Ведучі свята: вихователь групи «Зайченята» Валентина Єнжиєвська та її вихованці Дмитро Лозовик і Діана Стрюк створили дружню, привітну атмосферу. Глядачі тепло приймали маленьких співаків, які демонстрували неабиякі вокальні таланти та акторську майстерність.

  

На святі з задоволенням виступали не тільки гуртківці,а і інші талановиті вокалісти «Дзвіночка». Групу «Краплинки» (ранній вік) представляв дует «Смішарики», група «Веселка» представила дует «Веселі подружки», квартет «Молодці-удальці» та ансамбль. Від групи «Перлинки» виступав соліст Іван Кривущенко, групу «Добрики» представляв квартет «Маленькі зірочки» та ансамбль, група «Грайлики» була представлена ансамблем.

Всіх учасників та гостей свята розважали своїми таночками учасниці конкурсу «Міс «Дзвіночок». Теплі посмішки, аплодисменти та гарний настрій залишились на згадку у всіх присутніх на святі.  

КНИГА В НАС ЗАВЖДИ ЦІКАВА: В НІЙ НАУКА  І  ЗАБАВА!

         За такою темою в «Дзвіночку» 23 квітня 2015 року був проведений День відкритих дверей для батьків вихованців.

Відомо, що книги використовують для того, щоб розширювати уявлення дитини про  навколишній світ, знайомити  з речами, природою, усім, що  оточує малюка. Через книгу діти сприймають різні моделі поведінки, які можуть бути ефективні в різних життєвих ситуаціях: як дружити, як досягати мети, як вирішувати конфлікти. Завдяки читанню малюки вчаться правильно складати речення, розвивається  уява та мовлення, розширюється словниковий запас. Крім того, у дітей формується вміння слухати, а це дуже важлива якість.

         І саме  батьки читають дітям перші книги, впливають на формування читацьких смаків.

Отже про те, як використовувати книгу для розвитку малюків, вихователі «Дзвіночка» і намагались продемонструвати батькам вихованців.

 — Що тобі подарувати? —

Запитала в сина мати. —

Чи сопілку, чи машину,

Чи штанці, чи сорочину?..

— Ні! — сказав Романко. —

Ні! Треба іншого мені.

— А який би ти від тата

Взяв даруночок на свята?

Чи топірчик, чи крисаньку,

Чи смішного Ваньку-встаньку?..

— Ні! — сказав Романко. —

Ні! Треба іншого мені.

— Що ж тобі подарувати? —

Розвела руками мати.

Ну, а син принишк, як мишка,

Потім каже: — Хочу книжку!..

І одержав син на свята

Гарну книжечку від тата.

В книжці все, що є на світі,

Завжди може Ромко стріти:

І сопілку, і машину,

І штанці, і сорочину,

І топірчик, і крисаньку,

І смішного Ваньку-встаньку, 

В книжці все, що є на світі,

Кожен легко може стріти.

(«Даруночок» Петро Осадчук)


Вихователь Людмила Зеленська 

(група «Дзвіночки»): комплексне  заняття

«До садочку бігла Мишка і в торбинці несла книжку»

Вихователь Лариса Трофимець (група «Краплинки»): комплексне  заняття «Наша книжечка цікава – тут наука і забава»

Вихователь Валентина Бороденко (група «Чомусики»): комплексне заняття «З книгою дружити»

Вихователь Олена Чаус (група «Веселка»): інтегроване заняття

«Книга розважає і добра навчає»


Вихователь Катерина Єрьоменко (група «Сонечко»): комплексне заняття «Книга в гості до нас завітала»

Вихователь Валентина Єнжиєвська (група «Зайченята»): комплексне  заняття «Хто з книжкою щиро дружить, тому вона вірно служить»

Вихователь Тетяна Кузьміна  (група «Пізнайки»): інтегроване заняття «Наш друг – Книга!»


Вчитель-логопед Ірина Гетьманенко (група «Грайлики»): комплексне  заняття «Книга – ключ до знань!»


КОНЦЕПЦІЯ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Міністерство освіти і науки представило нову Концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Автори концепції зазначають, що в основу системи національно-патріотичного виховання покладено ідею розвитку української державності як консолідуючого чинника розвитку українського суспільства та української політичної нації.
         В концепції зазначено, що національно-патріотичне виховання дітей та молоді - це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім’ї, освітніх закладів, інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.

   Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави та нації. 

   Концепцією передбачено декілька етапів впровадження національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Зокрема, у 2015 році планується створити нормативно-правове підґрунтя та інформаційно-методичне забезпечення для здійснення національно-патріотичного виховання. Також буде створено Центр патріотичного виховання, що функціонуватиме у підпорядкуванні МОН та інформаційний ресурс, присвячений національно-патріотичній тематиці.

   На другому етапі (2016-2017 pp.) передбачається: розроблення програм, навчально-методичних посібників з предметів гуманітарно-соціального спрямування для дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та вищих освітніх закладів, спрямованих на патріотичне виховання дітей та молоді; підготовка та видання науково-методичних посібників і методичних рекомендацій з організації виховних заходів, роботи клубів, центрів патріотичного виховання.

   Упродовж 2018-2019 років має бути проведений моніторинг системи патріотичного виховання дітей та молоді за допомогою соціологічних опитувань, анкетування, психологічного тестування. Також планується провести науково-методичні конференції, створити банк педагогічного досвіду, провести корекцію навчально-виховних впливів з урахуванням результатів моніторингу. Автори нової концепції очікують, що у результаті впровадження системи національно-патріотичного виховання у молодого покоління будуть забезпечені розвинута патріотична свідомість і відповідальність, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про спільне благо, збереження та шанування національної пам’яті. 
   У документі зазначається, що необхідною умовою втілення концепції в практику є широке обговорення її положень і завдань, проведення конференцій, круглих столів, семінарів, що будуть актуалізувати визначені питання і поставлені завдання та спонукатимуть до розроблення конкретних заходів з їх реалізації.

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ    

В ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ №1 «ДЗВІНОЧОК»

 У 2014-2015 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ 


3 квітня  2015 року в управлінні освіти Шосткинської міської ради відбулось останнє засідання атестаційної комісії ІІ рівня. Отже атестація педагогічних працівників - завершилась! 

В цьому році  в «Дзвіночку» пройшли атестацію два педагога: завідувач «Дзвіночка» Неселевська Ольга Володимирівна – атестувалась як керівник на відповідність займаній посаді.  Та на відповідність займаній посаді  і раніше встановленому 9 тарифному розряду атестувалась вихователь групи дітей раннього віку Зеленська Людмила Анатоліївна

Педагогічний колектив щиро вітає завідувача  Неселевську Ольгу Володимирівну та вихователя Зеленську Людмилу Анатоліївну  з успішною атестацією. Бажаємо Вам міцного здоров’я, нових творчих злетів, вдалих професійних знахідок та морального і матеріального задоволення від своєї професії!

З ФІЗКУЛЬТУРОЮ МИ ДРУЖИМО,

 СІМ’Ї НАШІ – СПРИТНІ, ДРУЖНІ!


24 березня 2015 року  в «Дзвіночку» відбулося спортивне свято за участю дітей груп «Веселка» і «Чомусики» та сімейних команд. Групу «Веселка» представляла Марія Бацура з матусею Катериною Ігорівною та татусем Сергієм  Петровичем, а групу «Чомусики» - представляв Євгеній Комендант з мамою Тетяною Сергіївною  та татусем Олексієм Анатолійовичем.

 Капітани команд: Марія та Євген -  презентували свої команди  компетентному журі: назву команди, емблему та девіз. Ну а потім  - команди весело і спритно змагалися в різноманітних спортивних та жартівливих конкурсах: стрибали в мішках, на фітболах і через скакалки, ходили на «ходулях», «їздили на лижах»,  відшукували дрібні іграшки в сухому басейні, носили на швидкість та спритність пластикові кульки в дерев’яних ложках, по-дружньому та сімейному пили сік з одного стакану на швидкість з командою – суперником!

Свято «З фізкультурою ми дружимо, сім’ї наші – спритні, дружні!» пройшло у дружній, живій та веселій атмосфері. Вболівальники і глядачі стежили за ходом подій і дуже «голосно вболівали». Під  дружні оплески діти-вболівальники заповнювали музичні паузи веселими спортивними таночками  та співали веселих пісень спортивної тематики.

 Команди - учасниці були нагороджені Почесними грамотами, медалями, солодощами і подарунками від адміністрації дошкільного навчального закладу.

Дитячий сміх, радісні усмішки дорослих, напружена боротьба і нестримні радощі вболівальників  надовго запам’ятались всім глядачам і гостям «Дзвіночка»!

Свято підготовила і провела вихователь Казановська Ганна Ігорівна.

ГОРОД НА ПІДВІКОННІ

Як завжди, в середині лютого, коли земля ще вкрита снігом,   вихователі нашого «Дзвіночка» спільно з дітьми  в осередку  природи висівають насіння квітів, помідорів, перцю, пшениці, вівса, гороху, квасолі,  кропу, петрушки,  висаджують  цибулю для довготривалого спостереження та догляду.   Доповнюють  Город на підвіконні зрізані гілочки смородини, вишні, берези, каштана, бузку.

Город на підвіконні в дошкільному закладі  не лише сприяє розвитку допитливості і спостережливості  малюків та допомагає краще пізнати життя рослин, а і надає можливість милуватись красою вирощених рослин, радіти результатам своє праці, продовжувати весною розпочату роботу на ділянках дитячого садка.

Варто зазначити, що вихователі  спільно з батьками креативно підійшли до оформлення городу на підвіконні. У кожній групі свій дизайн городини: це і сільська хатинка, де серед зелені гуляють маленькі іграшкові звірята, літають комахи, і веслі цибулинки з кумедними зеленими чубчиками, і паровоз із вагончиками,  і ще чимало цікавих та оригінальних  ідей. 

СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ!

З 3 березня  2015 року   в «Дзвіночку»  розпочинаються свята – розваги, присвячені прекрасному святу - святу жінок, мам, бабусь, сестричок!

Шановні батьки! Щиро запрошуємо Вас відвідати свята до Дня 8 Березня  в нашому «Дзвіночку»!


Дата проведення

Час проведення

Назва розваги

Група

Відповідальні

3 березня

09-00

«Мама, сонечко і я»

«Сонечко»

Веремієнко С.А.

Єрьоменко К.І.

3 березня

10-00

«Весна іде – радійте діти»

«Всезнайки»

Веремієнко С.А.

Кузьменко Ю.П.

3 березня

11-00

«Казкова весна»

«Грайлики»

Демиденко Л.І.

Чаус О.В.

4 березня

09-00

«Мама, сонечко і я»

«Чомусики»

Веремієнко С.А.

Бороденко В.С.

4 березня

10-00

«Всіх матусь сьогодні радо ми вітаємо!»

«Веселка»

Демиденко Л.І.

Чаус О.М.

4 березня

11-30

«Ми маму вітаємо зі святом!»

«Добрики»

Демиденко Л.І.

Гришкова О.М.

5 березня

09-00

«Рідну маму ми вітаємо, разом з мамою ми граємо»

«Дзвіночки»

Демиденко Л.І.

Зеленська Л.А.

5 березня

10-00

«Казкова весна»

«Зайченята»

Демиденко Л.І.

Єнжиєвська В.А.

5 березня

11-30

«Ми маму вітаємо зі святом!»

«Перлинки»

Демиденко Л.І.

Медвєдєва Г.К.

6 березня

09-00

«Рідну маму ми вітаємо, разом з мамою ми граємо»

«Краплинки»

Демиденко Л.І.

Архіпова Н.Є.

6 березня

10-15

«Перші квіти для матусі»

«Пізнайки»

Веремієнко С.А.

Кузьміна Т.В.

 

СВЯТО

«МІС «ДЗВІНОЧОК - 2015»

19 лютого 2015 року відбулося традиційне свято-конкурс нашого «Дзвіночка» «Міс Дзвіночок». Активними учасницями свята стали:

Євченко Вікторія –  група «Перлинки»

Петренко Даша   –  група «Зайченята»

Таран Поліна –  група «Грайлики»

Белясник Вероніка  –  група «Пізнайки»

Гарбуз Вікторія –  група «Пізнайки»

Попченко Катерина  – група  «Добрики»

           Дівчатка та хлопчики, їхні батьки, гості на святі продемонстрували свою артистичність, акторську майстерність,  талант, вміння, креативність в чотирьох конкурсах:

           Конкурс «Презентація» допоміг глядачам в залі краще пізнати юних учасниць. Дівчатка та їх матусі, тата, бабусі, дідусі отримали домашнє завдання: підготувати презентацію своєї учасниці! І як показав конкурс, кожна презентація була цікавою, по своєму оригінальною та неперевершеною. Дівчатка розповіли не лише про свої мрії, уподобання, а і поділилися  з присутніми своїм відношенням до рідних, розповіли про свої улюблені заняття, ігри та  власний характер!

           В конкурсі «Голосок дзвінкий я маю» дівчатка показали свій неперевершений талант юних співачок!  У  їх виконанні  в залі прозвучали пісні: «Казкові сни», «Мамине сонечко»,«Прилітай, журавлик!».

           Конкурс  «Маленька танцівниця» захопив у полон всіх глядачів, змусив серця швидко битися, а душу радіти, тому що, через танок маленькі артистки розповіли про що говорить і співає  їхня душа.

           Запальним та жартівливим видався танок «Кучерики» у виконанні Поліни Таран та Владислава Топрикина. Загадковою та милою виявилася «Лялька»  -  Вероніка Белясник. Даша Петренко та Дмитро Лозовик подарували глядачам гарний настрій і «Танго». Як справжня артистка, виконала танок «Перлина сходу» Віка Євченко, а Віка Гарбуз з Данилом Романченко та Катруся Попченко з Данилом Місько звеселили глядачів жартівливими таночками «Ромашки» і «Чарльстон».

    Останній конкурс носив назву «До моди - жартома»! Дівчатка виступили в ролі юних моделей! Демонструвати сукні, виготовлені з нетрадиційних для одягу матеріалів: з кольорових пакетів для сміття, гофрованого паперу, оздобленого стразами, клейонки,  офісного паперу, сучасного утеплювача для підлоги, паперових серветок.

     Глядачі конкурсу також не залишились без участі. Вони одностайно віддали свої симпатії Даші Петренко, яка отримала титул  «Міс «Симпатія»! А інші учасниці стали:

Міс «Ніжність» - Поліна Таран

Міс «Сучасність» - Віка Гарбуз

Міс «Чарівність» - Вероніка Белясник

Міс «Артистичність» - Віка Попченко

    А Міс «Дзвіночок»  - цього року отримала Віка Євченко!

           Упродовж всього свята дівчаткам допомагали найгарніші в садочку хлопчики Дмитро Григорєв, Дмитро Лозовік, Владислав Топрикин, Сергій Сергійко, Данилко Романченко, Данилко Місько.

       Проте все дуже символічно! Кожна дівчинка, що брала участь у  святі - конкурсі – красуня, дуже артистична, талановита, яскрава маленька зірочка! Яка вміло і неперевершено продемонструвала свій талант  та акторську майстерність у кожному конкурсі!

Милі дівчатка!

       Працівники дошкільного закладу і ваші друзі щиро вітають Вас зі святом «Міс Дзвіночок»!

БАЖАЄМО ВАМ РАДОСТІ, ВЕСЕЛИХ  УСМІШОК,  ЩЕДРОЇ  ДОЛІ, ХОРОШИХ ДРУЗІВ  І  ХАЙ  ВАША ДОЛЯ  ЗАВЖДИ   БУДЕ ДО  ВАС ПРИХИЛЬНОЮ І ПРИВІТНОЮ !

ХАЙ В СЕРЦІ КОЖНОЇ ДИТИНИ  ЖИВЕ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ!

 

Саме за такою темою 11 лютого 2015 року в «Дзвіночку» був проведений День відкритих дверей для батьків.

 Всім відомо, що у кожної людини є Батьківщина — це місце, де людина народилася, живе, де народились і живуть її батьки. А виховання любові до своєї Батьківщини, до своєї Вітчизни – завдання надзвичайно складне, особливо коли мова йде про дітей дошкільного віку. Щоб малята стали справжніми патріотами, виросли гідними громадянами своєї Держави: освіченими, толерантно та патріотично налаштованими; стали творцями своєї долі і долі нашої України, необхідно, аби змалечку дітлахи міцно засвоїли духовну культуру рідного народу, знали його історію, традиції, народні і державні символи, шанували своїх рідних, місце, де народились і зростають.

Виховання патріотизму -  завжди було і є актуальною справою!

Отже, про те, як плекати у дошкільників свідомість справжнього громадянина, сприяти засвоєнню національних та загальнолюдських цінностей, формувати патріотичні почуття дітей на інтересі до сім'ї, батьківського дому, рідного міста, рідної природи і землі, своєї країни - України, традицій та звичаїв свого народу, педагоги «Дзвіночка» підготували і провели для батьків різноманітні форми роботи з малятами за різною тематикою:

 

Група

Форма і тема заходу

Прізвище, ім’я по батькові педагога, що проводив захід

Група «Дзвіночки»

Комплексне заняття по ознайомленню з довкіллям та з сенсорного розвитку «Сплетемо віночок»

вихователь

Зеленська  Людмила Анатоліївна

Група «Краплинки»

Комплексне  заняття «У віночку нашім – різнобарвні квіти»

вихователь

Архипова  Наталія Євгеніївна

Група «Всезнайки»

Комплексне заняття «Я – родина – Батьківщина!»

вихователь

Кузьменко  Юлія Петрівна

Група «Чомусики»

Комплексне заняття «Українці ми маленькі. Вишиванка, вишиваночка!»

Вихователь

Бороденко  Валентина Сергіївна

Музична зала

Тематичне музичне заняття «Ми – є діти українські!»

музичний керівник

Веремієнко Світлана Анатоліївна

Група «Сонечко»

Інтегроване заняття «Моя країна – Україна»

вихователь

Єрьоменко  Катерина Ігорівна

Музична зала

Тематичне музичне  заняття «Хай в серці кожної дитини живе любов до України!»

музичний керівник

Демиденко Людмила Іванівна

Група «Зайченята»

Інтегроване  заняття «Ми знаємо символи нашої Держави»

вихователь

Єнжиєвська  Валентина  Анатоліївна

Спортивна зала

Спортивна розвага «Спритні, вправні дошкільнята – справжні юні козачата»

вихователь

Казановська Ганна Ігорівна,

 

Група «Пізнайки»

Інтегроване заняття «Державні і народні символи України»

вихователь

Кузьміна  Тетяна Владиславівна

Група «Грайлики»

Інтегроване заняття на тему: «Не буває людини без рідної Батьківщини»

вихователь

Маланухо  Наталія Володимирівна

Група «Добрики»

Тематичне заняття «Батьківщина – як мати, у світі єдина»

вихователь

Гришкова  Олена Василівна

КОНСТРУКТОР LEGO

І ПІЗНАВАЛЬНО-МОВЛЕННЄВИЙ РОЗВИТОК МАЛЮКІВ

 

Конструктори  LEGO – це цікавий матеріал, що стимулює дитячу фантазію, уяву і допомагає формувати моторні навички. Хоча конструктори цього виду досить поширені та широко використовуються в освітній діяльності  з дітьми дошкільного віку, але всі  виховні і розвиваючі можливості конструктивної діяльності з  LEGO все ж таки реалізовуються не в повній мірі. Адже конструктор LEGOцінний тим, що його можна використовувати для вивчення різних тематичних блоків за різними освітніми лініями.

Саме тому Річним планом роботи  в «Дзвіночку»був передбачений Колективний перегляд організованого навчання дітей за допомогою LEGO – конструктора.

4 лютого 2015 рокувихователем групи «Сонечко»  Єрьоменко Катериною Ігорівною для педагогів «Дзвіночка» було  майстерно проведене відкрите Інтегроване заняття для дітей 5 –го року життя з використанням LEGOконструктора за темою: «Мешканці зоопарку».

Через різні форми роботи і методичні прийоми у дітей розширювались уявлення про навколишній світ, розвивалось монологічне пояснювальне мовлення та збагачувався словник за визначеною темою,  малята мали змогу зайнятись улюбленим конструюванням, попрацювати в колективі та погратися в сюжетно-рольову гру «Зоопарк».

Дякуємо Катерині Ігорівні за Майстер-клас і бажаємо творчих успіхів і нових професійних здобутків!

УВАГА!

АТЕСТАЦІЯ – 2015 РОКУ!

 

Запис вебінару

 Ольги Малишевої

 

Шановні колеги!

Пропонуємо Вашій увазі запис безкоштовного вебінару Видавничої групи «Основа». Це запис виступу Ольги Малишевої, головного спеціаліста відділу прогнозування розвитку середньої освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України на тему «Атестація педагогічних працівників – 2015». Вебінар триває приблизно 1 годину, але спікер дає детальні роз'яснення щодо актуальних питань, проблемних ситуацій атестації педагогічних працівників. Радимо приділити час перегляду запису.

10 НАЙВАЖЛИВІШИХ КРОКІВ

У РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ  В «ДЗВІНОЧКУ»

У 2014  РОЦІ

 

 І КРОК. Участь педагогів в нарадах, семінарах, організованих управлінням освіти Шосткинської міської ради:

  

 В травні 2014 року музичний керівник «Дзвіночка» Демиденко Людмила Іванівна взяла участь в міському семінарі вихователів-методистів, заступників директорів НВК, музичних керівників  з проблеми: «Особливості організації музичних занять з дітьми в дошкільному закладі» з мультимедійною презентацію з досвіду роботи з питання: «Робота музичного керівника з батьками щодо музичного розвитку дітей».

В січні 2014 року музичний керівник «Дзвіночка» Демиденко Людмила Іванівна та вихователь з фізичної культури Казановська Ганна Ігорівна для музичних керівників та вихователів з фізичної культури ДНЗ міста провели Майстер - клас по створенню мультимедійних фото історій.

30 жовтня 2014 року у «Дзвіночку» відбувся міський семінар   завідувачів, вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів, заступників директорів НВК: ЗОШ-ДНЗ №№ 6, 9 за темою: «Освіта без кордонів: співпраця з батьками».

 

ІІ КРОК. Участь у конкурсах, виставках, фестивалях, організованих управлінням освіти Шосткинської міської ради  та Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти: 


читати далі…

14.01.2015 року

Шановні колеги! Гості та відвідувачі сайту!

Прийміть найщиріші вітання

 з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дай, Боже, Вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В Різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай Ваша творчість процвітає,
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

 

З найкращими побажаннями адміністратор сайту Наталія Шалда

29 грудня 2014 року

ПІД  НОВИЙ  РІК,  ПІД  НОВИЙ  РІК  –  ЛУНАЄ  СКРІЗЬ  ВЕСЕЛИЙ  СМІХ!


В нашому  «Дзвіночку»   відлунали, відшуміли, відспівали…. веселі і радісні   Новорічні свята з Зимою, Снігурочкою, Бабою Ягою, сніжинками і зірочками, метеликами і бджілками,  кумедними сніговиками і звірятам  та, звичайно, з Дідом Морозом!

НОВОРІЧНІ СЮРПРИЗИ ВІД ДІДУСЯ МОРОЗА ДЛЯ МАЛЮКІВ

 

Не зважаючи на рясний дощ і відсутність снігу, в нашому  «Дзвіночку» проходять веселі  Новорічні свята з Зимою, Снігурочкою,  кумедними сніговиками і звірятам  та, звичайно, з Дідом Морозом!  

На відміну від усталених методичних рекомендацій,  в нашому «Дзвіночку»,  свята і розваги в  групах раннього віку  традиційно проводяться з батьками. Особливістю є те, що батьки ( а в більшості це мами, саме вони супроводжують малят) - не пасивні спостерігачі,  а активні учасники:  в святковому вбранні, разом з малятами, мами заходять до зали, разом з ними сідають на стільчики, разом співають, танцюють, водять хороводи, грають, а якщо треба, то виконують ролі, наприклад, Снігурочки.

Напередодні, музичний керівник  спільно з вихователем групи зустрічаються з  батьками на   консультації – практикумі. Ввічливо нагадують мамам, що до святкової сукні обов’язково треба взути туфлі, показують як водити хоровод, які рухи виконувати в таночках, яких пісень будуть співати малюки. Бажаючим – дають вивчити слова, проте більшість мам орієнтується по ходу.

Найцікавішим є те, що ніхто з малят не плаче, навіть тоді, коли приходить «справжній»  (у виконанні тата) Дід Мороз!

На цих святах панує особлива атмосфера! Кожна мамочка, хоч і пошепки, розмовляє зі своїм малюком. Вважає за потрібне,  обов’язково нагадати донечці чи синочку куди повернутися, як стати, підштовхнути за атрибутом, всіма силами допомогти розповісти віршика  (дома він(вона) все-все розповідає…), проте, як правило, віршика розповідає мама, а малюк, роздивляючись все навколо, стоїть поряд! При цьому мами  встигають сфотографувати маля або зняти на камеру.  Тому у ведучої свята обов’язково є мікрофон, щоб малюки і їх батьки могли її чути. В глядачах – тата, бабусі, дідусі, братики, сестрички, хрещені…

Але від цього свято не втрачає свого піднесення, урочистості, позитивних  емоцій та веселого і святкового настрою всіх його учасників!

Так було і цього разу в групах: «Дзвіночки» і «Краплинки»! Цікаве і веселе свято для малюків і їхніх батьків підготували музичний керівник Людмила Демиденкота вихователі: Людмила Зеленська, Наталія Архіпова, Лариса Трофимець!

З Новим Роком!

ВИСТАВКА «ЗИМОВИЙ ВЕРНІСАЖ»

На виконання Річного плану роботи та з метою   формування в дошкільників екологічного світогляду, пропаганди бережливого ставлення до природи, розвитку творчих здібностей та пізнавальної діяльності; формування практичних умінь та навичок щодо виготовлення новорічних і різдвяних композицій, які створюють різдвяну атмосферу без знищення живого дерева, активізації творчого потенціалу педагогів, батьків вихованців,  в «Дзвіночку» з  22 грудня 2014 року розпочалась виставка новорічно-різдвяних композицій «Зимовий вернісаж».

На виставку представлено – 159 ( в тому числі 73 композиції і 86 новорічних поробок) флористичних композицій, різдвяних віночків, святкових букетів  з гілочок ялинки та сосни, засушених квітів, мандарин, повітряних кульок, бісеру, новорічних прикрас, різнокольорового картону, ниток, тканини, шишок, пір’я, хутра, пластиліну, пластикових пляшок, сухоцвітів,  морських раковин та інших природних матеріалів у різноманітних техніках: пап’є — маше, гофротрубочки, квілінг, витинанка, флористика, орігамі, вироби з бісеру, стрічок, макаронів, малі скульптурні форми, аплікація. Новорічні прикраси, які представлені у широкому аспекті, відображали оригінальність творчої думки, емоційність образу та фантазії їх авторів, підкреслюючи зовнішнім виглядом доброту і життєрадісність дітей  Роботи, представлені на виставку, вражали високою майстерністю виконання, вмілим використанням народних та сучасних традицій виготовлення новорічно-різдвяних атрибутів До кожної композиції додавався підпис з зазначенням назви композиції поетичним словом та прізвища авторів.

Виставка продемонструвала естетичний смак та любов до зимових свят учасників.

Адміністрація «Дзвіночка» щиро дякує батькам вихованців, педагогам та дітям за активну участь в проведенні виставки.

НОВОРІЧНІ СВЯТА

Шановні батьки!

Щиро запрошуємо Вас відвідати Новорічні свята 

в нашому «Дзвіночку»!

 

Графік проведення новорічних свят

 

Дата

про-ведення

Час

про-

ведення

Тема

Категорія учасників

Відповідальні

22.12.

15-30

«Снігуронька запрошує на бал»

«Грайлики»

Демиденко Л.І.

Чаус О.М.

23.12.

09-15

«Новорічні сюрпризи від дідуся Мороза»

«Краплинки»

Демиденко Л.І.

Архіпова Н.Є.

23.12.

15-30

«Як принцеса Вередуля стала феєю добра»

«Зайченята»

Демиденко Л.І.

Єнжиєвська В.А.

24.12.

09-15

«Новорічні сюрпризи від дідуся Мороза»»

«Дзвіночки»

Демиденко Л.І.

Зеленська Л.А.

24.12.

10-30

«Новий рік в Тридесятім царстві»

«Веселка»

Демиденко Л.І.

Гетьманенко І.В.

24.12.

15-30

«Чарівна торба діда Мороза»

«Пізнайки»

Веремієнко С.А.

Кузьміна Т.В.

25.12.

09-15

«Прийшла до нас зима весела»

«Чомусики»

Веремієнко С.А.

Бороденко В.С.

25.12.

10-30

«Прийшла до нас зима весела»

«Сонечко»

Веремієнко С.А.

Єрьоменко К.І.

25.12.

15-30

«А чи справжній дід Мороз?»

«Перлинки»

Демиденко Л.І.

Медведєва Г.К.

26.12.

09-15

«Новорічна ялинка»

«Всезнайки»

Веремієнко С.А.

Міняйло А.В.

26.12.

15-30

«А чи справжній дід Мороз?»

«Добрики»

Демиденко Л.І.

Горбель Т.П.

КУЛЬКИ СУХОГО БАСЕЙНУ

І ВЕСЕЛИЙ КОЛОБОК!

         1 грудня 2014 року в рамках Річного плану роботи вихователем «Дзвіночка» Людмилою Зеленською для колективного перегляду колег підготовлено і проведено мовленнєву гру - заняття з дітьми раннього віку з використанням нетрадиційних засобів розвитку мовлення, кульок сухого басейну за змістом народної казки «Колобок» - «Колобок – рум’яний бок, завітав в гості до діток». Ідея започаткова вихователем  зі статті Наталії Вільгоцької «Нетрадиційні засоби розвитку мовлення та творчості малюків: ігри із сухим басейном» (джерело: журнал «Вихователь- методист» №6/2013).

Про користь ігор із кульками сухого басейну відомо всім і давно, Адже вони позитивно впливають на тонус м’язів, розвивають сенсорні здібності, дрібну моторику, координацію рухів тощо. А про те, як використати кульки сухого басейну на заняттях із розвиту мовлення дітей, Людмила  Анатоліївна професійно продемонструвала своїм колегам на практиці. Ігрові завдання з кульками, що пропонувала вихователь, спонукали дітей до мовленнєвої активності  і тих, хто уже активно вступає в спілкування і вміє розмовляти, і тих, хто практично не вміє цього робити. Практичні ігри з кульками втримували нестійку увагу малюків, спонукали до імітаційних рухів, залучали до уміння працювати в колективі та просто були цікавими для дітей.

ПОСВЯЧЕННЯ

В «ДЗВІНОЧКИ»

         Щорічно, в групах дітей  раннього віку в «Дзвіночку» традиційно проходять сімейні свята - посвячення малюків в велику родину «Дзвіночків» - «Ми – з вами! Ви – з нами! І всі ми – разом!». На святі кожна родина представляє свого малюка, вказує на його таланти та індивідуальні особливості характеру.

Так в листопаді 2014 року  ці свята відбулися в групах «Дзвіночки» ( вихователі: Зеленська Людмила Анатоліївна, Трофимець Лариса Анатоліївна) та «Краплинки» (вихователі: Архіпова Наталія Євгенівна, Трофимець Лариса Анатоліївна) під керівництвом  музичного керівника Демиденко Людмили Іванівни.

На святі малюки разом з мамами співали, танцювали, читали вірші, грали в веселі ігри.

Посвячення малят в «Дзвіночки» закінчилось чаюванням з солодким пирогом. 

ГРУПА «КРАПЛИНКИ»


ГРУПА «ДЗВІНОЧКИ»

«ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ:

СПІВПРАЦЯ З БАТЬКАМИ»

Саме під такою назвою  30 жовтня 2014 року у «Дзвіночку» відбувся міський семінар   завідувачів, вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів, заступників директорів НВК: ЗОШ-ДНЗ №№ 6, 9.

Програма семінару складалася з теоретичної і практичної частини.  В теоретичній частині, після виступу методиста міського методичного кабінету  управління освіти  Надії Григорівни Бокатової з питання «Оптимізація роботи дошкільного навчального закладу в умовах сьогодення», педагоги «Дзвіночка» поділились досвідом роботи з різних напрямів співпраці з батьками.

Неселевська Ольга Володимирівна, завідувач «Дзвіночка» - поділилась досвідом роботи з питання: «Управлінська діяльність з питань співпраці дошкільного навчального закладу з сім’єю»; Шалда Наталія Володимирівна,  вихователь-методист «Дзвіночка»  розкрила досвід роботи з проблеми: «Методичне забезпечення співпраці з батьками»;  Лагода Світлана Олександрівна,  практичний психолог «Дзвіночка» висвітлила питання «Психологічне забезпечення співпраці з родинами».

Перед учасниками семінару виступили старші медичні сестри «Дзвіночка»:  Ольшанченко Ірина Володимирівна, Рубан Людмила Василівна які розкрили   «Роботу медичної служби дошкільного навчального закладу з сім’єю».

 Демиденко Людмила Іванівна,  музичний керівник «Дзвіночка»  поділилась досвідом роботи за темою: «Сімейне свято як форма залучення батьків до життя дошкільного закладу», а  вихователі «Дзвіночка»  продемонстрували напрацьований досвід співпраці з родинами за різними напрямками:

  Зеленська Людмила Анатоліївна Встановлення довірливих відносин між батьками та педагогами в групі раннього віку;

 Чаус Олена Миколаївна Оптимізація форм спілкування педагогів з батьками через проведення спільних акцій;

 Казановська Ганна Ігорівна Взаємодія вихователя з родинами щодо формування позитивного ставлення батьків до здорового способу життя;

 Архіпова Наталія Євгеніївна Презентація міні – проекту за участю батьків і дітей «Моя родина – моя гордість»

Виступи педагогів ілюструвались мультимедійними презентаціями в програмі Microsoft Power Point та роликами  фото презентаційної програми Microsoft Photo Story.

У практичній частині семінару його учасники за допомогою «Калейдоскопу творчих ідей взаємодії педагогів з родинами» відвідали творчу майстерню «Креатив» в рамках проекту «Взаємодія педагогів з сім’єю щодо трудового виховання дітей» у вихователя «Дзвіночка»  Бороденко Валентини Сергіївни;  у вчителя-логопеда Гетьманенко Ірини Вікторівни переглянули майстер-клас для батьків «Школа слухняного язичка»; стали свідками розмови-практикуму для батьків «Мистецтво дарувати подарунки та виготовляти їх власними руками» у вихователя Міняйло Альони Валеріївни.

Для учасників семінару  педагогами «Дзвіночка»  була підготовлена виставка педагогічних надбань педагогів закладу для співпраці  з родинами: творчих освітніх проектів взаємодії педагогів з батьками «Ми – з вами! Ви – з нами! І всі ми – разом!», буклетів - презентацій груп для батьків, перспективних планів взаємодії на поточний навчальний рік, «Батьківське віконечко» як новий формат обміну досвідом сімейного виховання».

Естетичною кульмінацією семінару стала розвага за участю батьків та дітей молодшого (5-й рік життя) дошкільного віку «Супер-татусь», яку провели  музичний керівник «Дзвіночка»  Демиденко Людмила Іванівна та вихователь «Дзвіночка»  Скорозвон Яна Олександрівна.

Наприкінці семінару, його учасники оцінили роботу за допомогою символічних знаків:

 Запозичу ідею

Розкручу ідею

Розкажу колегам

та вислови високу оцінку організаторам міського семінару.

«ГАРМОНІЯ РУХУ - 2014!»

В період з 15 по 24 жовтня 2014 року  у «Дзвіночку» пройшов фестиваль «Гармонія руху»

Масові форми роботи з дошкільниками проводились за складеною Програмою, до якої були включені різноманітні форми роботи з дітьми молодшого та старшого дошкільного віку і батьками.

В рамках Фестивалю педагогічний колектив при плануванні індивідуальних, групових, масових форм  фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування ставив  за мету: 

·        залучення дітей до активної участі у виконанні рухових дій  в довкіллі та під музичний супровід в спеціально організованих умовах;

·        формування рухових умінь та навичок,  підтримування  інтересу  до занять фізичними вправами, бажання систематично займатися різними видами рухової діяльності;

·        прищеплення  дітям естетичного ставлення до власної музично-практичної  діяльності виконавства: почуття краси, гармонії та виразності рухів, вишуканості тощо;

·        заохочувати  бажання дітей емоційно й творчо переживати музичні рухи;

·        формувати правила здорового способу життя;

·        стимулювати у дітей усвідомлення власних можливостей.

Найкращими заходами упродовж Фестивалю стали: ранкова гімнастика з використанням фітбол м’ячів «Робим гімнастику, любимо біг, от результат – ми спритніші за всіх!» в групах дітей 5-го року життя, спортивна розвага «Здоров’я – це скарб, його потрібно берегти», в якій взяли  участь молодші дошкільники.  Малюки старшого дошкільного віку залюбки змагалися у спортивній розвазі «Любимо гратися, стрибати, щоб здоровими зростати»  та продемонстрували впевнені рухи на  домінантному  фізкультурному занятті з використанням степ-дошок. Дітлахи групи «Грайлики» під гаслом:  «Фізкультурою займаємось – здоров’я набираємось» показали свої вміння на нетрадиційному занятті з фізичної культури  з елементами ігрового стретчингу. Цікаво пройшли  «Ігри-медитаці» в групі «Зайченята», а малята групи «Чомусики» весело розважалась на  занятті з використанням нестандартного фізкультурного обладнання «Біжи, присідай, стрибай, про здоров’я пам’ятай!».

 Кульмінацією стало спортивне свято «Ми – маленькі олімпійці» в групах «Зайченята» і «Пізнайки».

  Музичними керівниками в групі «Веселка» проведена музична розвага «Веселитись, танцювати – краси і здоров’я набиратись!». Малюки  груп: «Веселка», «Сонечко» показали свої вміння на  домінантному  музичному занятті з пріоритетом музично-ритмічних рухів «Веселий натрій маємо, танцюємо і граємо!». Старші дошкільнята (група «Зайченята», «Пізнайки») продемонстрували свої музичні здібності на  тематичному  музичному занятті «Чудова осені пора – її вітає дітвора!».

 Малята групи «Грайлики» провели цікаво час на  бінарному занятті художньо-естетичного спрямування «Музика дощу», а   в групах «Чомусики», «Сонечко» - проведена  музична  розвага «Казкова осінь». Дошкільники старших  груп «Пізнайки, «Зайченята», «Грайлики» були залучені до  розваги - конкурсу «Хореографічна феєрія, або танцюють всі!»  

 

Варто відмітити творчу діяльність музичного керівника Демиденко Людмили, вихователя з фізичної культури Казановської Ганни, вихователів: Бороденко Валентини, Скорозвон Яни, Єнжиєвської Валентини, Міняйло Альони, Чаус Олени.

«МОЯ ВИШИВАНКА- ДУША УКРАЇНИ!

МОЯ ВИШИВАНКА – СВЯТИЙ ОБЕРІГ!»

 

Саме під таким гаслом 8 жотня 2014 року  в групі  дітей старшого дошкільного віку «Грайлики» під керівництвом вихователя вищої категорії  Чаус Олени Миколаївни працювала Творча майстерня за участю батьків і дітей в рамках Акції «Подаруй малюку вишиванку»  по виготовленню китиць і шнурівок до дитячих вишиванок, виготовлених руками мам і бабусь для своїх малюків!

Задоволення і радість від виконаної роботи отримали всі!!!Адміністрація «Дзвіночка» щиро дякує батькам вихованців групи «Грайлики» за відповідальне ставлення до виховання і розвитку своїх малюків і активну участь в заходах нашого садочку!

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Шановні колеги!

Вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Щиро дякуємо Вам  за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність та безкорисливу турботу, увагу, добро, яке Ви  щоденно даруєте своїм вихованцям.

Нехай завжди Вас супроводжує успіх і Ваша професійна нива проростає новими  здобутками та творчими ідеями, всі Ваші починання стають успішними, а життєвий оптимізм приносить впевненість у завтрашньому дні і душевний спокій! Нехай теплі слова подяки щодня лунають з вуст Ваших вихованців та їхніх батьків. Бажаємо Вам невичерпних сил, міцного  здоров'я, витримки, довгих та щасливих років життя,родинного затишку!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ! 

 

    

26 вересня 2014 року в Київському міському будинку вчителя за ініціативи Міністерства освіти і науки України спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» відбулося святкування Всеукраїнського дня дошкілля. 

На урочистий захід завітали Лілія Гриневич, голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Юрій Кононенко, директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України (МОН), Володимир Авраменко, перший заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, Ніна Омельяненко, голова правління Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Читати далі:

 

Про відзначення та святкування Всеукраїнського Дня дошкілля  в Будинку вчителя міста Києва можете подивитись на порталі «Педпреса»: http://pedpresa.com.ua/

за адресою:http://sl.pedpresa.com.ua/

 

УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ!

         Згідно Плану роботи управління освіти Шосткинської міської ради на 2014-2015 н.р., на виконання Листа управління освіти від 01.09.2014  №1247 та з метою активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учнівської молоді, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, виконання вимог Базового компоненту дошкільної освіти щодо питань безпеки життєдіяльності дошкільнят, вироблення у них стереотипу безпечної поведінки, у вересні 2014 року в «Дзвіночку» проведено Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»

Робота в закладі велась за трьома напрямками: з педагогічними працівниками, дітьми та батьками вихованців.

Читати далі….

«НАША КРАЇНА - УКРАЇНА!»

         1 вересня у«Дзвіночку» для дітей п’ятого та шостого року життя відбулося свято «Моя країна – Україна!»  Автор сценарію і ведуча – музичний керівник «Дзвіночка»  Демиденко Людмила Іванівна.

Діти з задоволенням співали пісні, читали вірші про Україну, виконували танок-імпровізацію з жовтими та синіми стрічками, згадували прислів’я про  козаків та брали участь у веселих іграх.

 

 

«ЯБЛУНЬКО, ЯБЛУНЬКО,

ПРИГОСТИ НАС ЯБЛУЧКОМ!»

 

Яблуко дозріле, золотисте,

І хрустке, солодке і корисне.

Зверху ямка, шкірочка гладенька,

Соковите, стигле, червоненьке!

Яблуко я навпіл розламаю,

Сам гризу і друга пригощаю.

                          Я.Акім

19 серпня 2014 року на міському ігровому майданчику «Весела  корівка», що розташований  по вулиці Кірова, біля міського фізкультурно-оздоровчого центру, педагогами  нашого «Дзвіночка»  за участю вихованців «Дзвіночка» і  малят дошкільного і молодшого шкільного віку мікрорайону, проведено веселе свято «Яблунько, яблунько, пригости нас яблучком!». Автор сценарію і ведуча – музичний керівник «Дзвіночка»  Демиденко Людмила Іванівна.

Програма свята була насиченою і цікавою: малята прославляли  яблуко і народні традиції, пов’язані зі Святом Яблучного спаса, читали вірші про яблука, співали українських народних пісень та пісень  про Україну, танцювали таночки і водили хороводи,  грали в ігри з яблуками:  «З яблуком ти потанцюй»,  «Скуштуй яблучко» (без допомоги рук скуштувати яблука, що підвішені на мотузці), змагались в грі-естафеті «Перевези яблуко  в дерев’яній ложці  на конячці» та знаходили на дотик яблука серед пластмасових кульок в грі   «Яблука в мішку».

А в цей час, для всіх охочих, під керівництвом вихователя «Дзвіночка» Міняйло Альони Валеріївни працював майстер-клас «Яблучко і яблунька – своїми руками», де малята за допомогою різних нетрадиційних технік виготовляли аплікації яблук та яблунь!

Наприкінці свята  в гості до дітей завітала Бабуся (вихователь «Дзвіночка» Єнжиєвська Валентина Анатоліївна), якій малюки залюбки демонструвала свої знання про  народне свято і яблука та грали разом з Бабусею в веселі ігри. Бабуся щиро пригостила всіх малят на ігровому майданчику запашними, соковитими яблуками: Гарно діти святкували і усіх розвеселяли. За це яблучка червоні, просяться до вас в долоні: хто їх часто споживає, той червоні щічки має!

 Колектив «Дзвіночка» щиро дякує працівникам закладу за активну участь і творчий підхід в проведенні свята «Яблунько, яблунько, пригости нас яблучком!».

Окремо висловлюємо щиру подяку директору Комунального закладу “Шосткинський  міський фізкультурно – оздоровчий центр” Самошкиній Раїсі Сергіївні за посильну допомогу в проведенні масового заходу!