АРХІВ НОВИН

Ср

14

ноя

2018

КОНСУЛЬТАЦІЯ – ПРАКТИКУМ ДЛЯ БАТЬКІВ

Про те,  що таке «доброта», де її можна «побачити (почути)», які вчинки людей свідчать про доброту цієї людини та як виховати доброту у малят, батьки вихованців середньої групи «Всезнайки» обговорювали на консультації-практикумі «Мистецтво виховувати в дитини доброту». Консультацію – практикум для батьків підготувала і провела (13.11.2018р.) вихователь «Дзвіночка» Юлія Кузьменко.

Комментариев: 0

Пн

12

ноя

2018

ВЕДМЕДИКАМ ДОПОМАГАЛИ, LEGO-МЕБЛІ БУДУВАЛИ

9 листопада 2018 року  за Річним  планом роботи  вихователь «Дзвіночка» Оксана Лейко  провела для колег відкрите інтегроване заняття (сенсорно-пізнавальний розвиток + LEGO конструювання)  з дітьми середньої групи «Всезнайки» за темою «Ведмедикам допомагали, LEGO-меблі будували».

Малята не лише збудували для персонажів казки «Три ведмеді» нові LEGO-меблі для нового будинку, але подбали і про те, щоб у будинку ведмедиків були меблі (стільчик, ліжечко, стіл) і для гостей, наприклад, для Маші. А ще за допомогою LEGO-цеглинок малята визначали кількість персонажів у казці,  диференціювали персонажів за величиною і співвідносили вербальне визначення з різними за висотою (величиною) цеглинками. За допомогою  LEGO-цеглинок виміряли довжину доріжки, яка вела до будинку ведмедиків та порівнювали з доріжкою, що вела до іншого персонажу.

 

 Дітям було цікаво, повчально і зовсім нескладно!

Комментариев: 0

Сб

10

ноя

2018

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ БАТЬКІВ

 

8 листопада 2018 року вихователь «Дзвіночка» Тетяна  Гутянка  для батьків вихованців молодшої  групи «Добрики» професійно, пізнавально і цікаво провела майстер-клас «Як розвивати мовлення дітей за допомогою художніх творів». 

Комментариев: 0

Пт

09

ноя

2018

LEGO-ТЕХНОЛОГІЇ У РОБОТІ ВЧИТЕЛЯ-ЛОГОПЕДА

Комментариев: 0

Пт

02

ноя

2018

НАВЧИМО ДІТЕЙ ГРАТИСЯ БЕЗПЕЧНО

Шановні колеги,

порадійте разом з нами!

 

         Щойно, у видавництві «ЛІПС» (м. Запоріжжя) вийшов посібник НАВЧИМО ДІТЕЙ ГРАТИСЯ БЕЗПЕЧНО: серія бесід-занять для дітей дошкільного віку з формування правил безпечної поведінки під час ігрової діяльності 

Посібник є творчим доробком педагогів ЗДО №1 «Дзвіночок», автор –упорядник Наталія Шалда, вихователь –методист закладу дошкільної освіти №1 «Дзвіночок» м. Шостки Сумської області.

Далее Комментариев: 0

Пт

02

ноя

2018

ПРО ВИДАЧУ ЛІЦЕНЗІЙ НА ОСВІТНЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

11.04.2018                                            №  235-ОД

Про видачу ліцензій на освітню

діяльність закладів освіти

Відповідно до статтей 6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 43 підпункту 6 пункту 3 розділу ХІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про освіту», Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»:

1. Видати ліцензію на освітню діяльність закладам дошкільної освіти Сумської області відповідно до додатка 1.

2. Видати ліцензію на освітню діяльність закладам загальної середньої освіти Сумської області відповідно до додатка 2.

Далее Комментариев: 0

Чт

01

ноя

2018

АКТИВІЗАЦІЯ ПІЗНАВАЛЬНОГО ІНТЕРЕСУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ДО МОВЛЕННЄВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Вихователь – методист «Дзвіночка» Наталія Шалда 30-31 жовтня 2018 року взяла участь в обласному науково-практичному семінарі для спеціалістів управлінь (відділів) освіти, методистів дошкільної освіти районних (міських) методичних кабінетів, керівників методичних об’єднань, вихователі закладів дошкільної освіти з проблеми «Інноваційні підходи до формування мовленнєвої компетенції   дитини дошкільного віку», що проходив в м. Охтирка Сумської області.

 

З учасниками семінару Наталія Шалда провела педагогічну майстерню за темою «Активізація пізнавального інтересу дітей дошкільного віку до мовленнєвої діяльності».

Комментариев: 0

Чт

25

окт

2018

ЛЕГО-КОНСТРУЮВАННЯ ЯК КОМПОНЕНТ STREAM-ОСВІТИ ДОШКІЛЬНИКІВ

25 жовтня 2018 року у «Дзвіночку» відбувся міський семінар завідувачів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, заступників директорів НВК з проблеми «ЛЕГО-КОНСТРУЮВАННЯ ЯК КОМПОНЕНТ STREAM-ОСВІТИ ДОШКІЛЬНИКІВ».

Учасники семінару обговорили питання:

 STREAM-освіта дошкільнят: виховуємо культуру інженерного мислення;

LEGO-конструювання як компонент STREAM-освіти дошкільників.

 

Познайомились з досвідом роботи педагогічного колективу «Дзвіночка» щодо Інтеграції LEGO-технології в освітній процес закладу дошкільної освіти; використання потенціалу гри з LEGO у роботі вчителя-логопеда; взаємодія з батьками щодо впровадження LEGO-технології в освітній процес закладу. 

Далее Комментариев: 0

Чт

18

окт

2018

З LEGO-ЦЕГЛИНОК БУДУЄМО - НАД КАЗКОЮ МІРКУЄМО

18 жовтня 2018 року у «Дзвіночку» відповідно Річного плану роботи вихователь Тетяна Михайлівна Гутянка на високому професійному рівні провела інтегроване заняття з дітьми молодшої групи інтегроване заняття за темою «З LEGO-цеглинок будуємо - над казкою міркуємо», де колеги вкотре переконалися, що  конструювання з   LEGO виходить далеко за межі розуміння поняття «конструювання» у традиційному значенні  цього слова. Це цілий методичний комплекс, який може бути інтегрований практично у всі види роботи педагога.

Комментариев: 0

Чт

18

окт

2018

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ В СТАРШИХ ГРУПАХ

17 жовтня 2018 року у «Дзвіночку» відбулись батьківські збори в старших групах, на які були запрошені вчителі початкової ланки спеціалізованої школи І – ІІ ступенів «Ліцей» - Нескоромна С., Бурдюг А., спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені І.Кожедуба – Сметана О., Бугрик Л.

 

Ділова розмова з батьками була направлена на обговорення концепції Нової української школи та роз’яснення змін, що пов’язані новим Державним стандартом початкової школи.  

Далее Комментариев: 0

Пт

05

окт

2018

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Комментариев: 0

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ